افکت های صوتی
افکت‌های صوتی

افکت‌های صوتی

از بین بهترین فریلنسرهای به راحتی انتخاب کنید

حامی ورکس مرجع فریلنسرهای ایران است. پروژه خود را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت فریلنسر استخدام کنید.

فریلنسر

با پیوستن به مجموعه بزرگ حامی ورکس

به عنوان فریلنسر بصورت دورکاری کسب درآمد کنید

کارفرما

پروژه های خود را به راحتی برون سپاری کنید و

با خاطری آسوده فریلنسر استخدام کنید

افکت‌های صوتی

افکت‌های صوتی

حتما برای شما هم پیش آمده است که هنگام گوش دادن به یک فایل صوتی یا تماشای یک ویدئو و یا یک تیزر متوجه شده باشید که به جز صداهای اصلی، صدای عناصر خامی مانند صدای شکستن ظروف، صدای راه رفتن، صدای تشویق، صدای باران، صدای بوق ماشین، صدای اسلحه و … به گوش می‌رسد که با حضور خود، باعث افزایش جذابیت و تاثیر گذاری آن فایل شده‌اند. این صداها را افکت‌های صوتی یا Sound Effects می‌نامند و نقش بسیار زیادی در تولیدات صوتی و تصویری دارند. استفاده از افکت‌های صوتی سابقه تاریخی زیادی دارد و در گذشته که امکانات زیادی وجود نداشت، مجبور بودند از وسایل طبیعی برای ساخت افکت‌های صوتی استفاده کنند. اما امروزه سایت‌های زیادی وجود دارند که می‌توانید افکت‌های صوتی مورد نیاز خود را به راحتی از آنها دانلود کنید یا سفارش سایت افکت صوتی مد نظر خودتان را بدهید. هنگام انتخاب افکت صوتی برای کار خود دقت کنید که جدید ترین آنها را انتخاب کنید تا بر جذابیت کار شما بیفزاید.

سایت حامی ورکس مجموعه‌ای از مجریان حرفه‌ای را گردآوری کرده است که می‌توانید پروژه خود را با شرایط مد نظر خودتان به آنها بسپارید و کار با کیفیت تحویل بگیرید برای ثبت یک پروژه رایگان از طریق فرم، تردید نکنید و همین امروز یک پروژه ثبت کنید.

فریلنسرهای افکت های صوتی

پروژه های افکت های صوتی

img
منقضی شده
تعداد پیشنهادها : 0
شروع :
1399-10-28 03:30:00
پایان :
-
میانگین پیشنهاد
تومان0
img
منقضی شده
تعداد پیشنهادها : 2
شروع :
1398-01-09 04:30:00
پایان :
-
میانگین پیشنهاد
تومان1,800,000