انجام پروژه انسیس

بهترین فریلنسرهای پروژه انسیس را به راحتی انتخاب کنید

حامی ورکس مرجع فریلنسرهای ایران است. پروژه انسیس خود را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آن به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید.

انجام پروژه انسیس

در دنیای امروز پیوند میان علوم مهندسی و تکنولوژی غیر قابل انکار است. شما در زمینه هر کدام از این علوم که به بررسی بپردازید، متوجه خواهید شد که بخش عمده‌ای از کار آنها را نرم افزارهای مهندسی بر عهده‌ گرفته‌اند و سهم بزرگی در پیشرفت این علوم ایفا کرده‌اند. یکی از این نرم افزارهای کاربردی نرم افزار انسیس ANSYS است که به جرئت می‌توان ادعا کرد که یکی از معروفترین و پرکاربرد ترین نرم افزارهای مهندسی می‌باشد. نرم افزار انسیس بر اساس روش اجزاء محدود کار می کند و سیستم شبیه‌سازی این نرم افزار از تابع‌های مختلف تشکیل شده است که، قابلیت‌های کاربردی مختلفی را ممکن می‌سازند و شامل مدل‌های اضافی، پلاگین‌های CAD و اتصالات متحرک می‌باشند. این توابع به گونه‌ای طراحی شده‌اند که کلیه نیازهای کاربران در انجام پروژه با انسیس را مرتفع می‌سازند. مهندسان عمران، صنایع، مکانیک، برق، کامپیوتر، مواد، هوافضا و … از اصلی‌ترین کاربران این نرم افزار می‌باشند و ثبت هر روزه پروژه انسیس در سایت‌های فریلنسری، گواه این ادعا می باشد که انسیس نرم افزاری کاربردی و محبوب است و توانسته‌است جای خود را در میان پروژه‌های فریلنسری پیدا کند.

در میان پروژه‌های انسیس، انجام پروژه انسیس مهندسی مکانیک و انجام پروژه انسیس مهندسی عمران، تعداد بالاتری دارند و بخش عمده‌ای از این فضا را به خود اختصاص داده‌اند. شما می‌توانید با عضویت در سایت حامی ورکس و سفارش انجام پروژه ANSYS مد نظرتان با بهترین کیفیت و مناسبترین زمان، اقدام به خرید پروژه انسیس نمایید. در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید از دانلود رایگان پروژه انسیس بهره‌مند شوید.

فریلنسرهای ANSYS

img
Sajadkalate
0 0 نظرات
مهندس مکانیک کارشناس طراحی و مکانیک شرکت سازگان ارتباط - دارای سه سال سابقه حرفه ایی در زمینه طراحی و ساخت - کارشناس QCبخش مکانیک  - طراحی و شبیه سازس کاویتاسیون و سوپر کاویتاسیون بر اژدر و پرتابه های درون آبی  (پایان‌نامه کارشناسی )  - مسلط به نرم افزار طراحی صنعتی solidworks - دارای گواهینامه‌ و مدرک معتبر طراحی با نرم افزار solidworks مقدماتی و پیشرفته از خانه طراحان و خانه سالیدورکس ایران - تسلط به طراحی در همه محیط های نرم افزار solidworks - مسلط به مباحث طراحی، تحلیل و شبیه‌ساز
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
alieizadpanah
0 0 نظرات
دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک تبدیل انرژی
مهارت‌ها:
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
Behroozjl12
0 0 نظرات
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
shabanpour
0 0 نظرات
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
poya12345
0 0 نظرات
سلام من در حدمتم شما پویا هستم برنامه نویس و فول اکسل
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
Alireza0938
0 0 نظرات
علیرضا بقایی فارغ التحصیل رشته مهندسی مکانیک دوره کارشناسی از دانشگاه خوارزمی تهران
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
Sh_akradi
0 0 نظرات
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
تایید شده Mrsharafi
0 0 نظرات
کارشناسی مهندسی مکانیک از دانشگاه بوعلی سینا همدان کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک گرایش طراحی کاربردی ار دانشگاه جامع امام حسین (ع) دارای گواهینامه دوره پیشرفته نرم افزار های آباکوس، سالیدورکس، کتیا و متلب ممتاز خوشنویسی از انجمن خوشنویسان ایران
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
تایید شده EHSE2000
0 0 نظرات
مهندس حاجیانی هستم، دارای 4 سال تجربه در زمینه طراحی، مدلسازی و رندرگیری. مسلط به نرم‌افزار های SolidWorks, Ansys, catia, keyshot و طراح صنعتی شرکت صدرا صنعت لیان خلیج فارس
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
تایید شده Zimaverick
0 0 نظرات
 مسلط به زبان انگلیسی  Catia / پیشرفته  نرم¬افزار انسیس فلوئنت، انسیس Discovery AIM، Gambit و انسیس ICEM  CNC Programming / پیشرفته  مدرک مهارت فرزکار و تراشکار CNC از سوی اداره فنی و حرفه¬ای  مدارک مهندسی شبکه سیسکو CCNA و CCNP از دپارتمان مجتمع فنی تهران  مدارک بین المللی مهندسی شبکه مایکروسافت MCSA 2003، MCSA 2012 و MCSE 2012 ( MC ID: 8686545
دعوت به پروژه دنبال کردن
ادامه

