پروژه تایپ

بهترین فریلنسرهای تایپ را به راحتی انتخاب کنید

حامی ورکس مرجع فریلنسرهای ایران است. پروژه های تایپ خود را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آن به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید.

پروژه تایپ

تایپ متن

تایپ متن یکی از راه‌های کسب درآمد است که شروع آن ساده است. تایپ متن تنها یک توانایی می‌خواهد آن هم تایپ سریع در نوشتن کلمات است و هر فرد می‌تواند حتی با گوشی همراه خود این کار را شروع نماید؛ البته ناگفته نماند که تایپ متن اگر با کامپیوتر و کیبورد نوشته شود خیلی بهتر است و فرد بر فضای جملاتی که می‌نویسد تسلط بیشتری دارد. این کار برای زنان خانه‌دار، دانشجویان و محصل‌ها جزو کارهای مناسب به شمار می‌آید و می‌تواند درآمد خوبی داشته باشند. سفارش تایپ متن به بخش‌های مختلفی تقسیم می‌شود که این بخش‌ها شامل: تایپ از روی صدا و گفتار، تایپ از روی فیلم و... که این بخش‌ها از همدیگر جدا هستند و هر کس به هر کدام از این بخش‌ها که علاقه‌مند بود می‌تواند فعالیت خود را در آن شروع نماید. در ادامه بیشتر در این رابطه صحبت می‌کنیم.

فریلنسرهای تایپیست

img
rastashaygan
0 0 نظرات
سلام عرض میکنم خدمت کارفرمای عزیز و محترم من ادمین اینستاگرام و فضای مجازی هستم دارای مهارت هایی همچون تولید محتوا تبلیغات برگزاری کمپین فروش و ادیت عکس و فیلم الگوریتم اینستاگرام و ... را دارا هستم برای همکاری در خدمتتونم مچکرم ازشما
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
abbas1105
0 0 نظرات
دارای رتبه یک کشوری در ساخت بازی های رایانه
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
HANI1382
0 0 نظرات
سلام از آشنایی با شما خوشحال هستم من دانشجوی اتاق عمل هستم و به تازگی عضوی از این سایت شدم از اینکه فرصت همکاری با شما رو دارم ، خرسندم
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
sara_moh
0 0 نظرات
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
Zhra1381
0 0 نظرات
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
hasanahmad
0 0 نظرات
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
MITRAvahdat
0 0 نظرات
بنده یک تازه‌کار در زمینه گرافیک کامپیوتر هستم، همچنان مشغول یادگیری و سابقه‌ی کار برجسته‌ای ندارم؛ درهرحال مشتاق تجارب جدید هستم و امیدوارم رزومه‌ی من با تحویل کار برای شما پر بشه.
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
khsoltani
0 0 نظرات
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
Alasetancheh
0 0 نظرات
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
mosab3030
0 0 نظرات
دعوت به پروژه دنبال کردن
ادامه

سفارش تایپ

به صورت خلاصه منظور از تایپ آنلاین دریافت سفارش تایپ از طریق سایت‌های مخصوص این کار است؛ یعنی شما در سایتی ثبت نام کرده و از آن طریق سفارش تایپ بگیرید. معمولا در تایپ آنلاین دستمزد شما کمتر خواهد بود؛ چرا که سایت مربوطه کارمزد خود را از مبلغ درآمد شما کسر خواهد کرد. مقدار کارمزد متفاوت بوده و معمولا در بازه‌ی 10 تا 20 درصد قرار می‌گیرد؛ البته در نظر داشته باشید که دستمزد کمتر با دریافت پروژه های تایپ متن بیشتر جبران خواهد شد.

تایپ دست نویس

در برخی از موارد سفارش تایپ متن دستنویس ثبت می‌شود. این نوع از سفارشات برای تایپ دست نوشته‌ها ثبت می‌شوند؛ به عبارت دیگر، فرد برگه‌های دستنویس خود را تحویل داده و نسخه تایپ شده آن را از فریلنسر تایپ درخواست می‌کند. تایپ دستنویس بیشترین نوع پروژه های تایپ متن است و درصد بالایی از سفارشات را در بر می‌گیرد. در این نوع سفارش تایپ متن وضوح تصویر از برگه دست‌نوشته و البته خوانایی متن از اهمیت بالایی برخوردار است.

