انجام پروژه رویت (Revit)

انجام پروژه رویت

بهترین فریلنسرهای پروژه رویت (Revit) را به راحتی انتخاب کنید

حامی ورکس مرجع فریلنسرهای ایران است. پروژه رویت (Revit) خود را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آن به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید.

معرفی نرم افزار رویت | Revit

در پروژه های حوزه مهندسی معماری، ارائه طرح ها و ایده های ذهنی مجری به متقاضی، همواره دارای اهمیت بالایی می باشد، چرا که این کار را می توان، به عنوان وسیله برقراری ارتباط بین هنرمند معمار و کارفرما تلقی کرد و بنابراین جزء نیازهای اساسی در انجام پروژه معماری و حتی انجام پروژه عمران تلقی می شود. در این راستا، نرم افزار رویت، یک نرم افزار مدل سازی اطلاعات ساختمان می باشد که در انجام پروژه برای معماران، مهندسان ساختمانی، مهندسان فنی، برق کاری و لوله کشی، طراحان و پیمانکاران کاربرد زیادی دارد. این نرم افزار به کاربر اجازه می دهد یک ساختمان و قسمت های مختلف آن را به صورت سه بعدی طراحی کند، مدل را با عناصر نقشه کشی دو بعدی علامت گذاری کرده و از پایگاه داده ساختمان به اطلاعات ساختمان دسترسی پیدا کند. شاید تا این جا، نظرتان این باشد که خدمات ذکر شده را می توان در قالب یک پروژه 3D max نیز به متقاضی یا کارفرما ارائه داد، اما جالب است بدانید که نرم افزار رویت قابلیت 4D BIM را داشته و دارای ابزارهایی برای برنامه ریزی و پیگیری مراحل مختلف چرخه زندگی ساختمان است، از ایده سازی گرفته تا ساخت و در نهایت تخریب آن.

از همان ابتدا، قرار بر این بود که نرم افزار Autodesk Revit به معماران و دیگر مهندسان ساختمانی مانند مهندسان عمران این قابلیت را دهد که در قالب انجام پروژه معماری با رویت یا حتی انجام پروژه عمران و تاسیسات با رویت، بتوانند ساخت یک مدل سه بعدی پارامتری که شامل طراحی هندسی و غیرهندسی و اطلاعات ساخت و ساز است، طراحی یک ساختمان را انجام داده و نقشه های آن را نیز تهیه کنند. در آن زمان چندین نرم افزار دیگر در حوزه مهندسی معماری و عمران مانند نرم افزارهای ArchiCAD و Reflex نیز اجازه کار با یک مدل ساختمان مجازی سه بعدی را به مهندس و متخصص این حوزه می دادند و این امکان را فراهم می کردند تا مولفه های مستقل، توسط پارامترها کنترل شوند. اما دو مورد از تفاوت های مهم نرم افزار Revit با سایر نرم افزارهای در این بود که مولفه های پارامتری آن توسط یک ویرایشگر خانواده گرافیکی ساخته می شدند، نه توسط یک زبان برنامه نویسی و همچنین تمام روابط بین مولفه ها، نماها و علامت گذاری ها توسط مدل ضبط می شدند، بنابراین تغییرات اعمال شده روی مدل بطور خودکار روی تمام مدل اعمال می شدند تا مدل همواره به روز باشد. برای مثال، حرکت دادن یک دیوار باعث آپدیت شدن دیوارهای مجاور، زمین و سقف ها می شود، مکان و مقدار اندازه گذاری ها و یادداشت ها را اصلاح می کند، محیط کف زمین که در زمان بندی ها گزارش شده است را تنظیم می کند، نماهای برشی را دوباره طراحی می کند تا مدل همواره آپدیت باشد و تمام نقشه ها نیز با آن هماهنگ شوند.

فریلنسرهای رویت | Revit

img
تایید شده F0yasrebi
0 0 نظرات
کارشناس ارشد معماری ، دانشگاه هنر تهران مهارت در رویت ، اتوکد ، راینو و موتور رندرینگ لومیون
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
maryam_ah
0 0 نظرات
فارغ التحصیل رشته معماری/ مسلط به نرم افزار های تری دی مکس،رویت و اتوکد/ طراح داخلی و نما
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
maryam21
0 0 نظرات
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
تایید شده mojtaba1367
0 0 نظرات
بنده دانشجوی دکتری برق قدرت با گرایش مدیریت انرژی می باشم. سابقه کار از سال 92 در این حوزه را دارم. از جمله توانایی بنده در حوزه تحلیل و ممیزی انرژی- طراحی تاسیسات الکتریکی و.... می باشد
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
Shahryar25
0 0 نظرات
طراحی و اجرای ساختمان و...
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
تایید شده EngDavari
0 0 نظرات
مجتبی داوری هستم معمار/طراح با 7 سال سابقه درمدلینگ-رندرینگ در نرم افزار تری دی مکس- رویت- اتو کد در زمینه هایی که خدمتتون ذکر میکنم دارای چندین سال تجربه ی کاری و شخصی هستم خوشحال میشم بتوانم در این زمینه ها با شما همکاری داشته باشم. طراحی دیتیل و مدارک معماری از جمله پلان . نما . برش و دیتیل های معماری در نرم افزار اتوکد مدل سازی سه بعدی فضاهای معماری به صورت داخلی و خارجی به همراه لنداسکیپ در نرم افزار های تری دی مکس و رویت رندرینگ انواع صحنه های داخلی و خارجی و مدل های سه بعدی با موتور رندر وی ری پ
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
تایید شده MahsaArab
0 0 نظرات
من مهسا عرب دانش آموخته دانشگاه آزاد کاشان در رشته مهندسی معماری در مقطع کارشناسی هستم. علاقمند به فعالیت در رشته گرافیک و معماری با توجه به مدارک تحصیلی و نرم افزار هایی که اموخته ام هستم. در جست‌وجوی موقعیت شغلی مناسب هستم. سعی می‌کنم از روش‌های خلاقانه در انجام کارها استفاده کنم و تمام تلاش خود را می‌کنم که جنبه‌ی مثبت هر اتفاقی را در نظر داشته باشم.
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
m_alimirzaii
0 0 نظرات
طراح سازه با بیش از 2 سال تجربه در طراحی سازه‌های مختلف به صورت فریلنسری. تخصص در استفاده از نرم‌افزارهای مهندسی سازه و تحلیل های سازه ای. توانایی همکاری در تیم‌های چند رشته‌ای و اجرای پروژه‌های بزرگ.
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
Rose2022m
0 0 نظرات
متخصص در مدلسازی رویت سازه، متره، تمام نرم افزارهای مدیریت پروژه و تصمیم گیری چندمعیاره (AHP-MCDM-TOPSIS-PROMETHE, DEMATEL-VENSIM-ANP-ARAS-COPRAS-SWARA)
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
تایید شده dekamagroup
0 0 نظرات
ما در گروه مهندسی دکاما ، از سال 1392 با جمعی از فارغ التحصیلان رشته های مهندسی ، از معتبرترین دانشگاه های ایران ، کار خود را آغاز کردیم. در تمام این سالها با استفاده از دانش و امکانات بروز و با نگاه علمی به موضوعات و همچنین به کارگیری پرسنل با تجربه و خلاق ، خدماتی با کیفیت را در زمینه طراحی معماری ، طراحی وبسایت ، طراحی گرافیک و ... به هموطنان عزیزمان ارائه داده ایم. با افتخار آماده ارائه خدمات به شما هستیم...
دعوت به پروژه دنبال کردن
ادامه

قابلیت های نرم افزار رویت

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و ورود هنر دیجیتال به عرصه های مختلف، ارائه طرح های معماری نیز دارای اهمیت دوچندانی شده و این نیاز، با سرعت باورنکردنی در حال افزایش می باشد، به طوری که امروزه، مدلینگ سه بعدی یا طراحی سه بعدی یکی از مشاغل وابسته و جدانشدنی از هنر معماری می باشند و البته علاقه مندان زیادی نیز در این زمینه در حال فعالیت بوده و به انجام پروژه REVIT برای کارفرمایان خود مشغول هستند. از آغاز این پیشرفت تاکنون نرم افزارهای بسیار متعددی پا به عرصه گذاشته و هر کدام به نسبت کارایی شان مورد استفاده قرار می گیرند که از جمله آن ها می توان به نرم افزار 3D max اشاره کرد که در سالیان اخیر فریلنسرهای زیادی با کمک همین نرم افزار، به انجام پروژه 3D max مشغول به کار شده اند.

به طور کلی، نرم افزار رویت، کاربردها و مزایای زیادی را برای صنعت معماری و ساختمان سازی جهان پدید آورده که در زیر با تعدادی از آن ها، آشنا می شویم :

  • طراحی سه بعدی ساختمان و اجزای آن
  • تفسیر مدل طراحی شده با عناصر نقشه کشی دوبعدی
  • دسترسی به پایگاه داده مدل های ساختمانی
  • قابلیت مدیریت مالی و هزینه تولید و مصرف در بازه زمانی
  • قدرت بالای خلق در نزم افزارهای مهندسی
  • قابلیت طراحی سه بعدی ساختمان
  • دارا بودن قابلیت چهار بعدی BIM
  • برخورداری از ابزارهایی جهت نقشه کشی و ردیابی چرخه ساختمان از ابتدا تا تخریب
  • مدل سازی هوشمند (مدل سازی دوبعدی و سه بعدی بصورت همزمان)

