انجام پروژه ونسیم (Vensim)

انجام پروژه ونسیم | Vensim

بهترین فریلنسرهای پروژه ونسیم (Vensim) را به راحتی انتخاب کنید

حامی ورکس مرجع فریلنسرهای ایران است. پروژه ونسیم (Vensim) خود را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آن به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید.

معرفی نرم افزار ونسیم

پویایی سیستم ها، یکی از مباحث مهم در مهندسی صنایع است و به منظور تحلیل سیستم ها بخصوص در رشته مهندسی صنایع، از ساده تا پیچیده بکار گرفته می شود. لازم به ذکر است که یکی از ابزار های پرکاربرد در این زمینه، نرم افزار ونسیم می باشد. در ابتدا لازم است درکی از فرآیند مدل سازی پویایی سیستم ها داشته باشیم. در حقیقت، فرآیند مدل سازی، بترتیب از گام های تعریف و ساختاردهی به مسئله، فرضیات پویا، ایجاد مدل، اعتبارسنجی مدل و طراحی و ارزیابی سیاست تشکیل شده است. وقتی گفته می شود که یک سیستم، دینامیک یا پویا است یعنی می خواهیم در حین انجام پروژه، ویژگی ها و رفتار آن سیستم و تغییرات آن را در طول زمان بررسی نماییم. همان طور که بیان شد، به منظور مدل سازی پویایی سیستم ها در رشته مهندسی صنایع، متخصصان از نرم افزارهای گوناگونی استفاد می کنند که از کاربردی ترین آن ها، می توان به نرم افزار ونسیم اشاره کرد. اغراق نیست اگر گفته شود که نرم‌افزار ونسیم یکی از معتبرترین، نرم افزارهای موجود در زمینه مبانی تفکر سیستمی و روش پویایی سیستم های دینامیکی می باشد. نرم افزار ونسیم، یک نرم افزار شبیه‌سازی به منظور بهینه سازی عملکرد سیستم‌ های واقعی می باشد. در یک پروژه ونسیم، مدل‌های دینامیکی آنالیز و توسعه داده می شوند. نرم افزار ونسیم، یک شیوه انعطاف پذیر و ساده را برای شبیه سازی مدل های دینامیکی، ازطریق نمودار علت و معلولی و نمودار حالت و جریان مدل را فراهم می‌کند. یک متخصص با فراگیری و آموزش نرم افزار ونسیم، با تشخیص ارتباط بین متغیرهای سیستم، می تواند رفتار مدل را در طول زمان، مورد بررسی قرار دهد.

نرم‌افزار ونسیم یکی از معتبرترین نرم افزارهای موجود در زمینه مبانی تفکر سیستمی و روش پویایی سیستم های دینامیکی می باشد. نرم افزار ونسیم، یک نرم افزار شبیه‌سازی به منظور بهینه سازی عملکرد سیستم‌ ای واقعی می باشد. در یک پروژه ونسیم، مدل‌های دینامیکی آنالیز و توسعه داده می شوند. نرم افزار ونسیم، یک شیوه انعطاف پذیر و ساده را برای شبیه سازی مدل های دینامیکی، ازطریق نمودار علت و معلولی و نمودار حالت و جریان مدل را فراهم می‌کند. یک متخصص با فراگیری و آموزش نرم افزار ونسیم، با تشخیص ارتباط بین متغیرهای سیستم، می تواند رفتار مدل را در طول زمان، مورد بررسی قرار دهد.

