تولید محتوا

تولید محتوا

از بین بهترین فریلنسرهای تولید محتوا به راحتی انتخاب کنید

حامی ورکس مرجع فریلنسرهای ایران است. پروژه های تولید محتوا خود را به راحتی برون سپاری کنید و برای نگارش آنها به صورت موقت نویسنده استخدام کنید.

تولید محتوا

تولید محتوا

اولین سخن درباره اهمیت تولید محتوا که توسط بیل گیتس در سال 1996 میلادی در وبلاگش نوشته شد این بود که «محتوا پادشاه است». 25 سال از آن روز می‌گذرد و با ترند شدن تولید محتوای اینستاگرام و تولید محتوای سایت، همه مردم آشنا با تکنولوژی به این نتیجه رسیده‌اند که افرادی که تولید محتوای اصولی و درست دارند به ثروت و شهرت زیادی رسیده‌اند.

فریلنسرهای تولید محتوا

img
f-khosravi
0 0 نظرات
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
Mahdi_L_J_2_0_2_0
0 0 نظرات
سلام من دانشجوی مهندسی مکانیک از دانشگاه شهید بهشتی هستم مسلط به سالیدورک و تا حدودی مسلط به پایتون هستم برای دیدن پروژه های سالیدورک من میتونین به اکانت لینکدین من سر بزنین: www.linkedin.com/in/mahdi-javahery
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
khodeshaqiq
0 0 نظرات
5 سال سابقه کار در حوزه تایپ مسلط به برنامه adobe illustrator
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
rezafreelance
0 0 نظرات
https://rubika.ir/typetranslate
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
MehdiEbrahmiR
0 0 نظرات
دانشجوی سال اخر مترجمی زبان در دانشگاه دولتی دامغان هستم و سابقه‌ی کار تایپ و ترجمه در سایت‌های ایرانی دارم
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
Hamedkhn
0 0 نظرات
تا یک سال پیش در پوزیشنهای مدیریت پروژه های مختلف در همراه اول و ایرانسل یک سال اخیر وارد فریلنسری دیجیتال مارکتینگ شدم
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
Iiyoonvo
0 0 نظرات
Hfjv
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
Azadehehsani
0 0 نظرات
مهارت های من؛ - تایپ حرفه ای - پاورپوینت حرفه ای و دانشجویی -گویندگی - دوبلور (صدای کودک) - ادمین شبکه های مجازی و پاسخگویی به مشتریان
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
AmirMFarsi
0 0 نظرات
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
Zaynab11
0 0 نظرات
دانشجوی سینما در دانشگاه هنر تهران هستم. رتبه ی 31 زبان انگلیسی را در کنکور سراسری 99 کسب کردم. مدرک TTC دارم. ویراستار نشریه های آوانسن و سینماتوگراف و همچنین مترجم متون انگلیسی به فارسی برای نشریه ی آوانسن.
دعوت به پروژه دنبال کردن
ادامه

پروژه های تولید محتوا

رساله دکتری مهندسی برق قدرت

سلام خواستار تعیین موضوع و انجام پروپوزال و رساله بصورت کامل توسط خود مجری رشته مهندسی برق قدرت لازم به ذکر است که دانشگاه دولتی معتبر هستم.
باز
تعداد پیشنهادها : 1
شروع :
05 / 07 / 1402
پایان :
2ماه 5روز
میانگین پیشنهاد
1,000,000 تومان
لیست پروژه ها

تولید محتوا چیست؟

در دنیای دیجیتال هر تولیدکننده محتوایی مخصوصاً کسانی که در زمینه تولید محتوای اینستاگرام و تولید محتوای سایت مشغول به فعالیت هستند تعریف مخصوص به خودشان را دارند. به طور کلی اگر بخواهیم به یک تعریف واحد درباره توضیح تولید محتوا برسیم، باید این‌گونه بیان کنیم که تولید محتوای سایت عبارت است از تولید هر مطلب یا ویدئو یا عکس که در فضای دیجیتال قابل انتشار باشد و مخاطب ما بتواند آن را درک کند.

اولین تولید محتوا در جهان

اولین تولید محتوای تخصصی در تاریخ، یک تولید محتوای آموزشی بود که توسط افراد غارنشین در غارها تولید شد. در این محتوا آموزش ‌شکار حیوانات قرار داشت.