بازار کار نرم افزار Revit

رویت از نرم‌افزارهای شناخته‌شده و محبوب در بازار کار معماری ایران است. استفاده از رویت خصوصا در پروژه‌های بزرگ شهری و پروژه‌های بین‌المللی روز به روز در حال افزایش است و یادگیری Revit سرمایه‌گذاری مناسبی برای موفقیت کاری هر چه بیش تر شما در انجام پروژه رویت (REVIT)، به عنوان یک مهندس معمار در سالیان آینده است. طبق آمارهای جهانی بکارگیری BIM در صنعت ساختمان در ۵ سال گذشته،۵۰ درصد رشد داشته است و کاربرد سیستم مدل سازی اطلاعات ساختمان در قالب انجام پروژه رویت در دنیا، به بیش از ۸۰ درصد در میان فعالان صنعت ساختمان رسیده است. لازم به ذکر است که صرفه‌جویی در مصرف انرژی در بسیاری از کشورهای جهان، مسئله‌ای مهم است و عملکرد مطلوب رویت در کمک به صرفه‌جویی در مصرف انرژی، محبوبیت پروژه رویت در این حوزه را در بازار کار کشورهای پیشرفته، افزایش داده است.

چگونه از انجام پروژه رویت پول دربیاوریم؟

از نرم افزار Autodesk Revit می توان به عنوان یک ابزار قوی برای همکاری بین رشته های مختلف طراحی ساختمان استفاده کرد. رشته های مختلفی که از نرم افزار رویت استفاده می کنند، از دیدگاه های منحصربفردی به این نرم افزار در حوزه پروژه رویت روی می آورند. هر یک از این دیدگاه ها روی تکمیل کردن کار مربوط به آن رشته تمرکز دارند که قرار است در قالب پروژه REVIT تکمیل شود.

در سالیان اخیر، سایت های متعدد فریلنسری در کشور ایران راه اندازی شده اند که امکان برقراری ارتباط بین فریلنسرهای متخصص در حوزه های مختلف را با مشتریان و کارفرمایان مربوطه فراهم کرده اند. آن چه که در این باره مشخص است، این مورد می باشد که در اکثر سایت های مذکور، فریلنسرهای متخصص در حوزه برنامه نویسی، گرافیک و مدل سازی با انجام پروژه متلب، پروژه فوتوشاپ و انجام پروژه برنامه نویسی توانسته اند فعالت کنند و درآمدهای مناسبی هم بدست آورند اما کمتر سایتی مانند سایت فریلنسری حامی ورکس می توان یافت که امکان به کارگیری فریلنسرهای متخصص در حوزه های بسیار متنوع مانند انجام پروژه رویت را فراهم کرده باشد. به همین دلیل است که اغراق نیست اگر گفته شود نرم افزار رویت فرصت خوبی را برای فریلنسرهای این نرم افزار فراهم کرده است تا با عضویت در سایت فریلنسری حامی ورکس، به مجموعه بزرگ حامی ورکس پیوسته و به عنوان فریلنسر رویت، بصورت دور کاری، و با انجام پروژه رویت (REVIT) برای مشتریان، کسب درآمد کنند. البته اگر شما یک شرکت بزرگ یا به عنوان یک مشتری هستید که برای پیشبرد اهداف خود، نیاز به طراحی و مدلینگ سه بعدی یا بعبارت دیگر نیاز به یک فریلنسر برای انجام پروژه رویت دارید می توانید با سفارش گذاری در سایت حامی ورکس، فریلنسرهای ماهر و باتجربه این سایت در حوزه پروژه رویت را با حداقل هزینه، به استخدام خود درآورید. اگر هم یک نوآموز این نرم افزار هستید و می خواهید با فراگیری این نرم افزار، خود را به یک رویت کار حرفه ای که قابلیت پروژه REVIT را دارد، بدل کنید بهتر است تا با موسسه های مختلف آموزشی که انواع خدمات آموزش REVIT و نه خدمات انجام پروژه رویت (REVIT) را به مشتریان خود ارائه می دهند، آشنا شوید.

در ادامه ویدئوی کوتاه از آموزش رویت | Revit مشاهده خواهید کرد. این ویدئو برای تازه کارها مفید خواهد بود.

سوالات متداول

هزینه انجام پروژه رویت (Revit) چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های رویت (Revit) توسط متخصصان و فریلنسر‌های حامی ورکس مشخص می‌شود که معمولا قیمتی منصفانه و رقابتی است.

دیدگاه خود را بیان کنید

1000 کاراکتر باقیمانده است