انجام پروژه دریانوردی

بهترین فریلنسرهای پروژه دریانوردی را به راحتی انتخاب کنید

حامی ورکس مرجع فریلنسرهای ایران است. پروژه های دریانوردی خود را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید.

فریلنسر دریانوردی

با پیوستن به مجموعه بزرگ حامی ورکس به عنوان فریلنسر دریانوردی بصورت دورکاری کسب درآمد کنید. اگر در دریانوردی تخصص دارید و میتوانید با انجام پروژه در این زمینه درآمد کسب کنید. همین الان شروع کنید و به جمع فریلنسرهای ما بپیوندید.

کارفرمای پروژه دریانوردی

پروژه های دریانوردی را به راحتی برون سپاری کنید و با خاطری آسوده فریلنسر مناسب خود را استخدام کنید. فریلنسر های حرفه ای و متخصص دریانوردی در حامی ورکس حضور دارند تا شما را در انجام پروژه ها یاری کنند. در این سیستم قبل از شروع پروژه با فریلنسرها به صورت مستقیم و بدون واسطه صحبت کرده و سپس از بین فریلنسرها، مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید.

انجام پروژه دریانوردی

ارائه خدماتی مانند انجام پروژه دریانوردی و ارائه مشاوره جهت انجام پروژه دریانوردی در زمینه های مختلف این رشته در کلیه سطوح توسط فریلنسرهای مجرب سایت حامی ورکس قابل انجام است. حامی ورکس مرجع بهترین فریلنسرها و متخصصان گرایش دریانوردی می باشد، اجرای پروژه های خود را با خیالی آسوده به فریلنسرها واگذار کنید. با واگذاری پروژه های دریانوردی به سایت حامی ورکس بدون هیچ واسطه مستقیما با فریلنسرها مذاکره کرده و با آنها در ارتباط باشید، در صورت توافق و شروع انجام پروژه دریانوردی از روند انجام پروژه خود به راحتی و بدون هیچ واسطه ای مطلع شوید.

پروژه نرم افزاری دریانوردی

انجام پروژه های نرم افزاری در رشته دریانوردی بوسیله نرم افزار هایی مانند Bentley Multiframe، NUMECA FINE/Marine، Bentley SACS، Bentley MOSES، Bentley MAXSURF، ANSYS، AQWAو ... به صورت حرفه ای و با حداقل هزینه قابل انجام می باشد. در زیر بخشی از نرم افزارهای رشته دریانوردی جهت انجام پروژه به صورت لیست معرفی شده است.