فریلنسرهای ونسیم | Vensim

img
تایید شده SinaHallajian
0 0 نظرات
کارشناس ارشدِ مهندسی مکانیک، گرایش طراحی کاربردی از دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی. علاقه‌ی من مدل‌سازی سیستم‌های دینامیکی و پویاست. به نرم‌افزارهای Solidworks، Vensim و ADAMS مسلطم.
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
Rose2022m
0 0 نظرات
متخصص در مدلسازی رویت سازه، متره، تمام نرم افزارهای مدیریت پروژه و تصمیم گیری چندمعیاره (AHP-MCDM-TOPSIS-PROMETHE, DEMATEL-VENSIM-ANP-ARAS-COPRAS-SWARA)
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
Industrialengineering
0 0 نظرات
توانمند در انجام پروژه های pmbok, ونسیم، تدوین برنامه استراتژیک، dcc, mvalue,…. ترجمه متون و فایل صوتی از زبان انگلیسی به فارسی
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
Fatemeh_cc
0 0 نظرات
سلام. من فارغ‌التحصیل مهندسی صنایع هستم در زمینه تایپ، نگارش، تحقیق، تهیه گزارشات در قالب ورد و پاورپوینت، اکسل، اکسس و دیگر نرم‌افزارهای آفیس تبحر دارم.
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
tarjomesazan
0 0 نظرات
سابقه ده سال فعالیت حرفه ای خدمات دانشجویی مدیر مجموعه ای خوشنام عضو برتر ترجمه ایران عضو برتر طراح ایران عضو برتر تایپ ایران سابقه نگارش بیش از صد پایان نامه در رشته های مختلف سابقه نگارش مقالات isi، کنف انس، سمینار، کارورزی سابقه ترجمه بیش از هزار مقاله سابقه ترجمه کتاب سابقه طراحی سایت، اپلیکیشن، بازی، ربات سابقه شبیه سازی بیش از صد پروژه متلب، پایتون، انسیس، آباکوس، ونسیم، فرترن امیدوارم بتونم در خدمت تک تک شما عزیزان باشم ❤️?❤️
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
naimeniazi
0 0 نظرات
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
بیژن
0 0 نظرات
دانشجو مهندسی صنایع ترم ۸
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
habibkabiri
0 0 نظرات
سابقه کار در برنامه ریزی واحد های صنعتی و ساختمانی -زبان انگلیسی (ترجمه:عالی-مکالمه:متوسط)-علاقه مند به دورکاری
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
عماد رضوان
0 0 نظرات
طراحی بازی های رومیزی و ارزیابی بازی ها کاربانرم افزارهای مختلف مثل اکسل، MSP، کامفار و...
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
erfanzangeneh
0 0 نظرات
دعوت به پروژه دنبال کردن
ادامه

پروژه های ونسیم | Vensim

مدلسازی پویایی سیستم تولید صنعت پتروشیمی

مدلسازی ونسیم مقاله مرجع و پایان نامه رو در پیوست گذاشتم هرجایی ک ایرادی باشه و یا فرمول ها متوجه نشدن، بنده برای پاسخ هستم لطفا در اولویت قرار بگیره هزینه هم در خدمتون هستم
 • استخدام
باز
تعداد پیشنهادها : 1
شروع :
19 / 01 / 1403
پایان :
1ماه 22روز
میانگین پیشنهاد
500,000 تومان
لیست پروژه ها

قابلیت های نرم افزار ونسیم

این نرم افزار بیشتر در ارتباط با درس تحلیل سیستم ها در رشته مهندسی صنایع می باشد. نرم افزار ونسیم، نرم افزاری است که پژوهشگران مدیریت و مهندسی صنایع از آن در انجام پروژه صنایع استفاده می کنند. پژوهشگران برای ایجاد مدل های شبیه‌سازی با کیفیت زیاد، از این نرم‌افزار بهره می گیرند. نرم افزار ونسیم، یک نرم افزار قوی بوده که توسعه، آزمایش، و توزیع مدل های دینامیکی به یک محیط را در قالب یک پروژه ونسیم، تداعی می کند. ابزارهای ارائه شده در نرم افزار مذکور، شامل نمودارهای علت و اثر است.

 • نرم افزار ونسیم، برای توسعه، تحلیل و بسته بندی مدل های بازخورد پویا در یک پروژه ونسیم، شامل قابلیت های زیر است:
 • کیفیت بالا، با سازگاری بعدی و بررسی واقعیت
 • اتصال به داده ها و روش های پیچیده کالیبراسیون
 • انتشار مدل انعطاف پذیر
 • تجزیه و تحلیل مدل، از جمله بهینه سازی و شبیه سازی مونت کارلو
 • خروجی فوری با شبیه سازی مداوم در SyntheSim

لازم به ذکر است که نرم افزار ونسیم، شامل بسیاری از پیشرفت های فنی در صنعت شبیه سازی است بطوری که، ویژگی هایی مانند ردیابی علتی، مشترک شدن، بهینه سازی و الگوریتم های تخصیص منابع، کمک زیادی به یک متخصص در انجام پروژه ونسیم می کند.

