وب و سئو
طراحی وب و سئو

طراحی وب و سئو

بهترین فریلنسرهای طراحی وب و سئو را به راحتی انتخاب کنید

حامی ورکس مرجع فریلنسرهای ایران است. پروژه های وب و سئو خود را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آن به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید.

فریلنسر وب و سئو

با پیوستن به مجموعه بزرگ حامی ورکس

به عنوان فریلنسر طراحی وب و سئو بصورت دورکاری کسب درآمد کنید

کارفرمای پروژه های وب و سئو

پروژه های طراحی وب و سئو خود را به راحتی برون سپاری کنید و

با خاطری آسوده فریلنسر استخدام کنید

بهینه سازی موتور جست و جو (Seo)

بهینه سازی موتور جست و جو (Seo)

یک از مهم ترین دلایلی که موجب می‌شود تا افراد یا سازمانها تصمیم بگیرند که روی طراحی و ساخت یک سایت و مدیریت آن سرمایه گذاری کنند، این است که بیشتر دیده شوند و محصول یا خدمات خود را بهتر معرفی کنند. از آنجایی که موتوهای جستجو یکی از اصلی‌ترین راه‌ها برای دیده شدن سایت‌ها هستند، بنابراین بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا سئو (Seo) را می‌توان یکی از مهم ترین و موثر ترین کارهایی دانست که، برای پر مخاطب شدن سایتی که دارید باید انجام دهید.

طراحی سایت

در دنیای امروز، داشتن یک سایت جذاب، یکی از مهم ترین ملزومات داشتن یک کسب و کار موفق است. داشتن سایت باعث می‌شود شما حرفه‌ای به نظر برسید و نقش انکار ناپذیری درتبلیغات و دیده شدن کسب و کار شما ایفا می کند. طراحی سایت نیازمند مهارت‌های زیادی مانند دانش برنامه نویسی، مهارت استفاده از برنامه‌های مرتبط با این زمینه، داشتن مهارت برای افزایش سئو سایت، داشتن مهارت‌های گرافیکی و از همه مهم تر خلاقیت است. البته یک سایت برای دیده شدن علاوه بر یک طراحی خلاقانه و موثر به تولید محتوای جذاب برای سایت و ترجمه سایت به زبان های مطرح دنیا نیز، نیاز دارد. اما به جرئت می‌توان گفت که طراحی سایت از اهمیت بیشتری برخوردار است زیرا اولین چیزی است که مخاطب شما با آن برخورد می‌کند و تصمیم می‌گیرد که از سایت شما بازدید کند یا خیر. برای ثبت یک پروژه طراحی سایت از طریق فرمT تردید نکنید زیرا هر کسب و کاری هرچند کوچک، برای پیشرفت به یک سایت خوب نیاز دارد و طراحان حرفه‌ای سایت حامی ورکس می‌تواند این کار را با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت برای شما انجام دهند و یک تجربه کاری مطمئن را برای شما رقم بزنند. برای ثبت یک پروژه‌ی طراحی سایت همین امروز از طریق فرم اقدام کنید.

طراحی سایت
طراحی UX (تجربه کاربری)

طراحی UX (تجربه کاربری)

طراحی سایت ها و برنامه ها هر روز پیشرفت می‌کند و صاحبان آن ها سعی بر این دارند که با افزودن امکانات بهتر و جذاب تر به سایت خود، مخاطب بیشتری جذب کنند و بازدید بالاتری داشته باشند. به همین دلیل است که عنوان های شغلی زیادی در رابطه با طراحی و مدیریت سایت وجود دارد. طراحی UX یا تجربه کاربری یکی از این عنوان ها است که شاید نام آن برای شما نا آشنا باشد اما استفاده از آن بسیار متداول است و کمک زیادی به بهبود سایت و محصول شما می‌کند. طراحی UX یا تجربه کاربری به این معنا است که تجربه خوبی از یک محصول، سرویس و یا خدمات برای کاربری که از آن استفاده می‌کند، بسازیم. این کار نیازمند تخصص ویژه‌ای است و کسانی که به این کار مشغول هستند وظایف زیادی مانند بررس رفتار کاربر در برابر محصول، ارزیابی و شناسایی نیاز و تجربه کاربری با استفاده از ابزارهایی مانند مصاحبه‌ها، نظرسنجی‌ها، ابزارهای گوگل، مانتورینگ پلتفرم‌، تجزیه تحلیل رقبای شما، تحلیل اطلاعاتی که به کاربر داده می‌شود یا از آنها گرفته می‌شود، نوشتن استراتژی و ..... دارند. شما به راحتی می‌توانید از طریق ثبت یک پروژه‌ی طراحی UX (تجربه کاربری) از طریق فرم، یک متخصص در این زمینه را به تیم خود اضافه کنید و کیفیت سایت و محصول خود را بالا ببرید.

طراحی UI (رابط کاربر)

سایت ها بخش جدایی ناپذیر زندگی امروز همه‌ی مردم دنیا محسوب می‌شوند و همه‌ی ما ناگزیریم بخشی از کار‌های خود را به وسیله‌ی آنها انجام دهیم. به همین علت طراحی سایت ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. اما طراحی گرافیکی سایت، تنها مسئله مهم، برای جذب مخاطب نیست! شاید برای شما هم پیش آمده است که هنگام کار کردن با یک سایت، هرچه قدر هم که زیبا و جذاب باشد، به مشکل برخورد کنید و نتوانید قسمت‌های مورد نیاز خود را پیدا کنید و از سر زدن به آن سایت پشیمان شوید. اینجا است که اهمیت طراحی UI یا رابط کاربر مشخص می‌شود.

محصولات برای اینکه مورد استفاده قرار بگیرند، تولید می‌شوند. بنابراین مهم ترین ویژگی یک محصول، قابل استفاده بودن آن است. طراحی UI (رابط کاربر) واژه‌ای است که در مورد سایت ها استفاده می شود، اما مثال های کاربردی زیادی از آن در زندگی روزمره ما نیز، وجود دارد. طراحی UI به این معنا است که محصول را طوری طراحی کنیم که کار با آن، برای کاربر ساده باشد برای مثال سایت را طوری طراحی کنیم که، کاربری که وارد سایت ما می شود بتواند به راحتی قسمت‌های مورد نیاز خود را پیدا کند و دچار سردرگمی نشود.

طراحی UI با طراحی گرافیگ سایت متفاوت است. طراحی گرافیک خوب یعنی سایت یا نرم‌افزار باید زیبا باشد، طراحی UI خوب یعنی کار با سایت یا نرم‌افزار باید ساده باشد. هرچند یک طراح UI لازم است با مهارت‌های گرافیکی نیز آشنا باشد، تا بتواند با استفاده از رنگ ها یا طرح های خاص، توجه مخاطب را به قسمت‌های مهم سایت جلب کند.

طراحی UI (رابط کاربر)

چگونه یک طراحی UI (رابط کاربری) با کیفیت انجام دهیم؟

طراحی UI، کاری تخصصی بوده و نیاز به آموزش و تمرین فراوان دارد. ما در این مطلب به چند نکته که باعث بهبود کار طراحی شما می شود و توجه به آن ضروری است، می‌پردازیم:

 • سعی کنید هنگام طراحی، یک ساختار، مشخص کنید و به آن پایبند باشید تا طراحی شما از یکپارچگی و انسجام خوبی برخوردار باشد و همه‌ی قسمت ها باهم همخوانی داشته باشند تا مخاطب را سردرگم نسازند.
 • اصل را در طراحی خود بر سادگی و قابل فهم بودن بگذارید تا بیشترین رضایت مخاطب را در بر داشته باشد.
 • اطلاعات مهم و مورد نیاز کاربر را شناسایی کنید و به وسیله هنر طراحی خود، آنها را در دید او قرار دهید و از مشغول کردن او با جزئیات و اطلاعات فرعی خودداری کنید.
 • سیستم خود را طوری طراحی کنید که اگر خطایی رخ داد امکان اصلاح آن به راحتی وجود داشته باشد و کاربر را اذیت نکند.
 • قبل از شروع کار، مخاطبان سایت و موضوع سایت را در نظر بگیرید و بر اساس مسائل مورد نیاز آنها، طراحی کنید.
 • معمولا طراح سایت و طراح UI یکی هستند ولی اگر این طور نبود حتما با طراح سایت صحبت کنید و هماهنگ باشید.

