کانال های ما در شبکه های اجتماعی

کانال های ما در شبکه های اجتماعی

تیم پشتیبانی حامی ورکس بصورت ۲۴ ساعته و از طریق شبکه های اجتماعی گوناگون و متنوع با تمامی کاربران خود در ارتباط است. شما (فریلنسر و کارفرما) میتوانید از طریق شبکه های نشان داده شده زیر با حامی ورکس در ارتباط باشید. تلگرام (ربات تلگرام و کانال)، آی گپ، سروش و... از جمله راههای ارتباطی حامی ورکس از طریق شبکه های اجتماعی است. علاوه بر اینها امکان چت داخل سایت حامی ورکس و ارتباط ایمیلی و ارائه نظرات و پیشنهادات نیز از جمله راهکارهای ارتباطی با حامی ورکس است.

ارسال پروژه در شبکه‌های اجتماعی

برای دسترسی آسان تر فریلنسرهای محترم سایت حامی ورکس، تمامی پروژه های در کانال سایت حامی ورکس با عنوان پروژه‌های حامی ورکس در پیام رسان‌های تلگرام، بله و ایتا به ادرس ذیل منتشر خواهد شد.

تلگرام

https://t.me/hamiworkscom

بله

https://ble.ir/hamiworkscom

ایتا

https://eitaa.com/hamiworkscom

img
Paradise تایید شده
با سلام بنده مهندس شهرساز هستم به نرم افزار های شهرسازی تسلط دارم و ضمن آن به زبان های انگلیسی و ترکی استانبولی و مهارت هایی مانند گزارش نویسی، تایپ، ترجمه، طراحی پوستر و طراحی لوگو مسلط هستم، بسیار سریع و دقیق هستم در انجام پروژه ها، در صورت نیاز در خدمت هستم.
1
img
mghavami2012 تایید شده
سلام.
بنده به عنوان متخصص در امور مدیریت و جذب نیرو های ماهر و نیمه ماهر در زمینه های کاری مختلف و ایجاد و اجرای فرآیند حرفه ای جذب و استخدام و همچنین فرآیند های نگهداشت و افزایش بهره بری در خدمت هستم.

3
img
M13781378 تایید شده
سلام منم توی حوزه تولید محتوا فعالیت میکنم خوشحال میشم کمک کنم
1

دیدگاه خود را بیان کنید

1000 کاراکتر باقیمانده است