انجام پروژه مهندسی نفت

از بین بهترین فریلنسرهای رشته مهندسی نفت به راحتی انتخاب کنید

حامی ورکس مرجع فریلنسرهای ایران است. پروژه مهندسی نفت خود را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید.

فریلنسر مهندسی نفت

با پیوستن به مجموعه بزرگ حامی ورکس به عنوان فریلنسر مهندسی نفت بصورت دورکاری کسب درآمد کنید

کارفرمای پروژه مهندسی نفت

پروژه های مهندسی نفت را به راحتی برون سپاری کنید و با خاطری آسوده فریلنسر مناسب خود را استخدام کنید

گرایش های مهندسی نفت

رشته مهندسی نفت دارای گرایش های زیاد و پر کاربردی می باشد، از مهمترین گرایش های این رشته که سالانه فارغ التحصیلان زیادی نیز دارد می توان گرایش های مهندسی مخازن، مهندسی اکتشاف، مهندسی بهره‌برداری، مهندسی حفاری را نام برد. در حامی ورکس فریلنسرهای توانایی انجام پروژه نفت در تمامی زمینه ها و گرایش ها را با کیفیت عالی و هزینه حداقل دارند، در ادامه گرایش های تحت پوشش فریلنسرهای حامی ورکس را مشاهده می کنید.

پروژه های تخصصی مهندسی نفت

در رشته مهندسی نفت تخصص های زیادی وجود دارد که گاها بسیار متفاوت از هم می باشند، با توجه به جامعه آماری بالای فریلنسرهای Hamiworks امکان انجام پروژه نفت در تخصص های زیادی مقدور می باشد، برای مثال تعدادی از تخصص ها در زیر نام برده می شود:

  • شبیه سازی انواع مخازن
  • طراحی نوین و تجزیه و تحلیل عمودی، افقی و چند جانبه‌ای چاه
  • طراحی بالابر گاز

نرم افزارهای کاربردی مهندسی نفت

رشته نفت یکی از مهمترین رشته های دانشگاهی و همچنین پر کاربرد در صنعت می باشد. در این رشته نرم افزارهای جامع و پرکاربرد زیادی وجود دارد، از پر کاربردترین آنها می توان MATLAB، ECLIPSE، STREAMSIM، PIPESIM، PETREL، PANSYSTEM، OLGA و ... را نام برد. در حامی ورکس فریلنسرهای توانایی انجام پروژه نفت را با کیفیت عالی و هزینه حداقل دارند. تمامی نرم افزارهای تحت پوشش فریلنسرهای حامی ورکس را مشاهده میکنید.