نکات موثر در این زمینه بسیار زیاد است که بیان تمام آنها در این مطلب امکان پذیر نیست. اما اگر می‌خواهید سایتی پر بازدید داشته باشید، توصیه می کنیم کار طراحی UI را جدی بگیرید و آن را به طراحان متخصص و حرفه‌ای بسپارید.

فریلنسرهای وب و سئو

img
Maryam70
0 0 نظرات
کارشناسی مهندسی کامیپوتر سابقه تولید محتوا ، ادمین سایت ، فاکتور هوشمند در اکسل
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
zohretashakor
0 0 نظرات
سلام بنده طراح سایت و بارگزار تخصصی محصولات هستم در کمهرین زمان ممکن
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
rezashiraz
0 0 نظرات
دارای کار در ای تی ای شیراز به مدت سه سال و بعد ان فعالیت سه ساله در زمینه فریلنسری
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
meteor443
0 0 نظرات
سلام شهاب داورپناه هستم،27سال سن دارم و دارای مدرک کارشناسی ارشد الکترونیک قدرت و مدرک بین المللی شبکه(IT) طراح و گرافیست حرفه ای در زمینه های طراحی لوگو و ادیت عکس و ویدیو هستم.
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
تایید شده amirhassanabadi
0 0 نظرات
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
Omid_2004
0 0 نظرات
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
تایید شده amirnavazi
0 0 نظرات
با بیش از 5 سال فعالیت در فریم وورک جنگو و برنامه نویسی چندین سایت آنلاین شاپ و با توجه به آخرین پروژه ام برای ساخت وبسایت شرکت که در قسمت استخدام امکان آپلود رزومه در سایت برای کارجو فراهم شد و همچنین دانلود پروژه های شرکت در سایت بصورت CSV که سایت شرکت BGSCO.IR و BGSCO.NET هست
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
Kika7970
0 0 نظرات
ترم اخر پیراپزشکی لیسانس مهندسی سخت افزار
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
Mohammad1122
0 0 نظرات
دانش اموز هستم برنامه نویسی c++ بصورت پیشرفته بلدم و..
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
تایید شده Majid4030
0 0 نظرات
دعوت به پروژه دنبال کردن
ادامه

پروژه های وب و سئو

انجام شکل و ترجمه دو عدد عکس

دوتا جدول عکس مانند در مقاله هست که میخوام تو ورد رسم بشن
منقضی شده
تعداد پیشنهادها : 3
شروع :
18 / 02 / 1403
پایان :
-
میانگین پیشنهاد
193,333 تومان

پروژه ساخت اپلیکیشن موزیک آنلاین با فلاتر

سلام من یک پروژه دارم ساخت اپلیکیشن موزیک آنلاین مثله اپلیکیشن (ملودیفای) نسخه های اندروید ، اندروید تی وی ، ios ، ویندوز و وب اپلیکیشن قیمت هر کدوم رو جدا جدا بگین و اینکه آیا میتونید یک وب اپلیکیشن مثل (ملودیفای) بسازید یا نه؟
باز
تعداد پیشنهادها : 0
شروع :
16 / 02 / 1403
پایان :
4ماه 16روز
میانگین پیشنهاد
0 تومان

درخواست طراحی سایت و اپ معاملات طلا

سلام قصد داریم با یک شخص یا تیم همکاری دائم و بلندمدتی رو داشته باشیم که میخوایم یک سایت و اپ مرتبط با معاملات طلا رو برامون طراحی و برنامه نویسی کنه و همچنین پشتیبانی دائمی سیستم باشه و هر زمان نیاز به اعمال تغییرات یا اضافه کردن سیستم داشته باشیم همیشه در دسترس ما باشه. نمونه سیستم مد نظرمون رو ارسال میکنم. لطفا قیمت و مدت زمان انجام کار رو بفرمایید. فقط باید در سیستم ثبت نام کنید و جزئیات رو مشاهده کنید. همچنین اگر سوالی در مورد کارکرد سیستم داشته باشید بپرسید تا بصورت کامل و واضح توضیح داده بشه. سیستم مورد نظر: https://goldika.ir
باز
تعداد پیشنهادها : 0
شروع :
04 / 02 / 1403
پایان :
1ماه 4روز
میانگین پیشنهاد
0 تومان

پروژه برای درس مهندسی نرم افزار و کارگاه

بخش عملی (پروژه): لطفا یک سیستم انتخاب کنید ( موضوع رو به من الان اعلام کنید که تایید کنم) بعد از تایید شدن موضوع، برای سیستم انتخابی دیاگرام های (Usecase diagram- Activity diagram- Class diagram) را در نرم افزار Visual Paradigm رسم کنید و در انتها یک گزارش کار بنویسید (داخل گزارشکار تمام دیاگرام ها رو قرار بدین با توضیح). مواردی که باید تحویل بدین در اخر: 1. گزارشکار از کاری که انجام شده. 2. فایل نرم افزاری که دیاگرام ها را در آن کشیدین. توجه کنید: کلاس دیاگرام در درس مهندسی نرم افزار، تعداد کلاس ها بین 30تا 50 عدد باید باشد. اما برای درس آزمایشگاه مهندسی نرم افزار کمتر از 30تا باشد موردی ندارد.
منقضی شده
تعداد پیشنهادها : 0
شروع :
04 / 02 / 1403
پایان :
-
میانگین پیشنهاد
0 تومان

ربات معامله گر تمام اتومات فارکس

قصد ایجاد ربات معامه گر با استراتژی شخصی خودمو دارم و به یک برنامه نویس حرفه ای و رزومه دار نیاز دارم
منقضی شده
تعداد پیشنهادها : 0
شروع :
29 / 01 / 1403
پایان :
-
میانگین پیشنهاد
0 تومان

اینستاگرام دانلودر

نیاز به ربات تلگرام( اینستاگرام دانلودر) که از قبل نوشته اید دارم باید به خود api اینستاگرام درخواست بده نمونه رو بفرستید تست کنم
منقضی شده
تعداد پیشنهادها : 0
شروع :
26 / 01 / 1403
پایان :
-
میانگین پیشنهاد
0 تومان

فعالیت خودکار. TapSwap تلگرام

یک ربات جدید تپ سواپ اومده بر بستر ارز سولنا من میخوام با اکانت های خودم فعالیت کنم ولی بخاطر کمبود وقت حوصله و تعداد بالا بودن اکانتام وقت نمیکنم هر چند دقیقه بیامو پشت هم اکانت به اکانت برم تسک بزنم میخوام اسکریپتی برام بنویسید که به رباتم از طریق ترمینال مثل ترموکس برای گوشی ران بشه به ربات همه اکانتم وصل بشه و تمام فعالیت های ربات هرچیز که به جعم کردن سکه مربوطه انجام بده
منقضی شده
تعداد پیشنهادها : 0
شروع :
26 / 01 / 1403
پایان :
-
میانگین پیشنهاد
0 تومان

مستند سازی نرم افزار کانبان الکترونیک

من نیاز به مستندات تحلیل و طراحی نرم افزار کانبان الکترونیک که مربوط به دو حوزه زنجیره تامین و تولید در شرکت های قطعه سازی خودرو مانند ساپکو سازه گستر و شرکت های به مراتب کوچکتر می‌باشد با یک جستجوی کوچک توضیحات کامل در خصوص نرم افزار کانبان الکترونیک موجود هست Uml یا پارادایم تهیه use case و entity ها و مستنداتی مانند آن
منقضی شده
تعداد پیشنهادها : 0
شروع :
24 / 01 / 1403
پایان :
-
میانگین پیشنهاد
0 تومان

مدیر بانک به زبان جاوا

پروژه به زبان جاوا هستش برای دانشگاه هست و اینکه مهلتش خیلی کمه تا جمعه باید تحویل داده بشه ولی پروژه سختی نیست
منقضی شده
تعداد پیشنهادها : 0
شروع :
22 / 01 / 1403
پایان :
-
میانگین پیشنهاد
0 تومان