پروژه های ANSYS

شبیه سازی بخشی از دستگاه جدایش کاتد مس از بلانکت

با سلام بخشی از دستگاه جدایش کاتد مس از بلانکت نیاز به تحلیل دارد : 1- شبیه سازی خم شدن ورق 2- شبیه سازی نحوه جدا شدن این ورق مسی از بلانکت به وسیله بازویی که به آن نیرو وارد می کند . فیلم دستگاه و نحوه ی جدایش در لینک های زیر موجود می باشد همچنین گزارش کاملی از نحوه شبیه سازی مورد انتظار است . با تشکر https://uupload.ir/view/katod_afvc.zip/ https://uupload.ir/view/katod2_i3it.zip/
باز
تعداد پیشنهادها : 0
شروع :
02 / 03 / 1402
پایان :
14 روز 4 ساعت مانده
میانگین پیشنهاد
0 تومان
لیست پروژه ها

نمونه پروژه‌های انسیس

تعدادی از پروژه‌های انجام شده انسیس برای نمونه و آشنایی بیشتر شما ارائه می‌گردد.

 •  تحلیل ارتعاشاتی و دینامیکی سازه در محیط Transient structual نرم افزار انسیس
 •  تحلیل استاتیکی سازه در محیط Static structural نرم افزار انسیس
 •  تحلیل کمانش خطی و غیر خطی سازه در محیط Linear & Nonlinear buckling نرم افزار انسیس
 •  تحلیل مودال - Modal در نرم افزار انسیس
 •  تحلیل پاسخ هارمونیک در محیط Harmonic response نرم افزار انسیس
 •  تحلیل پاسخ طیفی در محیط Response spectrum نرم افزار انسیس
 •  تحلیل دینامیک ماشین های دوار (Rotordynamic) بوسیله ی نرم افزار انسیس
 •  بهینه سازی شکل و طراحی در محیط Shape optimization, design exploren نرم افزار انسیس
 •  انجام پروژه ماکرو نویسی در انسیس
 •  محاسبه عدد ناسلت و افت فشار در انسیس Nusselt number
 •  شبیه سازی موتور استرلینگ در انسیس
 •  محاسبه اندازه تنش در ورق داره حفره مستطیلی با نرم افزار انسیس
 •  ایجاد شبکه مش قطاعی از یک توربین و نازل با نرم افزار انسیس
 •  مش زنی جریان دو بعدی اطراف استوانه در نرم افزار انسیس
 •  شبیه سازی بار بحرانی برای کمانش ستون تحت وزن خود با نرم افزار انسیس
 •  شبیه سازی تست کشش میله پله دار با نرم افزار انسیس

معرفی نرم افزار انسیس

با پیشرفت جامعه و پیچیده‌تر شدن مسائل و مشکلاتی که مهندسان باید با آنها دست و پنجه نرم می‌کردند، دیگر استفاده از روشهای تجربی و تحلیلی به اندازه کافی کارآمد نبود و تمام مسائل را پوشش نمی‌داد. از این رو مهندسان روشهای عددی کارآمدی مانند اجزاء محدود را ابداع کردند و امروزه بسیاری از مسائل و طراحی‌ها با استفاده از این روش امکان پذیر شده‌است. مانند دیگر بخش‌های مهندسی‌، خیلی زود کامپیوترها به کمک بشر آمدند و نرم افزارهای کارآمدی برای انجام بهتر، سریع‌تر و دقیق تر این روش، پا به عرصه وجود گذاشتند.

نرم افزار انسیس ANSYS که نام آن از ترکیب دو واژه Analysis و SYStems به وجود آمده است، یکی از معرفترین نرم افزارهای مهندسی است که مانند نرم افزار‌های Plaxis و ABAQUS، اساس مدل سازی و تحلیل در آن به وسیله روش اجزاء محدود است و یکی از قویترین نرم افزارها در این حوزه محسوب می‌شود به گونه‌ای که شرکت سازنده این نرم افزار (کمپانی آمریکایی ANSYS Inc) معتقد است که انجام پروژه با انسیس تا 32 سال آینده، پاسخگوی تمام نیازهای طراحان خواهد بود. نرم افزار انسیس در دسته‌ی نرم افزارهای CAE یا مهندسی به‌کمک کامپیوتر قرار دارد و از این رو مهندسان و طراحان زیادی از این برنامه بهره می‌‌برند و پروژه انسیس خود را با کمک ابزارهای تحلیل و طراحی متنوع این نرم افزار، انجام می‌دهند.

