درباره ما

درباره ماما اینجایم تا شما کارفرمایان به راحتی بتوانید برای هر نوع پروژه ای، بهترین متخصص ها را از سراسر کشور پیدا کنید و انجام پروژه خود را به آن ها بسپارید.
ما اینجاییم تا شما انسانهای با انگیزه که تخصصی دارید بتوانید با سایر متخصصان برای انجام پروژه های مشتریان رقابت کنید و بازار کاری به وسعت کشور داشته باشید.

حامی ورکس یک مکان امن برای تمام کسانی است که نیاز به یک متخصص برای انجام پروژه هایشان دارند. یک کارخانه آنلاین است که با کاهش رفت و آمدهای غیر ضروری (مخصوصاً تو این دوره زمونه کرونا)، سبک زندگی جدیدی برای فریلنسرها و کارفرمایان ایجاد می کند. از یک طرف به کارفرمایان کمک می کند تا بدون از دست دادن زمان، پروژه های خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها واگذار کنند و از سوی دیگر به فریلنسرها کمک می کند تا از وقت خود بهتر استفاده کنند و درآمد بیشتری کسب کنند.
قطعا حامی ورکس با پیشنهادها و نظرات کاربران خود می تواند دنیای بهتری را برای همه خلق کند و برای جهانی شدن گام های بلندی را بردارد. تمامی این اتفاقات بی نظیر با اعتماد و حمایت همه ی شما رقم می خورد.
اگر افرادی را می شناسید که دوست دارند با ما و شما همراه باشند همین امروز آنها را دعوت کنید و از این طریق هم کسب درآمد کنید.

بخش های مهم حامی ورکس

در ادامه بخش های مهم حامی ورکس را به صورت تیتر وار معرفی میکنیم:

حوزه های فعالیت

شما با هر مهارت و توانایی میتونید به عنوان فریلنسر عضو مجموعه بزرگ حامی ورکس شده و کسب درآمد کنید، از طرفی همه نوع پروژه ای در حامی ورکس قابل انجام است که به دسته های بزرگی مانند فنی و مهندسی، تولید محتوا، ترجمه، وب و سئو و تایپ تقسیم شده است. در ادامه این تقسیم بندی را مشاهده میکنید.

ترجمه آنلاین

ترجمه آنلاین

تولید محتوا

تولید محتوا

بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی

فنی و مهندسی

فنی و مهندسی

وب و سئو

وب و سئو

اندروید

اندروید

طراحی و گرافیک

طراحی و گرافیک

انجام پروژه

انجام پروژه

فن آوری اطلاعات، نرم افزار

فن آوری اطلاعات، نرم افزار

طراحی، رسانه و معماری

طراحی، رسانه و معماری

برنامه نویسی

برنامه نویسی

تایپ

تایپ