بطور کلی، نرم افزار ونسیم شامل قابلیت های تخصصی فراوانی است که در ادامه متن نیز به آن ها اشاره خواهیم کرد، قابلیت هایی که برای استفاده از آن ها در حین انجام پروژه ونسیم، لازم است تا علاقه مندان به این حوزه، بطور خیلی تخصصی به فراگیری و آموزش برنامه نویسی در ونسیم بپردازند. بدین منظور، فریلنسر علاقه مند، باید ابتدا به سایت های اینترنتی مفیدی که در حوزه معرفی نرم فزار ونسیم وجود دارند مراجعه کرده و دانلود ونسیم را انجام دهند، در ادامه، از خدمات آموزش نرم افزار ونسیم که به مخاطبان خود ارائه داده اند، استفاده کنند.

کاربرد نرم افزار ونسیم

تحلیل سیستم از دروس اصلی رشته مهندسی صنایع می باشد و البته این واحد درسی، در بیشتر رشته های مدیریت نیز تدریس می شود به طوری که در بیشتر مقالات و پایان نامه ها از این درس، استفاده کاربردی می شود. در این راستا، نرم افزار ونسیم در حقیقت، یک نرم افزار شبیه سازی قدرت صنعتی برای بهبود عملکرد سیستم های واقعی می باشد. مجموعه امکانات مختلف شامل کیفیت مدل، اتصال به داده ها، توزیع انعطاف پذیر و الگوریتم های پیشرفته، همگی این ویژگی ها برای همه کاربران این نرم افزار در دسترس است. این نرم افزار، در وهله اول، از قابلیت های شبیه سازی مداوم (پویایی سیستم)، با برخی از قابلیت های گسسته و مدل سازی مبتنی بر عامل، پشتیبانی می کند. نرم افزار ونسیم، برای انجام پروژه ونسیم، یک رابط مدل سازی گرافیکی با نمودارهای stock، flow و loop در بالای یک سیستم معادلات مبتنی بر متن در یک زبان برنامه نویسی اعلانی، ارائه می دهد که شامل یک روش ثبت شده برای ردیابی تعاملی رفتار از طریق پیوند در ساختار مدل و همچنین یک زبان اضافی برای اتوماسیون آزمایش های کنترل کیفیت در مدل هایی به نام بررسی واقعیت است. زبان مدل سازی مذکور، از آرایه ها پشتیبانی کرده و در حین انجام پروژه ونسیم، اجازه نقشه برداری از ابعاد و تجمع را می دهد. توابع تخصیص داخلی، محدودیت هایی را برآورده می کند که گاهی اوقات، با رویکردهای متداول مانند logit برآورده نمی شوند. این برنامه، از تأخیرهای گسسته، صف و انواع فرآیندهای تصادفی پشتیبانی می کند. چندین مسیر برای واردات و صادرات مقطعی و سری زمانی وجود دارد، از جمله پرونده های متنی، صفحات گسترده و ODBC. مدل های مذکور در یک پروژه vensim، با استفاده از روش های بهینه سازی، فیلتر کالمن یا زنجیره مارکوف مونت کارلو در برابر داده ها درجه بندی می شوند. گزینه های تجزیه و تحلیل حساسیت روش های مختلفی را برای آزمایش و نمونه برداری از مدل ها، ارائه می دهد. پرونده های مدل را می توان در قالب فقط خواندنی منتشر کرد که می تواند توسط یک خواننده مدل آزاد، اجرا شود. این امکان و کاربردی است که به کاربرانی که مالک یک برنامه نبوده ولی می خواهند از صحت انجام پروژه vensim مطمئن شوند، داده شده تا به پایگاه کد مدل، دسترسی داشته باشند.    