تایپ از فایل PDF

فایل‌های pdf به دلیل حفاظت از تغییراتی چون فونت، اندازه و... طرفداران خاص خود را دارند. از طرفی در فضای وب استفاده از فایل pdf بیشتر رواج دارد؛ زیرا جدا از مسائل ذکر شده، حجم کمتری نیز اشغال می‌کنند. برخی از سفارش تایپ آنلاین هایی که ثبت می‌شوند، تایپ از روی فایل PDF هستند. این نوع تایپ مشکلاتی از قبیل دست‌خط نامناسب و یا عدم کیفیت تصویر را ندارد؛ به همین دلیل اغلب فریلنسر تایپ ترجیح می‌دهد که تایپ متن را از فایل pdf انجام دهد.

تایپ فرمول ریاضی

برای تایپ مقالات علمی، نمونه سوالات امتحانی درس‌های مرتبط با ریاضی و... لازم است که فرمول‌های ریاضی نیز تایپ شوند. تایپ فرمول ریاضی از قابلیت‌های نرم‌افزار ورد است که فریلنسر تایپ باید مهارت استفاده از آن را داشته باشد. در زمان ثبت سفارش تایپ آنلاین اگر محتوای ریاضی داخل متن درخواستی باشد، حتما ذکر خواهد شد که فرد باید مهارت تایپ فرمول ریاضی را نیز داشته باشد.

تایپ جدول

برخی از پروژه های تایپ متن حاوی جدول هستند که لازم است این جدول‌ها نیز تایپ شوند. تایپ جدول کار سختی نیست و معمولا زمان زیادی از فرد نخواهد گرفت. برای این کار مهارت خیلی بالایی نیاز نیست و معمولا تایپ این مورد چیزی نیست که در زمان استخدام تایپیست لازم باشد بر داشتن مهارت آن تاکید کرد.

تایپ انگلیسی

سفارش تایپ متن انگلیسی نوعی دیگر از پروژه های تایپ متن است. در این نمونه کارفرما دست‌نوشته، فایل pdf، تصویر و.. که متن آن به صورت انگلیسی نوشته شده را ارائه کرده و از تایپیست درخواست تایپ می‌کند. دقت داشته باشید که تعرفه تایپ انگلیسی کمی بیشتر از تایپ فارسی است.

تایپ عربی

همانند تایپ انگلیسی، برخی از ثبت سفارش تایپ متن هایی که صورت می‌گیرد، تایپ عربی است. ممکن است حتی درخواست کارفرما تایپ از روی صدا و گفتار باشد که کار فریلنسر تایپ را سخت خواهد کرد. هزینه تایپ عربی نیز به نسبت متن فارسی بالاتر است. همچنین اگر سفارش آن جز سفارش تایپ فوری باشد، هزینه آن بالاتر خواهد رفت.

تایپ در نرم افزارهای مختلف (ورد، اکسل، پاورپوینت و ...)

به طور کلی تایپ متن در نرم‌افزار ورد انجام می‌شود اما برخی از سفارشاتی که برای تایپ متن ثبت می‌شود، شرایطی ذکر می‌شود که نشان می‌دهد فریلنسر تایپ باید از نرم‌افزارهای دیگری چون اکسل، پاورپوینت و... نیز استفاده نماید. به عنوان مثال سفارش تایپ آنلاین ثبت شده اگر دارای جدول یا نمودار باشد، نیاز به اکسل خواهید داشت. تغییر نرم‌افزار مورد استفاده بر قیمت تایپ نیز اثر می‌گذارد.

تبدیل صوت یا موسیقی به متن (رونویسی از صدا)

موقعیت های زیادی به وجود می آید که ما به تبدیل یک فایل صوتی یا موسیقی به متن (رونویسی از صدا) نیاز داریم. برای مثال، فایل ضبط شده یک سخنرانی مهم، کلاس درسی که آن را ضبط کرده ایم و به جزوه ی درسی آن نیاز داریم، یک موسیقی دل نشین که دوست داریم متن آن را داشته باشیم و ... . این کار شاید در نگاه اول بسیار ساده به نظر برسد اما نیازمند دقت زیادی است و انجام آن وقت زیادی میگیرد. بنابراین اگر به تبدیل صوت یا موسیقی به متن نیاز دارید ولی به هر دلیلی خودتان مایل به انجام این کار نیستید، می توانید به راحتی از طریق سایت ما یک پروژه ثبت کنید و این کار را با قیمت مد نظر خودتان به یکی از هزاران مجری حرفه ای ما بسپارید و با خیالی آسوده متن خود را تحویل بگیرید. هم چنین سایت ما این امکان را به وجود آورده که در طول انجام پروژه با مجری در ارتباط باشید و خواسته های خود را به طور واضح برای او بیان کنید. برای ثبت یک پروژه ی تبدیل صوت یا موسیقی به متن، لطفا تردید نکنید و همین امروز از طریق فرم ثبت سفارش پروژه اقدام کنید.