یکی از مزایای مهم انجام پروژه با انسیس را می‎‌توان پشتیبانی کردن و هماهنگی با دیگر نرم افزارهای طراحی دانست برای مثال این نرم افزار برای انجام پروژه انسیس می‌تواند از خروجی نرم افزارهایی هم‌چون CATIA، Inventor، AutoCAD Mechanical و SolidWorks استفاده کند و با آنها لینک شود هم چنین این نرم افزار از فرمت های رایج هندسی و برداری مانند SAT و Para solid نیز، پشتیبانی می‌کند. بنابراین این نرم افزار توانایی انجام انواع پروژه انسیس را دارد و می‌تواند در انواع مختلف شبیه سازی با انسیس، انجام پروژه صحت سنجی با انسیس و یا هر پروژه‌ی مرتبط، مورد استفاده قرار بگیرد. اصلی‌ترین رقیب انسیس در حوزه‌ی طراحی و تحلیل سازه‌ها و قطعات گوناگون، نرم افزار آباکوس ABAQUS می‌باشد.

کاربرد نرم افزار انسیس

از آنجایی انسیس نرم افزاری با قابلیت تحلیل‌ها و طراحی‌های چند گانه است، کاربرد بسیار زیاد و متنوعی دارد و از این نرم افزار در زمینه‌هایی مانند ارتعاشات، استاتیک و الکترواستاتیک، الکتریسیته، حرارت، سازه، سیالات، دینامیک، مغناطیس و … استفاده می‌شود. انجام پروژه انسیس علاوه بر تحلیل مجزای هریک از این مسائل، توانایی ایجاد ارتباط میان این موضوعات و حل مسائل پیچیده‌تر و شبیه سازی با انسیس های سطح بالا را نیز، دارد.

این نرم افزار کاربردی قابلیت انجام پروژه ANSYS برنامه نویسی با کمک زبان برنامه نویسی قدرتمند نرم افزار، برای کمک به کاربر را دارد و این امکان موجب می‌شود تا انجام پروژه با انیسیس ساده‌تر و کاربردی تر باشد. همچین این برنامه توانایی آنالیز چند جانبه پروژه ANSYS مانند آنالیز سیالاتی_ جامداتی را دارد و زحمت کاربر را برای مراجعه به نرم افزارهای مختلف، کم می‌کند. همچنین انجام پروژه انیسیس این امکان را در اختیار شما قرار می‌‌دهد تا از قابلیت تهیه گزارش و خروجی های مختلف به صورت فیلم ، عکس یا html بهره مند شوید و پروژه انسیس خود را به صورت دلخواه تحویل بگیرید.

این نرم افزار امکان استفده از انواع مش بندی مانند مش های مربعی، مثلثی، آجری (هگزاهدرال)، چهار ضلعی، گوه ای، هرمی، چند وجهی، ترکیبی و .... را در اختیار کاربر قرار می‌دهد و از این رو برای انواع پروژه ANSYS مناسب می‌باشد. امکان تحلیل انواغ مختلف سازه‌ها مانند پل‌ها، سدها، مخازن و نیز سازه‌های فولادی یا بتنی و هم چنین تحلیل خطی و غیر خطی برای انجام پروژه ANSYS نیز، وجود دارد و از کاربرهای مفید این نرم افزار محسوب می‌شود. هم چنین شما می‌توانید با استفاده از امکان تحلیل متقارن این نرم افزار پروژه ANSYS خود را بسیار سریع‌تر تحلیل کنید بدین صورت که، در صورت وجود تقارن می‌توانید تنها نیمی از شکل یا حتی یک چهارم از آن را تحلیل کنید.

 بسیاری از پروژه‌های انسیس به صورت فریلنسری انجام می‌شوند و سایت حامی ورکس به عنوان یکی از معتبرترین سایت‌های فریلنسری آماده انجام انواع پروژه انسیس، شبیه سازی با انسیس، مشاوره انسیس و در نهایت تحویل پروژه آماده انسیس به شما می‌باشد.

در این ویدئو توضیح مختصری در خصوص یادگیری انسیس داده می شود.

سوالات متداول

نحوه سفارش پروژه انسیس در سایت حامی ورکس به چه صورت است؟

برای سفارش پروژه انسیس در سایت معتبر حامی ورکس، ابتدا باید در سایت عضو شوید و سپس از طریق قسمت ثبت پروژه جدید، پروژه مد نظر خود را ثبت کنید. سایت حامی ورکس امکاناتی مانند ثبت پروژه به صورت فوری، ویژه، استخدام، محرمانه، دعوت شده و ..... را نیز به وجود آورده است و شما می‌توانید مطابق با نیاز خود یکی از آنها را برگزینید و از مزایای آنها بهره‌مند شوید.

دیدگاه خود را بیان کنید

1000 کاراکتر باقیمانده است