لازم به ذکر است که با دانلود فایل های مربوط به آموزش نرم افزار ونسیم PDF و فراگیری و آموزش برنامه نویسی در ونسیم، دانشجویان رشته های مختلف دانشگاهی بخصوص رشته مهندسی صنایع می توانند مبادرت به انجام پروژه صنایع،  در حوزه پروژه برنامه نویسی کرده و مسائل مختلف از جمله یک پروژه تحلیل سیستم را با فرمول نویسی در ونسیم به سرانجام برسانند. ممکن است در ذهن بسیاری از مهندسان و فریلنسرها پیش آید که آیا متخصصانی که تسلط بالایی در انجام پروژه مکانیک، پروژه برق و حتی پروژه کامپیوتر دارند، نیازی به فراگیری و آموزش برنامه نویسی در ونسیم مثلا با کمک مرور مثال های حل شده ونسیم در سایت های مختلف دارند یا خیر؟ پاسخ قطعا، مثبت است. به عبارت دیگر، با توجه به مطالب بیان شده، یادگیری و آموزش نرم افزار ونسیم برای متخصصان این حوزه، حتی یک فریلنسر مهندسی صنایع که قابلیت و توانایی انجام پروژه های مختلف از جمله پروژه متلب، پروژه متمتیکا، پروژه فرترن، پروژه برنامه پایتون را دارد، ضروری به نظر می رسد زیرا نرم افزار ونسیم قابلیت های مختص به خود را داشته، که در سایر نرم افزارها موجود نیست.

بازار کار نرم افزار ونسیم

پویایی سیستم ها، یکی از مباحث مهم در مهندسی صنایع است و به منظور تحلیل سیستم ها از ساده تا پیچیده بکار گرفته می شود و یکی از ابزار های پرکاربرد در این زمینه، نرم افزار ونسیم می باشد. ونسیم، نرم افزاری است که انتخاب هزاران تحلیلگر، مشاور و محقق در کل دنیا و جهان می باشد که به هدف ساختن  مدل های شبیه سازی با کیفیت زیاد در سیستم های تجاری و علمی در سراسر دنیا، مبادرت به انجام پروژه vensim می کنند. کافی است تا در اینترنت و فضای مجازی، عباراتی مانند "دانلود رایگان پروژه ونسیم" یا "دانلود پروژه تحلیل سیستم با نرم افزار vensim" را جستجو کنید تا متوجه شوید که در دنیای امروزی، چه حجمی از پروژه های فریلنسری انجام شده در رشته مهندسی صنایع، به پروژه vensim با کمک این نرم افزار، اختصاص پیدا کرده است. برای مثال، موضوع شبیه سازی مدل که حل ریاضی و کمی فرضیه ها است و به نتایج عملی می انجامد، در گذشته ای نه چندان دور، با کمک قلم و کاغذ صورت می گرفت که کاری وقت گیر و پرخطا بود و فقط در مورد مسایل بسیار کوچک میسر می شد، اما امروزه با استفاده از رایانه و قدرت و سرعت محاسباتی بالای آن و این نکته که اصول شبیه سازی آن در نرم افزار ونسیم، بنا شده است، شبیه سازی آن در قالب انجام پروژه vensim آسان و حل مسایل واقعی صنعتی نیز ممکن تر شده است.

خصوصیات و ویژگی های نرم افزار ونسیم

ونسیم، نرم‌افزار شبیه‌سازی صنعتی قدرتمندی برای بهبود عملکرد سیستم های واقعی است و دیک فریلنسر این حوزه، در حین انجام پروژه vensim، بر کیفیت مدل، ارتباط با داده ها، توزیع انعطاف‌پذیر و الگوریتم های پیشرفته تأکید دارد. این نرم‌افزار برای همه از دانش آموزان تا متخصصان قابل استفاده است. ازجمله ویژگی های نرم‌افزار ونسیم در مقایسه با سایر نرم‌افزارهای این حوزه، می توان به موارد زیر اشاره کرد :

