معرفی 5 سایت برتر فریلنسری دنیا

معرفی 5 سایت برتر فریلنسری دنیا

سایت های فراوانی در سطح دنیا در حوزه دورکاری فعالیت می کنند که تعداد آنها در سال های پیشین افزایش چشمگیری داشته است. شما می توانید با فعالیت در این سایت ها بدون سرمایه گذاری کسب درآمد اینترنتی واقعی در منزل را تجربه کنید. البته برای فریلنسر شدن حتما باید دانش یا هنری داشته باشید که دیگران به دنبال آن باشند. در سایت های فریلنسر، شما در ازای انجام پروژه های دیگران از آنها دستمزد دریافت می کنید.

فریلنسر خارجی

در اینجا می خواهیم لیست بهترین سایت های فریلنسر خارجی در سال ۲۰۱۹ را به شما معرفی کنیم تا با نحوه عملکرد آنها آشنا شوید.

1- سایت فریلنسری Upwork

می توان گفت Upword یکی از بزرگترین سایت فریلنس خارجی است که شاید بزرگترین بازار پروژه های آنلاین در دنیا را داشته باشد. شما با هر تخصصی می توانید در این سایت شغلی فریلنسری پیدا کنید. علاوه بر تکنولوژی های مختلف در این سایت، توانایی انتخاب پروژه های کوتاه مدت، بلند مدت و سطح تخصصی پروژه ها توسط فریلنسر، از جمله مزایای این سایت می باشد. 

Upwork یکی از بهترین سایت های فریلنس خارجی در سال ۲۰۱۹ است که شما می توانید تنها با کار در منزل در آن کسب درآمد اینترنتی واقعی داشته باشید.

upwork

2- سایت فریلنسری PeoplePerHour

در این سایت، فریلنسرها می توانند در حوزه های وسیعی از توانایی های خود جهت انجام پروژه های گوناگون استفاده نمایند که از آن جمله می توان به طراحی وب سایت، فروش، مارگتینگ، ترجمه متون و ... اشاره نمود.

یکی از قابلیت هایی مورد استفاده در سایت فریلنس PeoplePerHour این است که در آنجا فریلنسرها می توانند اعلام کنند که در یک ساعت چه کارهایی می توانند انجام دهند تا افرادی که پروژه تعریف می کنند از آنها استفاده نمایند.

peopleperhour

3- سایت فریلنسری Guru

 Guru یکی دیگر از بازارهای جهانی برای برون سپاری کارها و دورکاری می باشد. این سایت به دلیل استفاده بسیار آسان در شیوه استخدام توانسته ارتباط بین مشتریان و فریلنسرها را بسیار ساده نماید. از آنجایی که Guru نسبت به دو سایت Upwork و PeoplePerHour کوچک تر است شما در آنجا فریلنسرهای کمتری را پیدا می کنید که این موضوع رقابت را برای شما آسان تر می کند. جدا از این مسئله، سایت Guru قابلیت Work Room دارد که این اجازه را به فریلسنرها می دهد تا بتوانند کارهایشان را آسان تر مدیریت کنند. مهمترین فعالیت این سایت، فروش و بازاریابی در حوزه خدمات IT می باشد.

guru

4- سایت فریلنسری Freelancer

یکی از اولین سایت های فریلسنر خارجی فعال در این صنعت، سایت Freelancer است که می توان گفت بهترین آن ها نیز در سال ۲۰۱۹ می باشد .این سایت برای مشتریان این امکان را فراهم می کند تا پروژه های خود را ارسال و تعدادی از پیشنهادها را انتخاب و فریلنسرها می توانند پروژه های گوناگونی را در آن پیدا کنند. در این سایت بیشتر از ۴ میلیون مشتری پروژه های خود را تعریف می کنند و فریلنسرها می توانند برای میلیون ها کسب و کار کوچک در سرتاسر دنیا کار کنند و از آنها دستمزد دریافت کنند.

freelancer

5- سایت فریلنسری Fiverr

شیوه کار Fiverr با دیگر سایت های فریلنسری متفاوت است. اگر در سایت های دیگر شاهد آن بوده ایم که مشتریان و فریلنسرها برای انجام پروژه با یکدیگر توافق مالی می کنند در این سایت فریلنسرها اعلام می کنند که با ۵ دلار چه کاری می توانند انجام دهند و مشتریان نیز می توانند با جستجو در آن، سفارش خود را برای فریلسنر ارسال نمایند. این سایت یکی از معتبرترین و قدیمی ترین بازارها برای فریلسنرها است که می توانید از طریق آن کسب درآمد اینترنتی واقعی را تجربه کنید.

البته شما مجبور نیستید که تنها ۵ دلار بابت حق الزحمه کار خود دریافت کنید، زیرا همیشه می توانید با اعلام مزایایی اضافی بابت کار، قیمت را بالاتر ببرید در واقع قیمت ورودی سایت 5 دلار می باشد. هزینه های این سایت بالاتر از سایت هایی مانند Upwork و Freelancer است.

ficerr

سایت های خارجی بسیار دیگری در حال فعالیت هستند که از آن جمله می توان به iWriter، TopTal، Hub Staff، Boxer و .... اشاره نمود.

از آنجایی که اکثر کارهای فریلنسری محدودیت های جغرافیای ندارند و البته به خاطر عدم ملاقات حضوری مشتریان با فریلنسرها، پرداخت های اینگونه مشاغل به صورت عمده از طریق کارتهای اعتباری بین المللی مانند ویزا کارت (VisaCard) و مستر کارت (MasterCard) و یا از طریق حسابهای بین المللی مثل پی پال (PayPal) و در پاره ای از مواقع از طریق ارزهای دیجیتال معتبری مثل بیت کوین صورت می گیرد. لذا اگر شما از علاقمندان به انجام کارهای فریلنسری هستید و میخواهید در این سایت ها فعالیت نمایید باید به این موارد توجه نموده و اطلاعات خود را در این زمینه بهبود دهید.

بد نیست این مطلب را نیز مطالعه کنید "معرفی 5 سایت برتر فریلنسری دنیا"

 

بد نیست این مطلب را نیز مطالعه کنید "چرا دورکاری گزینه مناسبی برای کسب درآمد شماست؟"

کلمات کلیدی:

  • 5 سایت برتر فریلنسری
  • 5 سایت برتر دورکاری
  • Upwork
  • PeoplePerHour
  • Guru
  • Freelancer
  • دورکاری
  • فریلنسر
  • دورکاری
  • فریلنسری

پروژه ای برای انجام داری؟

تخصص انجام پروژه داری؟

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی