بازاریابی موبایل (موبایل مارکتینگ)
بازاریابی موبایل (موبایل مارکتینگ)

بازاریابی موبایل (موبایل مارکتینگ)

موبایل یا تلفن همراه را می‌توان، یکی از جذاب ترین اختراعات بشر دانست. این محصول اعجاب انگیز با سرعت بسیار زیادی همه گیر شد و بخش زیادی از زندگی مردم را به خود اختصاص داد و به راحت‌تر شدن آن کمک بسياری کرد. به گونه‌ای که امروزه به سختی می‌توان زندگی بدون موبایل را تصور کرد. محبوبیت این محصول باعث شد تا شرکت‌های تبلیغاتی از آن برای بازاریابی بهره ببرند و نوعی از تبلیغات به نام بازاریابی موبایل (موبایل مارکتینگ) به وجود بیاید كه در اين مطلب توضيح مختصری در رابطه با آن خدمت شما ارائه می‌گردد.

فریلنسر

با پیوستن به مجموعه بزرگ حامی ورکس

به عنوان فریلنسر بصورت دورکاری کسب درآمد کنید

کارفرما

پروژه های خود را به راحتی برون سپاری کنید و

با خاطری آسوده فریلنسر استخدام کنید

بازاریابی موبایل (موبایل مارکتینگ)

موبايل ماركتينگ چيست؟

هر نوع فعالیت بازاریابی که از طریق شبکه اینترنت اداره شود و مشتریان به طور مداوم با استفاده از یک دستگاه تلفن همراه شخصی به آن متصل شوند و فعالیت‌های مورد نیاز خود را انجام دهند، بازاریابی موبایل (موبایل مارکتینگ) نامیده می‌شود.

تحقیقات نشان می‌دهد که بسیاری از افراد، وب‌سایت‌های مختلف را در گوشی خود باز می‌کنند، ایمیل‌های خود را به وسیله تلفن همراه چک می‌کنند و با استفاده از موبایل خود خرید اینترنتی انجام می‌دهند. همه‌ی این موارد بیانگر این موضوع است که موبایل مارکتینگ از اهمیت بالایی برخوردار است و به جرئت می‌توان گفت که استفاده از آن برای هر کسب و کاری که قصد پیشرفت دارد، لازم است.

مزایای استفاده از موبایل مارکتینگ چیست؟

اصول روشهای تبلیغاتی، ارتباط با مخاطب است و بدیهی است که روشی موثرتر خواهد بود که دسترسی به مخاطبان و ارتباط با آنها در آن ساده تر باشد. تحقیقات نشان داده‌اند که بسیاری از مردم اولین چیزی که آن را چک می‌کنند را، موبایل خود معرفی کرده‌اند. بنابراین استفاده از موبایل مارکتینگ می‌تواند دسترسی به مخاطب را برای شما ساده تر کند.

مزیت دیگر این روش این است که بسیار سریع عمل می‌کند. تحقیقات نشان می‌دهند که، پیامی که روی تلفن همراه ارسال می‌شود، معمولا در کمتر از سه دقیقه خوانده می‌شود. در حالی که این آمار برای دیگر روشهای تبلیغاتی بسیار بالاتر است. هم چنین در این روش نرخ پاسخگویی بسیار بالا است و در برخی موارد 45 درصد نیز گزارش شده است.

موبایل مهم ترین وسیله ارتباطی برای دیجیتال مارکتینگ

اگر در میان اطرافیان خود جستجو کنید، کمتر کسی را می‌توانید بیابید که از تلفن همراه هوشمند استفاده نکند. اما استفاده از دیگر وسایل ارتباطی مانند رایانه شخصی، تبلت و .... به اندازه تلفن همراه همه گیر نیست. هم چنین کارکردن با موبایل بسیار راحت تر و سریع تر است. بنابراین می‌توان موبایل را مهم ترین وسیله برای دیجیتال مارککتینگ دانست، به گونه‌ای که اگر شما سایت خود را برای باز شدن بر روی تلفن همراه بهینه سازی نکرده باشید، بسیاری از مخاطبین خود را از دست خواهید داد. هم چنین بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند به وسیله موبایل خود، خرید اینترنتی انجام دهند بنابراین سرمایه گذاری بر روی موبایل مارکتینگ می‌تواند فروش بیشتری برای شما رقم بزند.

تنوع در بازایابی موبایل بسیار بالا است.

موبایل مارکتینگ می‌تواند شامل استفاده از سرویس‌هایی مانند SMS یا MMS باشد یا روشهای خلاقانه تری مانند تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی، اینفلوئنسر مارکتینگ و .... باشد. برای موفقیت در این فضا و بردن گوی سبقت از رقبایتان، باید خلاق باشید و پشتکار زیادی داشته باشید هم چنین سعی کنید جامعه هدف خود را پیدا کنید و تمرکز خود را بروی آنها بگذارید.

از ما کمک بگیرید.

سایت حامی ورکس برای کمک به شما عزیران در زمینه بازاریابی موبایل (موبایل مارکتینگ) مجموعه‌ای از مجریان حرفه‌ای و با تجربه را گرد آوری کرده است که می‌توانید در صورت نیاز با ثبت یک پروژه رایگان از طریق فرم، کار خود را با قیمت توافقی به آنها بسپارید. وجه پرداختی شما پس از اینکه کار مجری را تایید کردید به او تحویل داده خواهد شد، بنابراین می‌توانید با خیالی آسوده با ما همکاری کنید.

فریلنسرهای بازاریابی موبایل (موبایل مارکتینگ)

پروژه های بازاریابی موبایل (موبایل مارکتینگ)

img
منقضی شده
تعداد پیشنهادها : 0
شروع :
1399-09-16 03:30:00
پایان :
-
میانگین پیشنهاد
تومان0
img
منقضی شده
تعداد پیشنهادها : 1
شروع :
1399-02-07 04:30:00
پایان :
-
میانگین پیشنهاد
تومان15,000,000
img
منقضی شده
تعداد پیشنهادها : 0
شروع :
1398-01-16 00:57:12
پایان :
-
میانگین پیشنهاد
تومان0
img
منقضی شده
تعداد پیشنهادها : 0
شروع :
1397-12-04 03:30:00
پایان :
-
میانگین پیشنهاد
تومان0