انجام پروژه مهندسی معدن

از بین بهترین فریلنسرهای رشته مهندسی معدن به راحتی انتخاب کنید

حامی ورکس مرجع فریلنسرهای ایران است. پروژه مهندسی معدن خود را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید.

فریلنسر مهندسی معدن

با پیوستن به مجموعه بزرگ حامی ورکس به عنوان فریلنسر مهندسی معدن بصورت دورکاری کسب درآمد کنید

کارفرمای پروژه مهندسی معدن

پروژه های مهندسی معدن را به راحتی برون سپاری کنید و با خاطری آسوده فریلنسر مناسب خود را استخدام کنید

گرایش های مهندسی معدن

رشته مهندسی معدن دارای گرایش های زیاد و پر کاربردی می باشد، از مهمترین گرایش های این رشته که سالانه فارغ التحصیلان زیادی نیز دارد می توان گرایش های فرآروی مواد معدنی، اکتشاف معدن، مکانیک سنگ، استخراج معدن، تونل و فضاهای زیرزمینی و معدن و محیط زیست را نام برد. در حامی ورکس فریلنسرهای توانایی انجام پروژه مهندسی معدن در تمامی زمینه ها و گرایش ها را با کیفیت عالی و هزینه حداقل دارند، در ادامه گرایش های تحت پوشش فریلنسرهای حامی ورکس را مشاهده می کنید.

پروژه های تخصصی مهندسی معدن

در رشته مهندسی معدن تخصص های زیادی وجود دارد که گاها بسیار متفاوت از هم می باشند، با توجه به جامعه آماری بالای فریلنسرهای Hamiworks امکان انجام پروژه معدن در تخصص های زیادی مقدور می باشد، برای مثال تعدادی از تخصص ها در زیر نام برده می شود:

  • پردازش تصاویر ماهواره ای
  • پردازش و تفسیرداده ای ژئوفیزیکی
  • مدل سازی و تخمین ذخیره
  • تهیه و تلفیق نقشه های زمین شناسی

نرم افزارهای کاربردی مهندسی معدن

رشته مهندسی معدن یکی از مهمترین رشته های دانشگاهی و همچنین پر کاربرد در صنعت می باشد. در این رشته نرم افزارهای جامع و پرکاربرد زیادی وجود دارد، از پر کاربردترین آنها می توان ENVI, Geosoft, DataMine, ArcGIS, Res2dinv, Voxler, DX7, FLAC 3D, Surfer  و .... را نام برد. در حامی ورکس فریلنسرهای توانایی انجام پروژه مهندسی معدن را با کیفیت عالی و هزینه حداقل دارند. تمامی نرم افزارهای تحت پوشش فریلنسرهای حامی ورکس را مشاهده میکنید.