انجام پروژه مهندسی دریا

انجام پروژه مهندسی دریا

بهترین فریلنسرهای مهندسی دریا را به راحتی انتخاب کنید

حامی ورکس مرجع فریلنسرهای ایران است. پروژه های مهندسی دریا خود را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آن به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید.

فریلنسر مهندسی دریا

با پیوستن به مجموعه بزرگ حامی ورکس

به عنوان فريلنسر مهندسی دریا بصورت دورکاری کسب درآمد کنید

کارفرمای پروژه مهندسی دریا

پروژه های مهندسی دریا خود را به راحتی برون سپاری کنید و

با خاطری آسوده فریلنسر استخدام کنید

انجام پروژه مهندسی دریا

گرایش های مهندسی دریا

رشته مهندسی دریا دارای گرایش های زیاد و پر کاربردی می باشد، از مهمترین گرایش های این رشته که سالانه فارغ التحصیلان زیادی نیز دارد می توان گرایش های کنترل و ناوبری، هیدرودینامیک و جلوبری، سازه های متحرک دریایی، معماری کشتی، دریانوردی، حمل و نقل دریایی و بندر و کشتیرانی را نام برد. در حامی ورکس فریلنسرهای توانایی انجام پروژه مهندسی دریا در تمامی زمینه ها و گرایش ها را با کیفیت عالی و هزینه حداقل دارند، در ادامه گرایش های تحت پوشش فریلنسرهای حامی ورکس را مشاهده می کنید.

انجام پروژه مهندسی دریا

پروژه های تخصصی مهندسی دریا

در رشته مهندسی دریا تخصص های زیادی وجود دارد که گاها بسیار متفاوت از هم می باشند، با توجه به جامعه آماری بالای فریلنسرهای Hamiworks امکان انجام پروژه دریا در تخصص های زیادی مقدور می باشد، برای مثال تعدادی از تخصص ها در زیر نام برده می شود:

  • نظارت و مدیریت امور فنی کشتی
  • طراحی، توسعه، ساخت و نگهداری از کشتی ها
  • طراحی، ساخت و پیاده سازی سیستم های دریایی
  • طراحی، ساخت و پیاده سازی سکوها
  • طراحی، ساخت و پیاده سازی خطوط لوله
  • نظارت بر روند انجام پروژه های ساخت و تعمیر
نرم افزارهای مهندسی دریا

نرم افزارهای کاربردی مهندسی دریا

رشته مهندسی دریا یکی از مهمترین رشته های دانشگاهی و همچنین پر کاربرد در صنعت می باشد. در این رشته نرم افزارهای جامع و پرکاربرد زیادی وجود دارد، از پر کاربردترین آنها می توان Bentley Multiframe, NUMECA FINE/Marin, Bentley SACS, Bentley MOSES, Bentley MAXSURF, ANSYS, AQWA,Mike  و ... را نام برد. در حامی ورکس فریلنسرهای توانایی انجام پروژه مهندسی دریا را با کیفیت عالی و هزینه حداقل دارند. تمامی نرم افزارهای تحت پوشش فریلنسرهای حامی ورکس را مشاهده میکنید.