کاربرد تولید محتوا

 1. بازاریابی: تولید محتوا مهم‌ترین کار برای رشد کسب‌وکار و بازاریابی است؛ همانطور که احتمالا می‌دانید تولید محتوا اینستاگرام و تولید محتوا سایت روزبه‌روز در حال افزایش است. تولید محتوا مهم‌ترین عامل جذب مخاطب و از همه مهم‌تر حفظ آن می‌باشد.
 2. جلب اعتماد: مهم‌ترین نکته در تولید محتوا این است که ما با دانش و تخصص مربوطه نیاز مخاطب را برطرف کنیم. این تخصص و دانش باعث می‌شود که مخاطب به ما اعتماد کرده و از خدمات ما استفاده کند.
 3. افزایش بازدید: یکی از عوامل مؤثری که باعث افزایش فروش می‌شود این است که محتوای ما در سایت یا اینستاگرام یا هر بستر خدمات‌دهی دیگری منتشر شده و اگر تولید محتوای خوبی داشته باشیم باعث بهتر دیده شدن می‌شود.

برای مثال تولید محتوا اینستاگرام اگر اصولی و با رعایت الگوریتم‌های اینستاگرام باشد، بازخورد بهتری می‌گیرد. این بازخورد باعث می‌شود پست به قسمت جستجوهای اینستاگرام یا همان اکسپلور راه پیدا کند. راه یافتن به اکسپلور باعث می‌شود که بازدید و جذب مخاطب شما افزایش یابد.

روش‌های تولید محتوا

یک محتوا از طریق مختلفی تولید می‌شود که مهم‌ترین روش‌های تولید محتوا به چهار دسته تقیم می‌شوند:

 1. تولید محتوای متنی: این نوع محتوا بیشتر برای تولید محتوای سایت استفاده می‌شود. گوگل هم از ابتدا به این نوع محتوا علاقه نشان داده است.

بزرگان دیجیتال مارکتینگ به این اتفاق رسیده‌اند که در تولید محتوا اینستاگرام از متن طولانی نباید در کپشن استفاده کرد. چند راه رسیدن به یک محتوای متنی خوب عبارت است از:
الف) از طریق ترجمه مقاله مورد نظر که با وجود مراکز ترجمه فوری دیگر نباید نگران این مورد باشیم.
ب) تبدیل فایل‌های صوتی و تصویری به متن یکی از بهترین روش‌ها برای تولید محتوای متنی است.
ج) تایپ مطالب کتاب؛ البته با اجازه از صاحب اثر که طبق تجربه اکثر صاحب اثران برای اینکه تبلیغ اثر شود، ممانعتی با این مورد ندارند. این می‌تواند شامل هر متنی که شما مطالعه می‌کنید باشد؛ چون محتوای متنی شامل خبر، متن ایمیل، مقالات آموزشی، مقالات تحلیلی، متن رپورتاژ سایت و... است.

 1. محتوای تصویری: این نوع محتوا به دلیل ماندگاری بالا در ذهن و رسانا بودن بهتر مفهوم از محبوبیت بالا در تولید محتوا سایت و تولید محتوا اینستاگرام برخوردار است.
  تولید محتوای تصویری نیز دارای مواردی می‌باشد که عبارت‌اند از

الف) اینفوگرافیک: این تصاویر برای درک بیشتر محتوا مناسب بوده و از اهمیت بالایی در تولید محتوا اینستاگرام و تولید محتوای سایت برخوردار می‌باشند.

ب) کاور: این نمونه تصاویر برای رساندن مفهوم و اهمیت محتوای ما می‌باشد. این نمونه تولید محتوا در اینستاگرام خیلی پرکاربرد بوده و طراحی گرافیک کاورها نقش مهمی در جذب مخاطب دارد.

 1. محتوای ویدئویی: این نوع تولید محتوا مفیدترین روش برای تولید محتوا است که طبق آمار به‌دست‌آمده از سال 2021، 85٪ مخاطبین باتوجه ‌به ویدئویی معرفی محصول و... از این طریق اعتماد به فروشنده کرده و خرید انجام داده‌اند.
 2. محتوای صوتی: این نوع تولید محتوا در این دوره زمانی به ‌مرور مورد استقبال قرار گرفته و مردم حین پیاده‌روی، رانندگی و... گوش می‌دهند.
  تولید محتوای صوتی را می‌توان در سه دسته جداسازی کرد:
  الف) موسیقی
  ب) آواز
  ج) اجرای رادیویی

منابع تولید محتوا

تولید محتوا مهم‌ترین بخش هر کسب‌وکار و اصلی‌ترین جزء بازاریابی به‌حساب می‌آید. این تولید محتوا باید با توجه به نیاز مخاطبان تولید شده و به آنها عرضه شود تا نیاز مخاطب به نحو خوشایندی رفع شود.

وقتی ما در پی منابع متعدد برای تولید محتوا هستیم باید به این موضوع دقت داشته باشیم که ممکن است منبع محتوایی ما منبع معتبری برای تولید محتوا نباشد. این نکته را باید برای تولید محتوا سایت و تولید محتوا اینستاگرام حتماً رعایت کنیم.

اگر در تولید محتوا سایت و مخصوصاً تولید محتوای اینستاگرام منابع مخصوص به خود را ندارید، حتما به سایت‌های همکار و رقبا سر بزنید، از آنها الگوگیری کنید، تیم محتوایی تشکیل دهید و یک طوفان فکری برای تولید محتوا شکل دهید. همیشه ایده و منابع به‌روزی برای تولید محتوا داشته باشید تا جذب مخاطب و تبدیل مخاطب به مشتری موفق باشید.

دستمزد تولید محتوا

در بحث دستمزد کارشناس محتوا امروزه افراد زیادی از این راه به کسب درآمد رسیده‌اند و می‌توان به‌عنوان یک حرفه مستقل روی این شغل حساب باز کرد ولی در بحث دستمزد این شغل پایداری ثابتی یا عدد ثابتی در جایی ذکر نشده است. بیشتر دستمزد کارشناسان محتوا بر اساس تجربه و رزومه کاری آنها می‌باشد. برای دستمزد کارشناس تولید محتوا اینستاگرام قیمت متفاوت بوده، همان گونه که دستمزد کارشناس تولید محتوا سایت تفاوت دارد.

خدمات تولید محتوا

خدمات تولید محتوا درحامی ورکس به شرح زیر می باشد:

 • تولید محتوا برای سایت های فروشگاهی
 • تولید محتوا برای سایت های گردشگری
 • تولید محتوا برای سایت های خدماتی
 • تولید محتوا برای سایت های علمی
 • تولید محتوا برای سایت های آموزشی
 • تولید محتوا برای سایت های خبری
 • تولید محتوا برای سایت های فرهنگی
 • تولید محتوا برای سایت های مذهبی
 • تولید محتوا برای سایت های سرگرمی
 • تحقیق جامع کلمات کلیدی
 • ارائه ساختار کلی وبلاگ
 • تعیین اولویت های تولید محتوا
 • تولید محتوای الکترونیکی
 • ارائه برنامه ریزی زمانی انتشار

انواع تولید محتوا

 انواع تولید محتوا که فریلنسرهای حامی ورکس قادر به ارائه خدمات در آن می باشد به شرح زیر است:

 • تولید محتوای متنی
 • تولید محتوای بصری
 • تولید محتوای کپی رایتینگ
 • تولید محتوای در اینستاگرام
 • محتوای آماری
 • اطلاعات عمومی
 • تولید محتوای اسلاید شیر
 • تولید محتوای آموزشی
 • تولید محتوای ویدیویی
 • تولید محتوای تلفیقی
 • تولید محتوای خبری
 • تولید محتوا شاخص
 • تولید محتوای صوتی یا پادکست
 • محتوای کتاب الکترونیکی
 • محتوای فنی

زبان های تحت پوشش تولید محتوا

فریلنسرهای تولید محتوای حامی ورکس در زبان های زیر قابل انجام است:

 • تولید محتوا به زبان فارسی
 • تولید محتوا به زبان انگلیسی
 • تولید محتوا به زبان فرانسه
 • تولید محتوا به زبان ترکی آذربایجانی
 • تولید محتوا به زبان ترکی استانبولی
 • تولید محتوا به زبان عربی
 • تولید محتوا به زبان روسی

تولید محتوای انگلیسی

زبان انگلیسی علاوه بر اینکه زبان رسمی بسیاری از کشور ها است، به عنوان زبان بین المللی نیز در تمام دنیا شناخته می شود و راه ارتباط مردم جهان با یک دیگر است بنابراین برای هر سایت، پیچ و یا هر فضای ارتباطی که قصد دارد به وسیله ی آن با جهان در ارتباط باشد داشتن محتوا به زبان انگلیسی ضروری است. اگر قصد گسترش تجارت خود در دیگر کشورها و ورود به بخش صادارات را دارید تولید محتواهای حرفه ای و جذاب به زبان انگلیسی، برای معرفی محصول و برندتان به دیگر کشورهای دنیا، از اولین کارهایی است که باید انجام دهید. تولید محتوا به زبان انگلیسی با ترجمه از زبان فارسی به انگلیسی متفاوت است، کسی که تولید محتوای انگلیسی انجام می دهد باید کاملا به زبان انگلیسی مسلط باشد، تا بتواند متنی بنویسد که توجه یک انگلیسی زبان را به خود جلب کند و برای او جذاب باشد. سایت ما با افتخار اعلام می کند که مجموعه ای از فریلنسرها با تجربه و حرفه ای را گرد هم آورده است که می توانید تولید محتوای انگلیسی سایت خود را با خیالی آسوده به آنها بسپارید و از کیفیت کاری که قرار است تحویل بگیرید مطمئن باشید. برای سفارش پروژه ی تولید محتوا به زبان انگلیسی تردید نکنید و همین امروز از طریق فرم یک پروژه ثبت کنید.

تولید محتوای عربی

یکی از بهترین راه ها برای این که در دنیا شناخته شوید و یک سایت پر بازدید برای معرفی خودتان، هنرتان و یا کسب و کار و محصولات خود در دیگر کشور ها داشته باشید، این است که متناسب با موضوع سایت خود به زبان های مختلف، محتوای جذاب تولید کرده و در سایت خود قرار دهید. تولید محتوا به زبان عربی به این دلیل که جمعیت زیادی از مردم دنیا به این زبان صحبت می کنند و بسیاری از کشور های همسایه ما که امکان تجارت با آنها وجود دارد، عرب زبان هستند بسیار برای رونق کسب و کار شما در سطح بین المللی مهم است. از طرفی دیگر تولید محتوا به زبان عربی به دلیل سختی ذاتی و لحجه های مختلفی که این زبان دارد کار مشکلی محسوب می شود که از عهده ی هر کسی بر نمی آید. سایت ما برای کمک به شما در این زمینه مجموعه ای از مجریان حرفه ای و با تجربه را فراهم اورده است که می توانند برای شما محتوای عربی، مطابق با کیفیت مد نظر شما را تولید کنند و امکان ارتباط مستقیم با مجری و توافق بر سر قیمت و زمان تحویل برای شما وجود دارد که باعث می شود از کیفیت کاری که تحویل می گیرید مطمئن باشید. 

تولید محتوا در اینستاگرام

تنوع امکانات و به روز شدن مداوم شبکه های اجتمایی مانند اینستاگرام باعث شده که به یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین فضاها در میان فضاهای مورد استفاده مردم دنیا تبدیل شوند و کمتر کسی را بتوانید پیدا کنید که روزانه چند ساعت از وقت خود را صرف فضاهایی مانند اینستاگرام نکند. امکانات بالا، دسترسی راحت و مخاطب زیاد باعث شده که شما برای دیده شدن خودتان، موضوعی که قصد انتشار و تبلیغ آن را دارید، کسب و کارتان و ... به یک پیچ یا صفحه ی قوی و پر مخاطب در شبکه های اجتمایی مانند اینستاگرام نیاز داشته باشید و یکی از مهم ترین مواردی که باعث پر بازدید شدن پیچ شما می شود داشتن محتوای مناسب، جذاب و مرتبط با موضوع پیچ شما است و بهترین راه برای به دست آوردن این محتوای با کیفیت این است که این کار را به کسی که تجربه و تخصص کار در این زمینه دارد، بسپارید. سایت ما با افتخار برای کمک به شما در این زمینه آماده است و امکان سفارش پروژه ی تولید محتوای در اینستاگرام و سپردن آن به مجری مطمئن با قیمت و زمان تحویل مد نظر خود شما فراهم نموده است.

تولید محتوای سایت

در دنیایی که همه چیز با تجهیزات الکترونیکی و اینترنتی اداره می شود و زندگی بدون دسترسی به اینترنت برای بسیاری از مردمان ساکن در این کره ی خاکی مقدور نیست، سایت ها به یکی از تاثیر گذارترین منبع ها برای تبلیغات، اطلاع رسانی، فروش اینترنتی محصولات، انتشار فیلم و آهنگ و هر موضوعی که در تصور شما بگنجد تبدیل شده اند و امروزه یکی از موثر ترین  راه های موفقیت و دیده شدن در دنیا محسوب می شوند. با پیشرفت هر روزه ی تکنولوژی تعداد سایت ها و تنوع آنها روز به روز افزایش می یابد و رقابت برای دیده شدن هر روز تنگاتنگ تر می شود و تنها راه برنده شدن در این رقابت تولید محتوای با کیفیت، به روز و مرتبط با سایت شما است. این محتوای سایت شما است که مشخص می کند در کدام صفحه سرچ گوگل قرار بگیرید و یا چه قدر بازدید داشته باشید. پس اگر قصد دیده شدن را دارید، تولید محتوای خود را به افراد با تجربه و متخصص در این زمینه بسپارید، تا از کارایی سایت خود مطمئن باشید. سفارش پروژه تولید محتوا از طریق سایت ما این امکان را به شما می دهد که با قیمت توافقی میان خودتان و مجری، پروژه خود را به انجام برسانید و قبل از تحویل پروژه خود به مجری از کیفیت کار او از طریق چک کردن نمونه کار او اطمینان یابید. برای ثبت یک پروژه تولید محتوا برای سایت تردید نکنید و همین امروز اقدام کنید.

ساخت و ویرایش فایل اکسل

برای هر کسی موقعیتی پیش آمده است که به کشیدن یک جدول مرتب از اطلاعات مورد نیاز خود و مقایسه اطلاعات آن با یک دیگر و یا جمع و تفریق آنها نیاز داشته باشد. مغازه داری که قصد دارد بداند شرایط فروشش در ماه های مختلف چگونه بوده است و مشتریان از چه جنس هایی بیشتر استقبال کرده اند، مثال بسیار خوبی است. نرم افزار اکسل یک نرم افزار کاربردی است که می تواند تمام این کار ها را به راحتی برای شما انجام دهد و به وسیله نمودار های متنوع خود یک مقایسه دقیق برای شما انجام دهد یا داده های شما را تحلیل کند. ساخت و ویرایش فایل های اکسل به مهارت و تجربه نیاز دارد ولی اگر شما این مهارت را ندارید یا به علت مشغله ی زیاد فرصت ساخت و یا ویرایش فایل اکسل مورد نیاز خود را ندارید نگران نباشید زیرا می توانید با ثبت یک پروژه از طریق سایت ما ساخت و ویرایش فایل اکسل مورد نیاز خود را با قیمت توافقی و شرایط مد نظر خودتان به مجریان حرفه ای و با تجربه ما بسپارید و یک کار با کیفیت تحویل بگیرید. برای ثبت یک پروژه ی ساخت و ویرایش فایل اکسل همین امروز اقدام کنید.

بارگذاری و درج کالا و محصول

یکی از مواردی که باعث می شود تا یک سایت فروش محصولات، سایتی جذاب و تاثیر گذار باشد و فروش خوبی برای شما رقم بزند، این است که کالا و محصول شما به صورت حرفه ای در آن بار گذاری شده باشد و زیبایی آن بر جذابیت سایت شما افزوده باشد. نحوه ارائه محصول شما، مهم ترین تبلیغ شما است. بنابراین توصیه می کنیم آن را جدی بگیرید و اگر مهارت کافی برای درج و بارگذاری محصول خود ندارید یا به علت مشغله ی زیاد و یا تعداد بالای محصولات خود، فرصت انجام این کار را ندارید، نگران نباشید زیرا سایت ما مجموعه ای از مجریان حرفه ای و متعهد را فراهم آورده است که، می توانید با خیالی آسوده پروژه خود را به آن‌ها بسپارید.

برون سپاری پروژه بارگذاری و درج محصول از طریق سایت ما این امکان را به شما می دهد تا در طول مدت انجام پروژه با مجری در ارتباط باشید و نکات لازم را به او یادآوری کنید. هم چنین امکان توافق بر سر قیمت و زمان تحویل پروژه، با مجری مد نظرتان را به شما می‌‌دهد. براي ثبت يك پروژه ی بارگذاری درج کالا و محصول تردید نکنید و همین الان یک پروژه ثبت کنید.

ورود اطلاعات

در دنیای امروز، همه‌ی ما توسط حجم عظیمی از اطلاعات و داده ها محاصره شده‌ایم و حجم این داده ها زمانی که متعلق به یک کسب و کار باشند، بسیار بیشتر می شود. همین مسئله باعث شده تا کار جمع آوری، سازماندهی و ویرایش اطلاعات به کار مهم و دشواری تبدیل شود که از عهده‌ی هر کسی بر نمی آید. بنابراین شما برای اداره یک کسب و کار موفق به افرادی نیاز دارید که کار وارد کردن اطلاعات به سایت، فضای مجازی و یا حتی سیستم شرکت شما را انجام دهند. بسته به نوع شرکت یا کسب و کار شما داده های شما می توانند انواع مختلفی داشته باشند و درصورتی که شما دنبال کسانی برای انجام کار ورود اطلاعات یا دیتا میگردید، توصیه میکنیم سری به سایت ما بزنید و از میان مجریان توانمند ما یکی را برگزینید. انتخاب مجری برای پروژه ورود اطلاعات از طریق سایت ما این امکان را به شما می دهد تا با درخواست نمونه کار از مجری مورد نظر خود، از اینکه او مهارت کافی در تایپ، دستور زبان و نرم افزار های مورد نیاز کار شما را دارد مطمئن شوید و با قیمت و کیفیت مد نظر خود، پروژه خود را برون سپاری کنید. برای ثبت یک پروژه ورود اطلاعات لطفا همین امروز از طریق فرم  پروژه ثبت کنید.

ساخت و ویرایش فایل های ارائه پاورپوینت

اگر تجربه تدریس، سخنرانی و یا ارئه در مقابل یک جمعیت را داشته باشید، حتما می دانید که داشتن یک پاورپوینت کامل و جذاب که با ارائه شما متناسب باشد، یکی از موثر ترین عوامل در تاثیر گذاری برنامه شما است. هم چنین پاورپوینت یکی از بهترین ابزارها برای معرفی محصول یا کسب کار شما محسوب می شود. پاورپوینت از آن دسته برنامه هایی است که امکان خلاقیت در آن بسیار بالا بوده و می توان بهترین کارها را با آن انجام داد. اگر برای کار خود به یک پاورپوینت قوی نیاز دارید و به دلیل مشغله بالا یا مسلط نبودن به این برنامه نمی توانید خودتان آن را آماده کنید، سایت حامی ورکس با افتخار به یاری شما می آید و این امکان را به شما می دهد که کار خود را با قیمت و زمان تحویل مد نظر خودتان به یکی از هزاران مجری فعال، متخصص و با تجربه ی ما بسپارید و اگر پاورپوینتی که سفارش ساخت یا ویرایش آن را دادید مطابق با کیفیت مد نظر شما آماده شد هزینه آن را پرداخت کنید. و با خیالی آسوده با استفاده از پاورپوینتی که تحویل گرفتید، یک ارائه قدرتمند داشته باشید و محصول یا مهارت خود را به خوبی معرفی کنید. برای سفارش پروژه ی ساخت یا ویرایش پاورپوینت لطفا از طریق فرم ثبت پروژه اقدام کنید.

ویراستاری

هر متنی برای اینکه تاثیر گذار باشد و هدف شما را به خوبی نشان دهد نیاز به ویراستاری دارد. فرقی نمی‌کند که متن شما مقاله‌ای برای ارسال به مجلات علمی باشد یا قصد نوشتن مقاله‌ای برای پروژه‌ درون‌کلاسی دانشگاه خود را داشته باشید و یا حتی برای کتابی که زحمت نوشتن آن را کشیده اید به ویرایش نیاز داشته باشید، در همه این موارد ویراستاری است که تعیین می کند متن شما یک متن معمولی و پر اشکال باشد، یا یک متن حرفه ای که نظر هر خواننده ای را به خود جلب می کند. شاید برای شما سوال باشد که مگر ویراستاری چیست که چنین تاثیربزرگی دارد؟ ویراستاری فرایندی است که طی آن، متن‌ها به حالت بهینه و استاندارد درمی‌آیند. این استاندارد سازی در جنبه های مختلفی از متن صورت می گیرد. برای مثال، امکان دارد که متن با کم‌ و زیاد کردن بخش‌هایی از آن زیبا تر و بهینه تر شود و یا علائم نگارشی، نکات دستوری و املایی در آن تصحیح شود. در هر صورت توصیه ما به شما این است که ویراستاری متن خود را به افراد باتجربه و حرفه ای بسپارید تا از اینکه متن شما منظورتان را به خوبی نشان می دهد و بدون اشکال است، مطمئن باشید. برای ثبت یک پروژه ی ویراستاری لطفا از طریق منوی ثبت پروژه اقدام کنید.

