انجام پروژه مهندسی عمران

از بین بهترین فریلنسرهای رشته مهندسی عمران به راحتی انتخاب کنید

حامی ورکس مرجع فریلنسرهای ایران است. پروژه مهندسی عمران خود را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید.

فریلنسر مهندسی عمران

با پیوستن به مجموعه بزرگ حامی ورکس به عنوان فریلنسر مهندسی عمران بصورت دورکاری کسب درآمد کنید

کارفرمای پروژه مهندسی عمران

پروژه های مهندسی عمران را به راحتی برون سپاری کنید و با خاطری آسوده فریلنسر مناسب خود را استخدام کنید

گرایش های مهندسی عمران

رشته مهندسی عمران دارای گرایش های زیاد و پر کاربردی می باشد، از مهمترین گرایش های این رشته که سالانه فارغ التحصیلان زیادی نیز دارد می توان گرایش سازه، ژئوتکنیک، زلزله، مدیریت منابع آب، راه و ترابری، آب و سازه های هیدرولیکی، محیط زیست، مدیریت ساخت، حمل و نقل، سواحل بنادر و سازه های دریایی و پدافند غیرعامل را نام برد. در حامی ورکس فریلنسرهای توانایی انجام پروژه عمران در تمامی زمینه ها و گرایش ها را با کیفیت عالی و هزینه حداقل دارند، در ادامه گرایش های تحت پوشش فریلنسرهای حامی ورکس را مشاهده می کنید.

پروژه های تخصصی مهندسی عمران

در رشته مهندسی عمران تخصص های زیادی وجود دارد که گاها بسیار متفاوت از هم می باشند، با توجه به جامعه آماری بالای فریلنسرهای Hamiworks امکان انجام پروژه عمران در تخصص های زیادی مقدور می باشد، برای مثال تعدادی از تخصص ها در زیر نام برده می شود:

  • طراحی سازه
  • طراحی سوله
  • طراحی گود
  • طراحی پل
  • طراحی سد
  • طراحی تونل

نرم افزارهای کاربردی مهندسی عمران

رشته عمران یکی از مهمترین رشته های دانشگاهی و همچنین پر کاربرد در صنعت می باشد. در این رشته نرم افزارهای جامع و پرکاربرد زیادی وجود دارد، از پر کاربردترین آنها می توان متلب، اتوکد، ETABS، SAFE، SAZE90، STAAD، FLAC، CSI Bridge، geostudio، Tekla Structures، SAP، Plaxis و ... را نام برد. در حامی ورکس فریلنسرهای توانایی انجام پروژه عمران را با کیفیت عالی و هزینه حداقل دارند. تمامی نرم افزارهای تحت پوشش فریلنسرهای حامی ورکس را مشاهده میکنید.