انجام پروژه مهندسی شهرسازی

از بین بهترین فریلنسرهای رشته مهندسی شهرسازی به راحتی انتخاب کنید

حامی ورکس می ورکس مرجع فریلنسرهای ایران است. پروژه مهندسی شهرسازی خود را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید.

فریلنسر مهندسی شهرسازی

با پیوستن به مجموعه بزرگ حامی ورکس به عنوان فریلنسر مهندسی شهرسازی بصورت دورکاری کسب درآمد کنید

کارفرمای پروژه مهندسی شهرسازی

پروژه های مهندسی شهرسازی را به راحتی برون سپاری کنید و با خاطری آسوده فریلنسر مناسب خود را استخدام کنید

گرایش های مهندسی شهرسازی

رشته مهندسی شهرسازی دارای گرایش های زیاد و پر کاربردی می باشد، از مهمترین گرایش های این رشته که سالانه فارغ التحصیلان زیادی نیز دارد می توان گرایش های برنامه ریزی شهری، برنامه ریزی منطقه ای، مدیریت شهری و طراحی شهری را نام برد. در حامی ورکس فریلنسرهای توانایی انجام پروژه مهندسی شهرسازی در تمامی زمینه ها و گرایش ها را با کیفیت عالی و هزینه حداقل دارند، در ادامه گرایش های تحت پوشش فریلنسرهای حامی ورکس راج را جهت انجام پروژه مشاهده می کنید.

پروژه های تخصصی مهندسی شهرسازی

در رشته مهندسی شهرسازی تخصص های زیادی وجود دارد که گاها بسیار متفاوت از هم می باشند، با توجه به جامعه آماری بالای فریلنسرهای Hamiworks امکان انجام پروژه شهرسازی در تخصص های زیادی مقدور می باشد، برای مثال تعدادی از تخصص ها در زیر نام برده می شود:

  • تهیه طرح ها و نقشه های شهری و منطقه ای
  • نظارت بر اجرای پروژه های ساختمانی و شهرسازی
  • طراحی و برنامه ریزی برای ایجاد انواع شهرک های مسکونی، تجاری و صنعتی
  • برنامه ریزی و طراحی شهرهای جدید
  • برنامه ریزی و مدیریت سیستم حمل و نقل شهری
  • انجام پروژه های طراحی، ساخت محوطه ها، تفکیک اراضی

نرم افزارهای کاربردی مهندسی شهرسازی

رشته مهندسی شهرسازی یکی از مهمترین رشته های دانشگاهی و همچنین پر کاربرد در صنعت می باشد. در این رشته نرم افزارهای جامع و پرکاربرد زیادی وجود دارد، از پر کاربردترین آنها می توان CityEngine ,Auto Cad, Revit, GeoShow3D, ArcGIS, Trafficware Synchro, Autodesk Map, MicroStation, Google Earth, Google SketchUp, TEKLA Xcity, CommunityViz, LUMOCAP, MOLAND, LUCIS, What If, UrbanSim, CityCAD, Streetscape, AUSTAL View, AERMOD View, CALRoads View, WRPLOT View, STATISTICA, SPSS, VISSIM, TransCAD, TransModeler, McTrans TSIS, Aimsun و ... را نام برد. در حامی ورکس فریلنسرهای توانایی انجام پروژه مهندسی شهرسازی را با کیفیت عالی و هزینه حداقل دارند. تمامی نرم افزارهای تحت پوشش فریلنسرهای حامی ورکس را مشاهده میکنید.