ساخت و ویرایش فایل های اکسس

اکسس یک برنامه کاربردی است که برای ایجاد پایگاه داده های رابطه ای استفاده می شود و زمانی که نوبت به سازماندهی داده ها، ذخیره سازی و بازیابی می رسد، نرم افزار اکسس حرف اول را در میان نرم افزار های متداول دراین زمینه میزند. اگرشما یک پایگاه داده با تعداد زیادی پرونده دارید به یک فایل قوی اکسس برای مدیریت آن نیاز دارید. اکسس نرم افزار سختی محسوب می شود و یاد گرفتن و کار با آن مشکل است و هر کسی توانایی انجام آن را ندارد. اگر به ساخت و ویرایش یک فایل اکسس نیاز دارید ولی خودتان بلد نیستید آن را بسازید یا وقت کافی برای این کار ندارید، نگران نباشید. زیرا سایت ما مجموعه ای از مجریان حرفه ای و با تجربه را گرد هم آورده است که می توانید با خیالی آسوده، پروژه ساخت و ویرایش فایل اکسس خود را به آنها بسپارید. مزیت سایت ما این است که این امکان را به شما می دهد تا با مجری بر سر قیمت و زمان تحویل پروژه خود توافق کنید و در طول مدت انجام پروژه با مجری در ارتباط باشید. برای ثبت یک پروژه ی ساخت و ویرایش فایل اکسس همین امروز از طریق فرم زیر یک پروژه ثبت کنید.

کلام آخر

به طور خلاصه تولید محتوا اولین خشت یک بنای بازاریابی است. پس اگر تولید محتوای اصولی و صحیح نداشته باشیم، نه‌تنها مشتری را از دست‌ داده‌ایم بلکه برای رقبا تولید محتوا و بازاریابی کرده‌ایم. امروزه با رونق دنیای دیجیتال اکثر مردم از این طریق نیازهای روزمره خود را برطرف می‌کنند؛ به همین دلیل تولید محتوای سایت و تولید محتوای اینستاگرام از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. افرادی که در این زمینه فعالیت می‌کنند، به دنبال کسب درآمد هستند. وجود کارشناس تولید محتوا برای آنها واجب است؛ زیرا تولید محتوا باید متناسب با زمان و نیاز مشتری باشد.

سوالات متداول

آیا باید تولید محتوا را انجام بدهیم؟

تولید محتوا اصلی‌ترین راه برای فروش و معرفی خدمات مجموعه شماست. پس شرط فعالیت در دنیای دیجیتال، تولید محتوا است.

img
شهاب الدین
ما یک سایت فروشگاهی زدیم میخواهیم استخدام فریلنسر تولید محتوا داشته باشیم، برای این کار چه کنیم؟
0
img
seyyed
برون سپاری تولید محتوا کنیم یا اینکه نفر استخدام کنیم؟ به نظرتون کدوم بهتره؟

0
img
تولید محتوا
انجام پروژه های تولید محتوا کار خیلی لذت بخشیه، مخصوصا تو موضوعاتی که دوست داشته باشیم، برای مثال من تو زمینه خودرو خیلی کار کردم چون خودم عاشق ماشین ها هستم.
0
img
ریسوانا
فریلنسر تولید محتوا به چه کسی میگن؟
0
img
جمیله محسنی مقدم
با سلام، بنده قادر به نوشتن محتوای سئو شده برای سایت ها و وبلاگ هارو دارم، چکار باید بکنم؟
0
img
hamiworks تایید شده
لطفا به صورت فریلنسر داخل سایت عضو بشید و مهارت های مرتبط با تولید محتوا و دیگر مهارتهایی که در توانتون هست تکمیل کنید، ضمناً پیشنهاد میشود این بخش ها را حتما تکمیل کنید: رزومه، تصویر پروفایل، احراز هویت، نمونه کار. قطعا تکمیل این موارد در روند کاری شما تاثیر مثبت خواهد گذاشت.

1

دیدگاه خود را بیان کنید

1000 کاراکتر باقیمانده است