 • کیفیت بالا همراه با پیوستگی ابعادی و Reality Checks
 • دسترسی به داده ها و روش های کالیبراسیون پیچیده
 • خروجی فوری با شبیه سازی مداوم در  SyntheSim
 • ارائه مدل انعطاف‌پذیر
 • تجزیه ‌و تحلیل مدل، ازجمله بهینه سازی و شبیه سازی مونت‌کارلو
 • امکان بهینه سازی مدل ها
 • وجود الگوریتم های تخصیص منابع

لازم به ذکر است که سایت فریلنسری حامی ورکس در تلاش است تا انجام پروژه vensim، طبق زمان خواسته شده مشتری، تنظیم شده و در کم ترین زمان ممکن، تحویل داده شود. البته کیفیت در یک پروژه vensim از اصلی ترین اهداف این سایت نیز می باشد.

انجام پروژه ونسیم

روش مدل سازی در نرم افزار ونسیم، به این صورت است که پیشرفت از کلیات به جزئیات صورت می گیرد به طوری که به صورت تدریجی توابع و اجزای متصل شده، بیش تر می شود تا یک مدل کامل شده، برای اجرا آماده گردد. از جمله پروژه های ونسیم که فریلنسرهای این حوزه باید بتوانند انجام دهند می توان به شبیه سازی عملکرد مخزن سد براساس سیاست بهره برداری استاندارد، تحلیل دینامیک بررسی اثر جامع مقیاس ساخت و ساز در حمل و نقل راه آهن شهری، تحلیل دینامیک آلودگی هوا و عوامل موثر بر آن، بررسی اثر نفت بر رشد اقتصاد کشورهای نفت خیز، تحلیل آلودگی هوای تهران در فصول سرد با کمک پویایی سیستم، تحلیل مدل درآمدی تاسیس بانک در شهر با درآمد متوسط، تحلیل جمعیت کشور بر اساس محدودیت آب شرب، بررسی اثر تاخیر در تحویل کالا بر سفارشات مشتریان، اثر متقابل بین فروش و توسعه ظرفیت تولید در بازار، تحلیل سهم بازار دو تولید کننده و تاثیر بر قیمت و تقاضا، بحران کم آبی و کنترل منابع آبی در کشور با استفاده از رویکرد پویایی سیستم و پروژه بررسی تولید نان صنعتی با رویکرد پویایی سیستم اشاره کرد.

در بسیاری از مواقع مشاهده می کنیم کاربران در انجام پروژه ونسیم خود مشکل دارند و به دنبال یک مکان مطمئن برای انجام پروژه خود هستند. سایت فریلنسری حامی ورکس با تخصص بالا در این حوزه تمام تلاش خود را می کند تا کلیه سفارشات ونسیم شما را انجام داده و با بهترین کیفیت تحویل شما بدهد. انجام پروژه های ونسیم در سایت حامی ورکس، به صورت رقابتی انجام می شود و از بین چندین پیشنهاد توسط مجریان، کم ترین قیمت، خدمت شما اعلام می شود. کارشناسان حامی ورکس نیز، از ابتدا تا انتهای انجام پروژه های ونسیم در کنار شما خواهند بود و با دادن گزارش کامل در فایل ورد، مشاوره تخصصی شما از سایت های دیگر را بی نیاز خواهند کرد.

در ادامه ویدئوی کوتاه از معرفی نرم افزار vensim مشاهده خواهید کرد. این ویدئو برای تازه کارها مفید خواهد بود.

سوالات متداول نرم افزار ونسیم

چگونه می توان، نمودارهای علت و معلولی را در نرم افزار ونسیم رسم کرد؟

با استفاده از آیکون های variable و Arrow می توان نمودار علت و معلول را در یک پروژه ونسیم رسم نمود.

img
Bahram96859
سلام چگونه سفارش پروژمو بدم؟
0
img
hamiworks تایید شده
سلام
به لینک زیر مراجعه کرده و پروژه خود را ثبت کنید.
https://hamiworks.com/projects/post-new-project
به همین راحتی

0

دیدگاه خود را بیان کنید

1000 کاراکتر باقیمانده است