برنامه نویسی کد USSD به همراه پنل مدیریت به زبان PHP

روند پروسه USSD: ارسال کد قطعه استعلام قطعات از طریق شماره سریال آن قطعه در صورت عدم ثبت قبلی (تکراری نبودن درخواست ثبت) اخذ شماره پلاک، موبایل مکانیک، کیلومتر خودرو ارسال پیامک نتیجه استعلام ثبت اطلاعات قطعه و مکانیک و تاریخ و موبایل و کیلومتر ارسال توضیحات شرایط گارانتی در پنل به مکانیک و مشتری ثبت شماره تلفن کابران و ایجاد پرونده امکان ثبت امتیاز به تعمیرکار اطلاعات تکمیلی در مورد فرایند ها در فایل ضمیمه _________ امکانات پنل مدیریتی : ذخبره و مشاهده تمامی لاگ های کاربران بر اساس شماره تماس ، شماره پلاک و … استعلام ها بصورت دستی در پنل (فیلترهایی مانند کد استعلام - شماره تماس - پلاک ماشین - کد قطعه و....) مشاهده پرونده کاربران و قطعات امکان تعویض پیامک های دیفالت یا ارسال پیامک دستی امکان اتصال به دیتابیس امکان وارد کردن قطعات در دیتابیس پرونده سازی خودکار محصولات و مکانیک بعد از ارسال کد و مشاهده در پنل امکان ارسال پیامک تجمیعی به موبایلها
منقضی شده
تعداد پیشنهادها : 0
شروع :
22 / 01 / 1403
پایان :
-
میانگین پیشنهاد
0 تومان
لیست پروژه ها
سئو چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

سئو چیست؟ و چه کاربردی دارد؟

به زبان ساده‌تر سئو را می‌توان مجموعه‌ای از تکنیک‌های اخلاقی و غیر اخلاقی دانست که موجب می‌شوند سایت شما به صفحه اول سرچ گوگل ( یا دیگر موتور‌های جستجو) در رابطه با سرچ کلمات کلیدی بیاید و شانس دیده شدن شما را به شدت افزایش می‌دهند. سئو یکی از جدید ترین و موثر ترین تکنیک‌های دیجیتال مارکتینگ است که، توصیه می‌کنیم آن را جدی بگیرید و روی آن سرمایه گذاری کنید. بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو یا سئو یک تبلیغ موثر بلند مدت است به این معنی که شما با هربار بهبود سئو اصولی سایت خود، مدت‌ها در صفحه اول گوگل خواهید ماند.
در ابتدا الگوریتم‌هایی که موتور‌های جستجو از آنها، برای نشان دادن سایت‌ها استفاده می‌کردند، بسیار ساده بود، در نتیجه منطبق شدن با آنها نیز خیلی سخت نبود اما امروز موتور جستجویی مانند گوگل، دارای 200 معیار برای جستجو است که هر روز این معیارها تغییر می‌کنند و پیچیده‌تر می‌شوند و همین موضوع باعث شده تا بهبود سئو سایت کاری پیچیده و مشکل باشد که نیازمند دانش تخصصی، خلاقیت و صبر است. در نتیجه توصیه ما این است که از وجود یک سئو کار حرفه‌ای در تیم خود بهره ببرید.

آشنایی با انواع سئو

آشنایی با انواع سئو

سئو یک مفهوم گسترده است که به عوامل زیادی بستگی دارد اما به طور کلی می‌توان ان را به دو دسته‌ی سئو درون صفحه‌ای و سئو برون صفحه‌ای تقسیم کرد.
سئو درون صفحه چیست؟
سئوی درون صفحه یا On Page Seo شامل کنترل کردن و بهبود بخشیدن به کدها و محتوای درون سایت شما مانند تصاویر، متن‌ها، پیوندها و ... می‌شود. به عبارت دیگر، تغییر و بهبود هرچیزی که در سایت خود دارید می‌تواند به بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو کمک کند. سئو درون صفحه‌ای را می‌توان بخش عمده سئو دانست و لازم است بدانید که قبل از اقدام برای انجام سئو برون صفحه‌ای باید از انجام درست و اصولی سئو درون صفحه‌ای اطمینان یابید.

سئو برون صفحه چیست؟
سئوی برون صفحه‌ای یا Off Page Seo به معنای تمام اقداماتی است که خارج از وب‌سایت شما انجام می‌شود و سئو شما را بهبود می‌بخشد که یافتن سایت‌هایی که دورن مطالب خود به مطالب سایت شما پیوند قرار بدهند، یکی از مهم ترین اقدامات سئو برون صفحه‌ای است.

سئو کلاه سفید یا white Hat چیست؟

سئو کلاه سفید به معنای مجموعه‌ای از تکنیک‌ها می‌باشد که از راهنمایی‌های موتورهای جستجو استفاده می‌کند و از قوانین آنها تبعیت می‌کند. به عبارت دیگر از روشهایی که منجر به فریب موتور‌های جستجو یا کاربران می‌شود استفاده نمی‌کند. سئو کلاه سفید را سئو اخلاقی نیز می‌نامند.

سئو کلاه سفید یا white Hat چیست؟
سئو کلاه سیاه یا Black Hat چیست؟

سئو کلاه سیاه یا Black Hat چیست؟

سئو کلاه سیاه به معنای تکنیک‌های غیر اخلاقی است که به منظور فریب موتور‌های جستجو و کاربران استفاده می‌شود تا سایت رتبه بالایی دریافت کند.اما نکته مهم و قابل توجه این است که موتور‌های جستجو از تکنیک‌های غیر اخلاقی خوششان نمی‌آید و در صورت استفاده از انها، ممکن است مجور به پرداخت جریمه شوید یا از ادامه فعالیت شما جلوگیری شود.
اگر برای بهینه سازی موتور جستجو (Seo) سایت خود نیاز به کمک دارید، می‌توانید با ثبت یک پروژه از طریق فرم در سایت حامی ورکس، کار خود را بات خیالی آسوده به یکی از هزاران مجری فعال ما بسپارید.

خدمات سئو

خدمات سئو

در زیر فهرست خدمات سئو / SEO و بهینه سازی سایت برای بهبود رتبه وب سایت در موتورهای جستجو توسط فریلنسر های سئو حامی ورکس ارائه می شود

 • تحلیل کسب و کار
 • انتخاب دامنه
 • تگ عنوان
 • تگ توضیحات
 • تگ کلمات کلیدی
 • Rich Snippets
 • فایل و تگ robots
 • نقشه سایت
 • تولید محتوا
 • بهینه سازی تصویر
 • لینک های داخلی
 • لینک های خارجی
 • اصلاح HTML
 • اصلاح لینک ها
 • حذف iFrame
 • حزف flash
 • جلوگیری از خطای 404
 • mobile frindly
 • Google webmaster
 • Bing webmaster
 • Google PageSpeed
 • Google Analytics
 • شبکه های اجتماعی
 • بازرسی سئو سایت
بهینه سازی سرعت سایت

بهینه سازی سرعت سایت

گسترش دسترسی به تکنولوزی و به تبع آن افزایش تعداد سایت‌ها موجب شد تا رقابت بزرگی بر سر دیده شدن در این فضا میان اداره کننده‌گان سایت‌ها به وجود بیاید. عوامل زیادی مانند طراحی سایت اصولی، تولید محتوای با کیفیت برای سایت، طراحی رابطه کاربری UI مناسب، بهینه بودن برای موتور‌های جستجو (سئو) و .... در دیده شدن یک سایت موثر هستند، اما یکی از موثر ترین عوامل را می‌توان بهینه سازی سرعت سایت دانست. زیرا هرچه قدر هم که سایت خوبی داشته باشید، اگر از سرعت مناسب برخوردار نباشد، کاربر از دیدن آن صرفنظر می کند. به عبارت دیگر، نداشتن سرعت بهینه باعث می‌شود تا دیگر ویژگی ‌های سایت شما نیز کاربردی نباشد. علاوه بر تمام اینها، موتورهای جستجو اعلام کرده‌اند که یکی از عوامل موثر بر روی سئو سایت یا رتبه بندی سایت در سرچ گوگل، بررسی سرعت سایت است و از آنجایی که اهمیت سئو بر هیچ کس پوشیده نیست توصیه می‌کنیم بهینه سازی سرعت سایت خود را جدی بگیرید و آن را به کسانی که از تخصص کافی برخوردار هستند، بسپارید.

سایت حامی ورکس مجموعه‌ای از مجریان حرفه‌ای و متخصص را گردآوری کرده است که می‌توانید با ثبت یک پروژه از طریق فرم، کار خود را با خیالی آسوده به آنها بسپارید.

بهینه سازی محتوا

در گذشته که تعداد سایت‌ها کمتر بود، تولید محتوا و دریافت بازخورد به وسیله آن بسیار ساده‌تر بود. اما امروزه که تعداد رسانه‌ها به طور چشمگیری در حال افزایش است و رقابت بر سر دیده شدن بسیار تنگاتنگ و دشوار است، باید دقت و تلاش خود را بیشتر کنیم و به تولید محتوا اکتفا نکنیم. بلکه برای بهینه سازی محتوا و جذب مخاطب بیشتر نیز تلاش کنیم. بهینه سازی محتوا علاوه بر اینکه به سئو سایت شما کمک شایانی می‌کند و باعث افزایش رتبه سایت شما در سرچ گوگل می‌شود، باعث جذابیت محتوای سایت شما نیز می‌شود و مخاطب را به مطالعه متن شما ترغیب می‌کند. به عبارت دیگر اگر شما بهینه سازی محتوای اصولی انجام نداده باشید، مخاطبی که وارد سایت شما می‌شود، با یک نگاه اجمالی از مطالعه سایت شما منصرف می‌شود و به سراغ سایت‌های دیگر می‌رود. شما باید بتوانید محتوایی تولید کنید که هم از نظر موتورهای جستجو و هم از نظر کاربر بهینه و مفید باشد. اگر برای بهینه سازی محتوای سایت خود به کمک نیاز دارید، می توانید با ثبت یک پروژه از طریق فرم، کار خود را با خیالی آسوده به یکی از هزاران مجری فعال در سایت حامی ورکس بسپارید و پروژه خود را با قیمت و شرایط مد نظر خودتان برون سپاری کنید.

بهینه سازی محتوا
تحلیل و آنالیز سایت

تحلیل و آنالیز سایت

اگر تصمیم به طراحی یک سایت دارید، یا اکنکون مدیر یک سایت هستید و یا قصد تولید محتوای بهیه برای سایت خود را دارید، توصیه می کنیم از تحلیل و آنالیز سایت، برای شناخت دقیق نقاط قوت و ضعف سایت خود و در نتیجه، بهبود سایت و افزایش مخاطب آن بهره بگیرید. اگر بدون داشتن یک تحلیل دقیق از هدف طراحی و راه‌اندازی سایت، نیازهای مخاطب، رابطه کاربری UI، تجربه کاربری UX و مواردی از این قبیل جلو بروید، در نهایت با یک سایت بدون مخاطب و بدون بازدهی روبه رو خواهید بود. ابزارهای زیادی هستند که می‌توانند یک تحلیل و آنالیز سایت دقیق، برای شما انجام دهند که از میان آنها می‌توان به SIMILAR WEB (سيميلار وب)، Alexa (الکسا)، QUANTCAST (کوانت‌کست)، SEMRush (سمروش)، MOZ (ماز)، Ahrefs (آ اچ‌رفز)، MIXRANK (میکس‌رنک) و ..... اشاره کرد. تعداد این ابزارها خیلی زیاد است و هرکدام مزایا و معایب خاص خود را دارند که می‌توانید بر اساس نیازهای خود یکی از آنها را برگزینید. این ابزارها هرچه قدر هم که پیشرفت کنند نمی‌توانند مانند یک انسان نگاه کنند، بنابراین توصیه ما این است که برای تحلیل سایت خود از متخصصان این زمینه در کنار این ابزارها بهره ببرید. برای ثبت یک پروژه تحلیل و آنالیز سایت لطفا تردید نکنید و همین امروز از طریق فرم یک پروژه ثبت کنید.

بک لینک سازی (لینک بیلدینگ)

در گذشته بهینه‌ سازی سایت‌ها برای موتور‌های جستجو یا افزایش سئو آنها، کار نسبتا ساده‌ای بود. تنها کاری که باید انجام میشد، این بود که کلمات کلیدی وب‌سایت خود را تعریف کنید و آنها را، بارها در محتوای سایت خود تکرار کنید. اما با گسترش سایت ها این رویه تغییر کرد و موتور‌های جستجو الگوریتم‌های پیچیده‌تری را به کار گرفتند که باعث شد افزایش سئو وب‌سایت، کاری مشکل باشد. بک لینک سازی (لینک بلدینگ) یکی از مهم ترین معیار‌های گوگل برای رتبه بندی سایت‌ها میباشد که، در این مطلب توضیح مختصری در رابطه با آن خدمت شما ارائه می‌کنیم.

لینک بلدینگ چیست؟

لینک بیلدینگ link building یا بک لینک سازی بطور کلی به معنای فرآیند ایجاد لینک های خارجی به سمت سایت می‌باشد، یعنی علاوه بر سرچ گوگل و آدرس سایت، کاربران بتوانند از طریق دیگر سایت‌ها نیز، وارد سایت شما شوند و یا از طریق لینک‌هایی که درون سایت شما قرار دارد بتوانند به سایت‌های دیگر دسترسی داشته باشند. از اواخر سال 1990 موتورهای جستجو شروع به استفاده از بک لینک سازی برای تعیین محبوبیت یک سایت کردند و از آن تاریخ به بعد، بک لینک سازی را می‌توان یکی از موثرترین روشها برای بهبود رتبه یک سایت در سرچ گوگل دانست.

چگونه یک بک لینک سازی موثر داشته باشیم؟

الگوریتم‌هایی که موتورهای جستجو ار آن‌ها برای بررسی لینک‌ها استفاده می‌کنند بسیار پیچیده است و اطلاعات دقیقی از نحوه عملکرد آنها در دسترس نیست. اما بر حسب تجربه می‌توان موارد موثر در بک لینک سازی موثر را برشمرد که ما در این مطلب به اختصار چند مورد از آنها را خدمت شما ارائه می‌دهیم.

هدف اصلی بک لینک سازی را می‌توان ارتباط دادن سایت‌هایی که موضوعات آنها با یکدیگر مرتبط است دانست، بنابراین توصیه می‌کنیم برای بک لینک سازی، سراغ سایت‌هایی بروید که با شما موضاعات مشترک داشته باشد. در این صورت این مسئله از نظر موتور‌های جستجو امتیاز مثبت محسوب می‌شود و روی رتبه شما موثر خواهد بود.

هنگام انتخاب سایت‌ها برای لینک بلدینگ دقت کافی داشته باشید که اسپم نباشند، زیرا اگر به یک سایت اسپم لینک بدهید ممکن است از طرف موتور‌های جستجو جریمه شوید.

در دنیایی که هر روز تغییر می‌کند، به روز بودن امری اجتناب ناپذیر به نظر می‌رسد. در رابطه با لینک بلدینگ نیز این قضیه صادق است و نباید تاثیر ان را دست کم بگیرید و بگذارید لینک‌های شما کهنه یا بی مصرف شوند، توصیه ما این است که مرتب لینک‌های جدید به سایت خود اضافه کنید و لینک‌های قدیمی را نیز به روز نگه دارید. هم چنین با لینک دادن مطالب جدید سایت به مطالب قدیمی تر از فراموش شدن آنها جلوگیری کنید.

بک لینک سازی می‌تواند دوطرفه یا یک طرفه باشد. بک لینک سازی دو طرفه به این معنا است که اگر شما لینک یک سایتی را درون سایت خود قرار دادید، آن سایت نیز لینک شما را درون محتوی خود قرار دهد و همان طور که مشخص است یک لینک سازی یک طرفه به معنای این است که فقط شما لینک آن سایت را درون محتوای خود قرار دهید یا برعکس. جدیدا گوگل به لینک‌های دو طرفه اهمیت زیادی نمی‌دهد و اگر تعداد آنها در سایت شما زیاد باشد، ممکن است تاثیر منفی بر امتیاز شما بگذارد.

یکی از موثر ترین موارد برای داشتن بک لیندینگ موثر، داشتن محتوای کامل، مرتبط و مناسب در سایت است که امکان لینک دادن به بهتریت نحو را برای شما فراهم کند. بنابراین توصیه ما این است که تولید محتوای سایت خود را جدی بگیرد.

سایت حامی ورکس یکی از معتبر ترین سایت‌ها برای برون سپاری پروژه شما است که می‌توانید با خیالی آسوده پروژه بک لینک سازی (لینک بلدینگ) سایت خود را به یکی از هزاران مجری باتجربه و حرفه‌ای فعال در این سایت بسپارید.

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی، به خبر تبلیغاتی گفته میشود که جهت معرفی و تبلیغ خدمات و محصولات کسب و کار‌ها در قالب یک مصاحبه، گزارش و یا مقاله نوشته می شود و در خبر گزاری‌ها و سایت‌های خبری پربازدید منتشر می شود و معمولا شامل یک تیتر جذاب، چند پاراگراف متن، حداقل یک عکس جذاب و چند لینک به سایت شما می‌باشد. رپورتاژ آگهی را می‌توان یکی از محبوبترین روشهای تبلیغاتی دانست که موجب می‌شود بازخورد خوبی دریافت کنید، زیرا یک روش تبلیغاتی غیر مستقیم محسوب می‌شود. در نتیجه تاثیر بیشتری بر ذهن مخاطب خواهد گذاشت و از طرفی دیگر تبلیغی بلند مدت محسوب می‌شود زیرا مدت‌ها در سایت‌های پر بازدید خبری وجود دارد و محصول یا کسب و کار شما را معرفی می‌کند.

افزایش سئو سایت به وسیله رپورتاژ آگهی

الگوریتم‌هایی که گوگل از آنها برای تعیین رتبه یک سایت استفاده می‌کند بسیار زیاد و پیچیده هستند و هر روز، به روز می‌شوند، بنابراین نمی‌توان به طور دقیق در مورد آنها صحبت کرد. اما چیزی که می‌توان به آن اطمینان داشت این است که بک لینک سازی یا لینک بلدینگ یکی از مواردی است که تاثیر بسزایی بر سئو سایت دارد، به ویژه اگر از یک سایت پربازدید، لینک به سمت سایت شما وجود داشته باشد. بنابراین اگر رپورتاژ آگهی خود را در یک سایت خبری پر بازدید قرار دهید و سه تا پنج کلمه اصلی متن را به سمت سایت خود لینک دار کنید، تاثیر مثبتی در بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو خواهد داشت.

نکات مهمی که باید به آنها توجه کنید

اگر قصد استفاده از رپورتاژ آگهی برای معرفی محصول یا کسب و کار خود را دارید، باید دقت کنید که خبرگزاری انتخابی شما مخاطب بالایی داشته باشد و مطالب آن ترجیحا با محصول یا خدمات شما مرتبط باشد. هم چنین در نوشتن متن رپورتاژ آگهی دقت کنید که مقاله شما، به دیگر متن‌هایی که آن خبرگزاری منتشر می‌کند شبیه باشد تا خواننده در نگاه اول متوجه تبلیغ بودن آن نشود. سایت حامی ورکس مجموعه‌ای از مجریان با تجربه را گرد آوری کرده‌است که با ثبت یک پروژه از طریق فرم، می توانید با خیالی آسوده کار خود را به آنها بسپارید.

خدمات طراحی وب

خدمات طراحی وب درحامی ورکس را میتوان به انواع وب سایت های زیر دسته بندی کرد:

 • طراحی وب سایت جراحی زیبایی
 • طراحی وب سایت مدارس
 • طراحی وب سایت پرسش و پاسخ
 • طراحی وب سایت دندان پزشکی
 • طراحی وب سایت انتشارات
 • خدمات افزایش امنیت وب سایت
 • طراحی وب سایت صرافی
 • طراحی وب سایت دکوراسیون
 • طراحی وب سایت هنری
 • طراحی وب سایت شرکت های خصوصی
 • طراحی وب سایت دسترس پذیرا
 • طراحی وب سایت کتابفروشی
 • طراحی وب سایت وکلا
 • طراحی وب سایت تفریحی
 • طراحی وب سایت کتابخانه
 • طراحی سایت و پرتال سازمانی
 • طراحی وب سایت مهندسی
 • طراحی وب سایت چیست
 • طراحی وب سایت شرکتی
 • باید و نباید های طراحی وب سایت
 • بحران های طراحی وب سایت
 • عنوان در طراحی وب سایت
 • نکات مهم در طراحی وب سایت
 • سئو محلی در طراحی سایت
 • طراحی سایت صنعتی
 • تفاوت طراحی سایت با توسعه سایت
 • طراحی سایت پزشکی
 • طراحی سایت خبری
 • استفاده از گرید در طراحی سایت
 • طراحی سیستم مدیریت محتوا
 • طراحی سایت هتلداری
 • طراحی سایت شخصی
 • طراحی سایت گردشگری
 • طراحی سایت آشپزی
 • طراحی سایت برای برند سازی
 • طراحی سایت ریسپانسیو
 • طراحی سایت عکاسی
 • طراحی وب سایت شرکتی
 • طراحی سایت و پرتال سازمانی
 • طراحی سایت با سیستم مدیریت محتوا
 • طراحی سایت اندرویدی
 • طراحی سایت فروشگاهی
 • کاربرد Bootstrap در طراحی سایت
 • ساختار کلی طراحی سایت
 • طراحی سایت با قالب آماده
 • طراحی سایت استاتیک یا داینامیک
طراحی وب
طراحی قالب سایت

طراحی قالب سایت

سایت‌ها یکی از مهم ترین و تاثیر گذارترین فضاها برای دیده شدن هستند و به همین دلیل باعث شده تا رقابت بزرگی در میان آنها وجود داشته باشد و با جذاب تر کردن سایت به وسیله طراحی سایت بهتر، تولید محتوای سایت، طراحی UI  و طراحی UX  و ...سعی داشته باشند بیشتر دیده شوند. اما به جرئت می‌توان گفت که یکی از موثر ترین موارد در جذابیت یک سایت، طراحی قالب سایت است، زیرا قالب سایت، اولین چیزی است که به چشم مخاطب شما می‌آيد و باعث می‌شود او تصميم بگيريد از سايت شما بازديد كند. هم چنين اگر سايت شما قالب مناسب و زيبایی نداشته باشد، محتوای شما به چشم نمی‌آید و به خوبی مورد توجه قرار نمی‌گیرد. بنابراین توصیه می‌کنیم کار طراحی قالب سایت خود را جدی بگیرید و برای آن وقت و هزینه صرف کنید. البته می‌توانید قالب سایت خود را از میان قالب‌های آماده‌ای که سیستم‌های مدیریت محتوا ارائه می‌دهند، برگزینید ولی در این صورت شانس داشتن یک قالب سایت جذاب، که منحصر به سایت خودتان باشد را از دست خواهید داد. اگر به یک طراح حرفه‌ای برای طراحی قالب سایت خود نیاز دارید، می‌توانید از طریق فرم، یک پروژه ثبت کنید و کار خود را به یکی از مجریان فعال و حرفه‌ای سایت حامی ورکس بسپارید.

جوملا Joomla

جوملا Joomla یک سیستم مدیریت محتوای متن باز و رایگان است. سیستم مدیریت محتوا به معنای سیستمی است که به شما کمک می‌کند سایت یا وبلاگ خود را بسازید و بارگذاری، ویرایش و یا حذف محتوای درون آن، مانند عکس، متن و ... را مدیریت کنید. استفاده از جوملا Joomla نیاز به دانش برنامه نویسی ندارد و همین مسئله باعث شده تا کار با آن بسیار راحت باشد. هم چنین جوملا کاملا با زبان فارسی سازگار است و می‌توانید با خیالی آسوده سایت خود را به وسیله آن طراحی کنید. استفاده از جوملا بسیار متداول است و از مزایای آن می‌توان به سرعت بالا، امکانات زیاد، به روز رسانی راحت، امنیت نسبتا خوب، بهینه بودن، پشتیبانی فعال، داشتن قابلیت مدیریت سایت به وسیله تلفن همراه، نصب آسان و .... اشاره کرد. طراحی سایت به وسیله سیستم‌های مدیریت محتوا بسیار ساده تر و کم هزینه تر از طراحی سایت به وسیله برنامه نویسی است، اما اگر قصد دارید یک سایت قوی داشته باشید بهتر است بیشتر هزینه کنید و یک سایت به وسیله برنامه نویسی طراحی کنید. اگر به کسی نیاز دارید که یک سایت جذاب و کاربردی به وسیله جوملا برای شما طراحی کنید، می توانید با ثبت یک پروژه از طریق فرم، پروژه خود را با خیالی آسوده به یکی از هزاران مجری فعال ما بسپارید.

جوملا Joomla
وردپرس Wordpress

وردپرس Wordpress

وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای سایت متن باز است که در سال 2003 توسط مت مونلوگ پایه گذاری شده است. شما با استفاده از وردپرس می‌توانید انواع سایت و وبلاگ را طراحی کنید و محتوای آن مانند تصویر، متن و ... را به راحتی مدیریت کنید. سیستم‌های مدیریت محتوای زیادی وجود دارند که وردپرس یکی از منعطف ترین آنها محسوب می‌شود. طراحی سایت با وردپرس این امکان را به شما می‌دهد که سایت مورد نظر خود را بسیار راحت تر و کم هزینه‌ تر طراحی و مدیریت کنید و نیاز شما به دانش برنامه نویسی را کاهش می‌دهد. این سیستم مدیریت محتوا به گونه‌ای کدنویسی شده است که برای موتور جستجو گوگل بهینه است، بنابراین از نظر سئو کمک شایانی به سایت شما خواهد کرد. هم چنین وردپرس از امنیت خوبی برخوردار می‌باشد و سعی می‌کند در هر به روز رسانی، امنیت خود را ارتقا دهد. اگر به شخصی برای انجام پروژ وردپرس خود نیاز دارید می‌توانید از میان طراحان حرفه‌ای و با تجربه سایت حامی ورکس، هر کدام که قیمت پیشنهادی و شرایط انجام کارشان با شرایط مد نظر شما تناسب بیشتری داشت را برگزیند و با خیالی آسوده پروژه خود را برون سپاری کنید. برای ثبت یک پروژه وردپرس از طریق فرم اقدام کنید.

دروپال Drupal چیست؟

در ابتدا بهتر است توضیح مختصری در مورد سیستم مدیریت محتوا ارائه کنیم: سیستم مدیریت محتوا نرم‌افزاری است که اجازه افزودن، انتشار، ویرایش و حذف یا غیر فعال کردن محتوای یک وبسایت که می‌تواند، شامل عکس، متن، اسکریپت و .... باشد را، با استفاده از مرورگر وب موجود در گوشی هوشمند، تبلت یا رایانه رومیزی، به کاربران می‌دهد.

 دروپال یکی از قویترین سیستم‌های مدیریت محتوای کدباز (OpenSource) و رایگان در جهان می‌باشد که به وسیله PHP نوشته شده و تحت مجوز GNU منتشر گردیده و قابل استفاده می‌باشد. استفاده از این سیستم مدیریت محتوا بسیار متداول است به طوریکه می‌توان گفت، اکثر سایت‌ها از دروپال برای مدیریت محتوای خود استفاده می‌کنند.

دروپال Drupal چیست؟

مزایای استفاده از دروپال چیست؟

دروپال مزایای زیادی دارد که یکی از مهم ترین آنها، امنیت بالای آن است، که دغدغه و اولویت بسیاری از کاربران در انتخاب نرم افزار را به خود اختصاص می‌دهد. به گونه‌ای که میتوان عنوان یکی از ایمن‌ترین سیستم های مدیریت محتوایی را به دروپال داد. علاوه بر این تیم امنیتی دروپال به دقت پیگیر هرگونه گزارش از مشکلات امنیتی آن می باشند و به سرعت این مشکلات در نسخه های اصلاحیه، برطرف میگردند.

 مزیت مهم دیگر این نرم افزار این است که، به طور مدام و مطابق با نیاز‌های کاربران به روز می‌شود. و علاوه بر تمام اینها دروپال برنده چندین جشنواره بین المللی اپن سورس است و چند سال متوالی، عنوان بهترین سیستم مدیریت محتوا را از آن خود کرده است.

پروژه مدیریت محتوای سایت خود به وسیله دروپال را، به ما بسپارید

کار مدیریت سایت، کار بزرگ و سنگینی است و سایت هایی که روزانه مطالب زیادی در آنها منتشر و یا ویرایش می‌شود، حتما برای مدیریت محتوای خود به نرم افزار هایی مانند دروپال نیاز دارند. البته استفاده از دروپال برای سایت‌های کوچک نیز کاربردی است. در هر صورت، اگر به فردی برای مدیریت محتوای سایت خود با استفاده از دروپال نیاز دارید، می توانید با ثبت یک پروژه دروپال از طریق فرم، کار خود را به یکی از مجریان حرفه‌ای ما بسپارید.

اپن کارت Open cart

اپن کارت Open cart

گسترش استفاده از فروشگاه‌های آنلاین، باعث به وجود آمدن یک بازار رقابتی جدید، در بازار کسب و کار شد و در مدت زمان کمی استفاده از فروشگاه‌های اینترنتی، به یکی از ضروری ترین کارها برای هر کسب و کار، فارغ از کوچکی یا بزرگی آنها، تبدیل شد. برای طراحی و پیاده سازی یک فروشگاه آنلاین سیستم‌های زیادی وجود دارد که اپن کارت Open cart یکی از آنها است. اپن کارت یکی از بهترین سیستم‌های ساخت فروشگاه است که به صورت متن باز و رایگان ارائه می‌شود و استفاده از آن مزایای زیادی مانند پشتیبانی کامل از زبان فارسی، امکان ایجاد یک فروشگاه به چند زبان، نصب آسان، داشتن قالب‌های متنوع و به روز، به روز رسانی و آپدیت منظم، سرعت بالا، بهینه بودن برای سئو و .... اشاره کرد. البته استفاده از اپن کارت معایبی نیز دارد که از میان آنها می‌توان به این موضوع اشاره کرد که به دلیل رایگان بودن آن، هیچ کس مسئول رفع ایرادات و پشتیبانی از آن نیست و این کار توسط داوطلبان صورت میگیرد. اگر قصد طراحی یک فروشگاه‌ اینترنتی به وسیله اپن کارت Open cart را دارید، می‌توانید با ثبت یک پروژه از طریق فرم، کار خود را به یکی از هزاران مجری فعال سایت حامی ورکس بسپارید.

ووکامرس Woocomerce

اهمیت داشتن یک فروشگاه انلاین جذاب و کاربردی در گسترش کسب و کار و کمک به بیشتر دیده شدن و افزایش فروش محصولات، بر هیچ کس پوشیده نیست. برای طراحی یک فروشگاه آنلاین راه‌های زیادی وجود دارد که یکی از آنها استفاده از ووکامرس Woocomerce است. ووکامرس یک افزونه فروشگاه ساز ورد پرسی است و اگر مدیریت محتوای سایت خود را با استفاده از وردپرس Wordpress انجام می‌دهید، ووکامرس، بهترین انتخاب شما برای تبدیل سایتتان به یک فروشگاه کاربردی است. استفاده از ووکامرس رایگان است و همین مسئله باعث می‌شود تا بتوانید بدون صرف هزینه اضافی، فروشگاه آنلاین خود را راه اندازی کنید. هم چنین کار کردن با آن بسیار راحت است و شما می‌توانید به آسانی، فروش محصولات خود را مدیریت کنید. ووکامرس با گزارش گیری دقیق و نمایش جزئیات فروش، به شما کمک می‌کند که محصولات و سایت خود را بهینه کنید. با ثبت یک پروژه ووکامرس از طریق فرم، می توانید با مجریان فعال سایت حامی ورکس مذاکره کنید، و با هر کدام که به توافق رسیدید، پروژه خود را به آنها بسپارید و یک تجربه کاری مطمئن داشته باشید. هم چنین توصیه می‌کنیم قبل از سپردن کار به مجری، با درخواست نمونه کار، از اینکه او مهارت کافی دارد اطمینان یابید.

ووکامرس Woocomerce
فروشگاه اینترنتی

فروشگاه اینترنتی

راه اندازی فروشگاه‌های اینترنی را به جرئت می‌توان یک تحول بزرگ، در دنیای خرید و فروش و تجارت نامید. فروشگاه‌های اینترنتی، کار خرید و فروش را بسیار آسان کردند و این امکان را به وجود آوردند تا کسب و کارها راحت تر و با صرف هزینه کمتر، پیشرفت کنند. در گذشته فروش محصولات در تمام کشور یا حتی کشور‌های دیگر، کاری بسیار مشکل و هزینه بر بود اما امروزه برای رسیدن به این هدف تنها کافی است یک فروشگاه اینترنتی کارآمد و جذاب داشته باشید. برای طراحی فروشگاه اینترنتی، پلتفرم‌های زیادی وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب مخصوص به خود را دارند و توصیه می‌کنیم قبل از سفارش طراحی فروشگاه اینترنتی، در این زمینه با طراح مشورت کنید. هم چنین سعی کنید سایت شما از سرعت بالایی برخوردار باشد تا مشتریان و مخاطبان خود را از دست ندهید و سعی کنید طراحی رابطه کاربری UI و تجربه کاربری Ux سایت خود را جدی بگیرید تا خرید کردن در فروشگاه آنلاین شما برای مشتریانتان آسان و لذت بخش باشد.

سايت حامی ورکس مجموعه‌‌ای از طراحان حرفه‌ای و با تجربه را گرد هم آورده است که می‌توانید با دخواست نمونه کار از مهارت آنها مطمئن شوید و با خیالی آسوده پروژه خود را به آنها بسپارید. برای ثبت یک پروژه طراحی و ساخت فروشگاه اینترنی لطفا تردید نکنید و همین امروز از طریق فرم یک پروژه ثبت کنید.

رفع ایرادات و باگ‌های سایت

در زمینه طراحی سایت یا مدیریت سایت، یکی از مهم ترین مسائلی که باید مورد توجه قرار بگیرد، بحث امنیت سایت است. سایت شما در صورتی کاربردی خواهد بود که درست و کامل کار کند و باگ‌ها و ایرادات آن مانع عملکرد کامل آن نشوند و یا زمینه تهدید‌های امنیتی مانند هک شدن و از دست رفتن اطلاعات خودتان یا مشتریانتان را فراهم نکنند. از آنجایی که طراحی سایت کاری مشکل و زمان بر است و توسط انسان‌ها صورت می‌گیرد وجود باگ و خطا در برنامه نویسی سایت امری اجتناب ناپذیر است و همه‌ی سایت‌ها کم و بیش خطا و باگ دارند. خوب است بدانید که هکرها از این باگ‌ها برای آسیب زدن به سایت شما استفاده می‌کنند. همه‌ی این موضاعات بیانگر این مسئله مهم است که شما به یک متخصص برای رفع ایرادات و باگ‌های سایت خود نیاز دارید. کسی که بتواند با استفاده از مهارت و تخصص خود مشکلات امنیتی سایت شما را بیابد و آنها را رفع کند. توصیه جدی ما به شما این است که رفع ایرادات و باگ‌های سایت خود را جدی بگیرید و از وجود یک متخصص امنیت در تیم خود بهره ببرید. برای این کار می‌توانید با ثبت یک پروژه از طریق فرم کار خود را به یکی از مجریان حرفه‌ای ما بسپارید.

رفع ایرادات و باگ‌های سایت
هاست و دامنه (دامین)

هاست و دامنه (دامین)

اگر قصد گسترش کسب و کار یا فعالیت خود با استفاده از وب‌سایت‌ها را دارید، اولین قدم، آن است که با اصلاحات مربوط به این فضا آشنا شوید تا بتوانید بهترین امکانات را دریافت کنید. در این مطلب، ما توضیح کوتاهی در رابطه با هاست و دامنه (دامین)، خدمت شما ارائه می‌کنیم. دامنه به معنای نام و آدرس سایت شما است و می‌تواند شامل حروف و اعداد باشد. دامنه چیزی است که مخاطبتان، شما را به وسیله آن می‌شناسد و دنبال می‌کند بنابراین مهم است که با موضوع سایت شما متناسب باشد و در انتخاب آن دقت و خلاقیت به خرج دهید. هاست یا میزبانی وب را می‌توان محلی تعریف کرد که اطلاعات سایت شما درون آن قرار می‌گیرد تا کاربر با متصل شدن به آن بتواند آنها را مشاهده کند. اطلاعات شما باید در محلی قرار بگیرد که بیست و چهار ساعته آنلاین باشد، تا کاربر شما بتواند در هر ساعتی از شبانه روز، آنها را مشاهده کند. هاست را می‌توان مصالح مورد نیاز برای ساختن سایت شما دانست که باید آن را از ارائه دهندگان این خدمات خریداری کنید. اگر برای راه اندازی وب‌سایت خود در زمینه دامنه و هاست ( دامین) سوالی دارید می‌توانید با ثبت یک پروژه از طریق فرم، کار خود را به مجریان حرفه‌ای ما بسپارید.

سرور مجازی (وی پی اس) VPS

دنیای اینترنت با یک سرعت باور نکردنی در حال حرکت به جلو و پیشرفت است و هر روزه سایت‌های زیادی در این فضا، شروع به کار می‌کنند و یا خدمات و امکانات خود را بهبود می‌بخشند. این پیشرفت‌ها را می‌توان مدیون وجود سرور‌های مجازی (وی پی اس) VPS دانست که با حضور خود باعث افزایش قدرت سخت افزار‌ها شدند و با کاهش چشمگیر هزینه‌های راه اندازی یک وب‌سایت، امکان حضور در این فضا و گسترش کسب و کار را برای افراد بیشماری فراهم کردند. VPS (وی پی اس) که مخفف کلمه Virtual Private Server است، به معنای سرور مجازی شخصی یا اختصاصی می‌باشد که امروزه استفاده از آن در وب‌سایت‌های فارسی بسیار متداول شده‌است و یکی از دلایل مهم پیشرفت و گسترش این فضا محسوب می‌شوند. از مزایای استفاده از سرور مجازی (وی پی اس) VPS می توان به سادگی در استفاده، امکان کنترل سیستم، امکان نصب مجدد برنامه و .... اشاره کرد. اگر به این نتیجه رسیده‌اید که برای ارتقای وب‌سایت خود به یک سرور مجازی (وی پی اس) VPS نیاز دارید می‌توانید از طریق فرم یک پروژه ثبت کنید و از مجریان حرفه‌ای و باتجربه سایت حامی ورکس برای داشتن یک سرور مجازی اختصاصی کمک بگیرید. برای ثبت پروژه لطفا تردید نکنید و همین امروز اقدام کنید.

سرور مجازی (وی پی اس) VPS
گواهی‌نامه SSL یا HTTPS

گواهی‌نامه SSL یا HTTPS

اگر هنگام کار کردن با سایت‌های مختلف دقت کرده باشید، کلمه HTTP یا HTTPS را در کنار نام آنها دیده اید. اگر می‌خواهید با آنها آشنا شوید مطالعه این متن را از دست ندهید. HTTP مخفف کلمه Hypertext Transfer Protocol است که به معنای پروتکل انتقال ابر متنی میباشد و مجموعه‌ای از شرایط و مقرارات برای انتقال فایل‌های مد نظر شما در بستر اینترنت است. اما این گواهی‌نامه از امنیت مناسبی برخوردار نبود. بنابراین آپدیت‌هایی صورت گرفت و گواهی‌نامه HTTPS که مخفف کلمه Hypertext Transfer Protocol Secure است و معنای آن پروتکل امن انتقال ابر متن می‌باشد، ارائه شد. این گواهی‌نامه این امکان را به شما می‌دهد که اطلاعات مورد نیاز خود را با امنیت بیشتری انتقال دهید. البته برای استفاده از این امنیت، شما باید یک گواهی SSL داشته باشید. SSL یک سیستم امن و رمزی انتقال اطلاعات است که در سال 1996 میلادی برای حفظ امنیت در انتقال اطلاعات به وجود آمد و امروزه همه‌ی مرورگرهای استاندارد از آن پشتیبانی و حمایت می‌کنند و شرکت‌هایی نیز وجود دارند که این گواهی را صادر می‌کنند. اگر به گواهی نامه SSL یا HTTPS برای ارتقا امنیت سایت خود و بهبود سئو آن نیاز دارید می‌توانید با ثبت یک پروژه از طریق فرم، از مجریان حرفه‌ای ما برای دریافت این گواهی‌نامه کمک بگیرید و امنیت سایت خود را ارتقا دهید.

گوگل آنالیتکس Google Analytics

اگر قصد بهبود دادن و ارتقا دادن چیزی را دارید، اولین کاری که باید انجام دهید این است که یک تحلیل دقیق از وضعیت فعلی و نقاط قوت و ضعف آن به دست آورید تا بتوانید به بهترین نحو ایرادات آن را رفع کنید. سایت‌ها نیز از این قاعده مستثنی نیستند و قبل از هر اقدامی باید یک تحلیل دقیق از وضعیت آنها به دست آورید. شرکت گوگل برای راحتی کاربران در این زمینه، گوگل آنالیتکس Google Analytics را ارائه کرده است. این ابزار تحلیل‌گر که هم به صورت رایگان و هم غیر رایگان ارائه می‌شود، می‌تواند اطلاعات کاملی درباره ی ترافیک ورودی، رفتار کاربران در سایت، نرخ تبدیل، زمان ماندن در صفحات، نوع دستگاه، و اطلاعات سودمندی از این قبیل را در اختیار مدیران وب‌سایت‌ قرار دهد. مزیت دیگر گوگل آنالیتکس Google Analytics، این است که با بقیه ابزارهای گوگل، سازگار است و در صورت نیاز، می‌توانید آنها را با هم ترکیب کرده و ابزاری کامل در اختیار داشته باشید.

مجریان فعال و حرفه‌ای سایت حامی ورکس می‌توانند در زمینه استفاده از گوگل انالیتیکس و تحلیل وب‌سایت، شبکه اجتماعی یا وبلاگ شما، کمک کنند. بنابراین توصیه می‌کنیم با ثبت یک پروژه رایگان از طریق فرم، با آنها مذاکره کنید و در صورت توافق بر سر قیمت و شرایط انجام پروژه، کار خود را به آنها بسپارید.

گوگل ادسنس Google Adsense

گوگل به عنوان یکی از بزرگترین فضاهای ارتباطی، امکانات ویژه‌ای برای تبلیغات به وجود آورده است. به گونه‌ای که اگر شما قصد معرفی محصول یا خدمات خود از طریق گوگل را داشته باشید می‌توانید از سرویس هایی مانند گوگل ادز و تبلیغات کلیکی استفاده کنید. امکانات گوگل به این مسئله محدود نمی‌شود و شما می‌توانید با استفاده از سرویس‌هایی مانند گوگل ادسنس Google Adsense به عنوان نمایش دهنده تبلیغ، فعالیت کنید و با منتشر کردن تبلیغ‌ها در سایت خود، کسب درآمد کنید. البته گفتنی است که استفاده از این سرویس برای ما ایرانیان کمی مشکل است زیرا این سرویس از زبان فارسی پشتیبانی نمی‌کند.

با استفاده از گوگل ادسنس، شما می‌توانید تبلیغ‌های متنی، تصویری، بنری، ویدئویی یا هر نوع تبلیغ چند رسانه‌ای که با محتوا و مخاطبان سایتتان ارتباط دارد را بر روی وب‌سایت خود قرار دهید. کسب درآمد از گوگل ادسنس بر اساس دو روش CPM (پرداخت به ازای بازدیدکننده) و CTR (میانگین تعداد کلیک) صورت می‌گیرد. تحقیقات نشان داده اند که روش پرداخت به ازای بازدید کننده بسیار پر طرفدارتر است. اگر قصد کسب دارآمد از طریق این روش را دارید، می‌توانید با ثبت رایگان یک پروژه از طریق فرم، کار خود را با قیمت توافقی به یکی از مجریان حرفه‌ای سایت حامی ورکس بسپارید و یک تجربه کاری مطمئن داشته باشید.

افزایش ترافیک وب سایت

از ابتدای شروع به کار بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ)، تا کنون وب سایت ها، نقش موثری در موفقیت آن ایفا کرده‌اند و امروزه نیز علی رغم گسترش شبکه‌های اجتماعی، این نقش را با قدرت حفظ کرده‌اند. در بازاریابی اینترنتی، مهم ترین مسئله دیده شدن است و برای دیده شدن لازم است که ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید و مخاطب بیشتری جذب کنید. راه‌های زیادی برای افزایش ترافیک وب سایت وجود دارد که از میان آنها می‌توان به بهبود برای موتور جستجو (سئو)، تولید محتوای جذاب برای وب‌سایت، استفاده از روشهای تبلیغاتی مانند تبلیغات کلیکی و گوگل ادز و مواردی از این قبیل اشاره کرد که شما می‌توانید بر حسب شرایط و نیاز سایت خود، مناسب ترین آنها را برگزینید. یکی از مواردی که می‌تواند در این زمینه به شما کمک کند، بهینه سازی سایت برای گوشی هوشمند و تبلت است، زیرا بسیاری از افراد از تلفن همراه خود برای مشاهده وب سایت‌های مختلف استفاده می‌کنند. مجریان فعال سایت حامی ورکس، می‌توانند با قیمتی توافقی و با شرایط مد نظر شما در افزایش ترافیک وب‌سایت، شما را یاری کنند و یک تجربه کاری لذت بخش برای شما رقم بزنند. برای ثبت یک پروژه از طریق فرم، لطفا تردید نکنید و همین امروز اقدام کنید.

گوگل آنالیتکس Google Analytics

یکی از مهم ترین اقداماتی که برای موفقیت در دیجیتال مارکتینگ باید انجام دهید، افزایش سئو سایت یا بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. برای موفقیت در سئو نیز لازم است، اطلاعات مناسبی از وضعیت فعلی وب سایت داشته باشید. شرکت گوگل برای کمک به کاربران در این زمینه گوگل وبمسترز (سرچ کنسول) را ارائه کرده است که اطلاعات مفیدی همچون بازدیدهای سایت، کلیدواژهای جستجو شده، لینک‌ها و بک‌لینک‌ها، صفحات ایندکس شده در گوگل، وضعیت دسترسی ربات خزنده گوگل به وب‌سایت شما، خطاهای احتمالی در دسترسی، خطاهای امنیتی و اطلاعات مفید و سودمندی از این قبیل را در اختیار شما قرار می‌دهد. تفاوت این ابزار آماری با گوگل آنالیتکس Google Analytics در این است که گوگل آنالیتکس بر روی کمیت اطلاعات متمرکز است، اما سرچ کنسول، اطلاعات را به صورت کیفی تحلیل می‌کند و کمک شایانی به بهبود سئو سایت شما خواهد کرد. گوگل وبمسترز، رایگان است و به گونه‌ای طراحی شده تا کار با آن راحت باشد.

اگر قصد بهبود سئو سایت خود را دارید، می‌توانید با ثبت یک پروژه رایگان از طریق فرم، از مجریان حرفه‌ای ما در زمینه کار با گوگل وبمسترز (سرچ کنسول) کمک بگیرید و با استفاده از تحلیلی که به دست می‌آورید سایت خود را بهبود بخشید. لطفا در ثبت پروژه، تردید نکنید و با استفاده از مزایای سایت حامی ورکس به بهترین نحو، پروژه خود را برون سپاری کنید.

افزایش فالوور و ممبر

شبکه‌های اجتماعی به لطف گسترش دسترسی به اینترنت پر سرعت، به یکی از موثرترین بسترهای تبلیغاتی تبدیل شده‌اند. در نتیجه اگر قصد موفقیت در بازاریابی را دارید، توصیه می‌کنیم از این فضا غافل نباشید. علاوه بر بحث تبلیغات، شبکه‌های اجتماعی یکی از پرطرفدارترین راه‌‌های ارتباطی محسوب می‌شوند که همین مسئله باعث شده به بستر مناسب برای آموزش، دیده شدن، فرهنگسازی، اطلاع رسانی و .... نیز تبدیل شوند. هرجه مخاطب بیشتری داشته باشید، شانس موفقیت بیشتری دارید، بنابراین باید افزایش فالوور و ممبر را جدی بگیرید.

چگونه می‌توانیم فالوور و ممبر صفحه خود را افزایش دهیم؟

برای افزایش فالوور و ممبر، راه‌های زیادی وجود دارد که یکی از آنها خرید از کسانی است که فالوور و ممبر فیک یا واقعی می‌فروشند. این کار نیازمند صرف هزینه است اما بسیار سریعتر از روشهای دیگر جواب می‌دهد. مشکل این روش این است که خرید فالوور فیک شاید در ابتدا باعث اعتبار بخشیدن به صفحه شما شود اما در دراز مدت، مخاطب با مقایسه تعداد ممبر شما و بازدید یا لایک و کامنت صفحه شما، متوجه این مسئله خواهد شد و ممکن است وجه شما را از بین ببرد.

با استفاده از روش‌های خلاقانه فالوور واقعی جذب کنید.

جذب فالوور واقعی، شاید کار مشکلی باشد و تلاش و پشتکار نیاز داشته باشد، اما باعث می‌شود بازدهی صفحه شما بیشتر شود و در دراز مدت بسیار مفید است. نکاتی که در ادامه خدمت شما ارائه می‌شود می‌تواند شما را در این زمینه یاری کند.

یک صفحه جذاب داشته باشید

تولید محتوا برای شبکه‌های اجتماعی را به جرئت می‌توان یکی از مهم‌ترین مسائل در موفقیت آنها دانست. اگر صفحه شما محتوای مناسب و جذابی نداشته باشد، فردی که وارد آن می‌شود بدون دنبال کردن یا عضو شدن در آن، خارج می‌شود و دیگر فعالیت‌های شما بی تاثیر خواهد بود. بنابراین توصیه می‌کنیم تولید محتوای جذاب را جدی بگیرید و برای آن وقت و انرژی صرف کنید.

سوالات متداول

هزینه انجام پروژه سئو چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های سئو توسط متخصصان و فریلنسر‌های حامی ورکس مشخص می‌شود که معمولا قیمتی منصفانه و رقابتی است.

img
جبار
چطور میتونم لیست پروژه طراحی سایت ببینم؟
0

دیدگاه خود را بیان کنید

1000 کاراکتر باقیمانده است