انجام پروژه مهندسی شهرسازی
انجام پروژه مهندسی شهرسازی

انجام پروژه مهندسی شهرسازی

بهترین فریلنسرهای مهندسی شهرسازی را به راحتی انتخاب کنید

حامی ورکس مرجع فریلنسرهای ایران است. پروژه های مهندسی شهرسازی خود را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آن به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید.

فریلنسر مهندسی شهرسازی

با پیوستن به مجموعه بزرگ حامی ورکس

به عنوان فريلنسر مهندسی شهرسازی بصورت دورکاری کسب درآمد کنید

کارفرمای پروژه مهندسی شهرسازی

پروژه های مهندسی شهرسازی خود را به راحتی برون سپاری کنید و

با خاطری آسوده فریلنسر استخدام کنید

انجام پروژه مهندسی شهرسازی

گرایش های مهندسی شهرسازی

رشته مهندسی شهرسازی دارای گرایش های زیاد و پر کاربردی می باشد، از مهمترین گرایش های این رشته که سالانه فارغ التحصیلان زیادی نیز دارد می توان گرایش های برنامه ریزی شهری، برنامه ریزی منطقه ای، مدیریت شهری و طراحی شهری را نام برد. در حامی ورکس فریلنسرهای توانایی انجام پروژه مهندسی شهرسازی در تمامی زمینه ها و گرایش ها را با کیفیت عالی و هزینه حداقل دارند، در ادامه گرایش های تحت پوشش فریلنسرهای حامی ورکس را جهت انجام پروژه مشاهده می کنید.

انجام پروژه مهندسی شهرسازی

پروژه های تخصصی مهندسی شهرسازی

در رشته مهندسی شهرسازی تخصص های زیادی وجود دارد که گاها بسیار متفاوت از هم می باشند، با توجه به جامعه آماری بالای فریلنسرهای Hamiworks امکان انجام پروژه شهرسازی در تخصص های زیادی مقدور می باشد، برای مثال تعدادی از تخصص ها در زیر نام برده می شود:

  • تهیه طرح ها و نقشه های شهری و منطقه ای
  • نظارت بر اجرای پروژه های ساختمانی و شهرسازی
  • طراحی و برنامه ریزی برای ایجاد انواع شهرک های مسکونی، تجاری و صنعتی
  • برنامه ریزی و طراحی شهرهای جدید
  • برنامه ریزی و مدیریت سیستم حمل و نقل شهری
  • انجام پروژه های طراحی، ساخت محوطه ها، تفکیک اراضی
انجام پروژه مهندسی شهرسازی

نرم افزارهای کاربردی مهندسی شهرسازی

رشته مهندسی شهرسازی یکی از مهمترین رشته های دانشگاهی و همچنین پر کاربرد در صنعت می باشد. در این رشته نرم افزارهای جامع و پرکاربرد زیادی وجود دارد، از پر کاربردترین آنها می توان CityEngine ,Auto Cad, Revit, GeoShow3D, ArcGIS, Trafficware Synchro, Autodesk Map, MicroStation, Google Earth, Google SketchUp, TEKLA Xcity, CommunityViz, LUMOCAP, MOLAND, LUCIS, What If, UrbanSim, CityCAD, Streetscape, AUSTAL View, AERMOD View, CALRoads View, WRPLOT View, STATISTICA, SPSS, VISSIM, TransCAD, TransModeler, McTrans TSIS, Aimsun و ... را نام برد. در حامی ورکس فریلنسرهای توانایی انجام پروژه مهندسی شهرسازی را با کیفیت عالی و هزینه حداقل دارند. تمامی نرم افزارهای تحت پوشش فریلنسرهای حامی ورکس را مشاهده میکنید.

فریلنسرهای مهندسی شهرسازی

پروژه های مهندسی شهرسازی

هیچ پروژه ای هنوز ارسال نشده است