تایپ و نگارش پایان نامه

پایان نامه یکی از مهم ترین بخش های تحصیل در کشور ما محسوب می شود و تمام کردن دوره فوق لیسانس بدون تحویل یک پایان نامه مناسب غیر ممکن است. از طرفی دیگر کیفیت و موضوع پایان نامه ی شما بخشی از رزومه ی کاری شما محسوب می شود و یکی از عوامل تاثیر گذار در استخدام شدن شما است. نوشتن یک پایان نامه خوب، کار سختی محسوب می شود و دردسر های زیادی دارد. بنابراین برای کسانی که وقت کافی ندارند توصیه ما این است که همه یا بخشی از پایان نامه خود را به یکی از مجریان حرفه ای ما بسپارند. هم چنین کسانی که در نوشتن پایان نامه خود به مشکل بر می خورند نیز می توانند از طریق سایت ما با افراد متخصص مشورت کنند و جواب سوالات خود را بگیرند. اگر یک پایان نامه آماده دارید و به دنبال کسی میگردید که آن را تایپ و ویرایش کند، می توانید با قیمت مد نظر خود، کار را به یکی از مجریان ما بسپارید و از کیفیت کاری که تحویل می گیرید مطمئن باشید. مزیت مهم سایت ما این است که شما می توانید از ابتدای کار با مجری در ارتباط باشید و در جریان روند کار قرار بگیرید. 

در این ویدئو مختصری در خصوص طریقه تایپ سریع آموزش داده می شود.

جمع بندی

تایپ امروزه به یکی از مشاغل پرطرفدار تبدیل شده است که افراد می‌توانند به صورت حضوری و یا فریلنسری در آن مشغول به فعالیت شوند. در واقع این شغل امکان درآمد به صورت دلاری و ریالی را برای افراد فراهم کرده است. در این مقاله در خصوص این حرفه و پروژه های تایپ متن و اشکال آن (تایپ از روی صدا و گفتار و...) نکاتی را بیان کردیم. امیدواریم استفاده از این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

سوالات متداول تایپ

آیا بازارکار خوبی برای تایپیست‌ها وجود دارد؟

تایپ امروزه به یکی از مشاغل پرسود و پر درآمد تبدیل شده است. اما لازم است بدانید به دست آوردن این درآمدها به فرد تایپیست و میزان ساعت کاری او بستگی دارد. در واقع با دریافت پروژه‌های بیشتر، درآمد فرد نیز بالاتر می‌رود. همچنین امروزه سایت‌های متنوعی با استخدام تایپیست‌ها و انتقال پروژه به آن‌ها به وجود آمده‌اند که می‌توانند بازار کار این حرفه را رونق بخشند.

img
سمیه
گرفتن پروژه تایپ خیلی سخت شده، هر کس میتونه انجام بده، دست زیاد شده کلا.
0
img
سپید
سایت فریلنسری تایپ دیگه چیه؟
0
img
مرجان
پروژه تایپ چطور بگیرم؟
0
img
جمیله محسنی مقدم
بنده قادر به انجام تایپ ده انگشتی هستم، برای پروژه گرفتن چکار باید بکنم؟
0
img
hamiworks تایید شده
لطفا به صورت فریلنسر داخل سایت عضو بشید و مهارت تایپ و دیگر مهارتهایی که در توانتون هست تکمیل کنید، ضمناً پیشنهاد میشود این بخش ها را حتما تکمیل کنید: رزومه، تصویر پروفایل، احراز هویت، نمونه کار. قطعا تکمیل این موارد در روند کاری شما تاثیر مثبت خواهد گذاشت.

0

دیدگاه خود را بیان کنید

1000 کاراکتر باقیمانده است