انجام پروژه لینگو (Lingo)

بهترین فریلنسرهای پروژه Lingo را به راحتی انتخاب کنید

حامی ورکس مرجع فریلنسرهای ایران است. پروژه های Lingo خود را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید.

انجام پروژه لینگو

معرفی نرم افزار لینگو | Lingo

بهینه سازی ابزاری است که به یک متخصص کمک می کند تا بهترین نتیجه، بالاترین سود، خروجی یا رضایت مندی را به دست آورد و یا به کمترین هزینه، ضایعات یا نارضایتی برسد. اغلب این مسائل شامل استفاده موثر (به بهترین شکل ممکن) از منابع شامل پول، زمان، ماشین آلات، کارکنان، موجودی و ... هستند.

به طور کلی، مسائل بهینه‌سازی به دو دسته مسائل خطی و غیرخطی طبقه‌بندی می شوند. البته بسته به اینكه روابط موجود بین متغیرهای یک مسئله، خطی یا غیر خطی باشند، فرایند حل برنامه ریاضی، نیازمند اجرای تعداد زیادی از محاسبات می باشد. بنابراین بهترین روش حل آن از طریق برنامه های كامپیوتری است. برنامه كامپیوتری كه برای این کار، مورد استفاده قرار می گیرد به لینگو معروف است. هدف اصلی نرم افزار لینگو ارایه بهترین و آسان ترین خدمات در قالب یک پروژه لینگو به كاربران از لحاظ زمان و هزینه برای اجرا و حل مدل های گسترده تر می باشد. فرایند حل یك برنامه ریاضی، مستلزم انجام تعداد زیادی محاسبات بوده که بهتر است یک برنامه كامپیوتری نوشته و اجرا گردد. در این راستا، معمولا فریلنسرها و متخصصان این حوزه از نرم افزارهایی برنامه نویسی مانند نرم افزار متلب استفاده می کنند و خدمات خود را در قالب انجام پروژه برنامه نویسی بخصوص با عنوان انجام پروژه متلب به مشتریان و کارفرمایان خود ارائه می دهند. این درحالی است که نرم افزار لینگو این قابلیت را دارد تا به ورود فرمولاسیون مدل، حل آن و ارزیابی صحیح یا مناسب بودن فرمولاسیون بر اساس حل و جواب مدل و امكان تجدید نظر سریع در مدل و ارزیابی مجدد آن، سرعت ببخشد. لینگو دستورات و برنامه نوشته شده را ابتدا كامپایل و چك می كند و سپس شروع به حل آن می کند.

اگر بخواهیم بطور جزئی تر بیان کنیم باید گفت که در نرم افزار LINGO به راحتی یک فریلنسر می تواند مسائل بهینه سازی خود را طراحی نموده و به سرعت حل نماید. مسائل بهینه سازی که با استفاده از نرم افزار LINGO قابلیت حل شدن دارند شامل طیف وسیعی است که از جمله می توان به مسائل بهینه سازی خطی، غیرخطی (محدب، غیر محدب و عمومی)، درجه دو، درجه دوم مقید شده، مخروط مرتبه دوم، شبه معین، تصادفی و بهینه سازی صحیح اشاره نمود. با استفاده از نرم افزار لینگو، دانشجویان رشته‌های مدیریت و صنایع می توانند به انجام پروژه صنایع و مدیریت مبادرت ورزیده و مسائلی همچون مسائل برنامه ریزی خطی که مربوط به درس تحقیق در عملیات می باشد را برای خود و حتی مشتریان خود، مرتفع کنند.

فریلنسرهای لینگو | Lingo

img
elhamkt92
0 0 نظرات
اینجانب دانشجوی دکتری مهندسی صنایع می باشم.
دعوت به پروژه دنبال کردن
img
tarjomesazan
0 0 نظرات
سابقه ده سال فعالیت حرفه ای خدمات دانشجویی مدیر مجموعه ای خوشنام عضو برتر ترجمه ایران عضو برتر طراح ایران عضو برتر تایپ ایران سابقه نگارش بیش از صد پایان نامه در رشته های مختلف سابقه نگارش مقالات isi، کنف انس، سمینار، کارورزی سابقه ترجمه بیش از هزار مقاله سابقه ترجمه کتاب سابقه طراحی سایت، اپلیکیشن، بازی، ربات سابقه شبیه سازی بیش از صد پروژه متلب، پایتون، انسیس، آباکوس، ونسیم، فرترن امیدوارم بتونم در خدمت تک تک شما عزیزان باشم ❤️?❤️
دعوت به پروژه دنبال کردن
ادامه

قابلیت های نرم افزار لینگو

مباحث بهینه سازی ریاضی و تحقیق در عملیات به عنوان یکی از مبحث های مهم و کاربردی رشته های مهندسی (مخصوصا رشته ی مهندسی صنایع) و مدیریت می باشد. پایه و شالوده ی اصلی نرم افزار لینگو نیز، مدل سازی و حل مدل مربوطه می باشد. نرم افزار لینگو از معروف ترین و قدرتمند ترین نرم افزار ها در زمینه تحقیق در عملیات بوده که در میان کاربران تمامی رشته های مهندسی و حتی غیر مهندسی در انجام پروژه در زمینه مذکور، جایگاه ویژه ای دارد. در حال حاضر بسیاری از مسائل بهینه سازی موجود، در حوزه تحقیق در عملیات و دیگر حوزه ها، به کمک نرم افزار های موجود به راحتی قابل حل و تجزیه و تحلیل می باشند. برای این کار می توان نرم افزار های Lingo ، Lindo ، GAMS ، GINO و ... را نام برد. اما در حال حاضر، قوی ترین نرم افزار تحقیق در عملیات بعد از GAMS ، نرم افزار LINGO می باشد. قدرت نرم افزار LINGO در مدل سازی، عدم نیاز به تعیین مدل توسط کاربر، از برتری های این نرم افزار نسبت به دیگر نرم افزارهای این زمینه مانند LINDO یا GAMS است. از دیگر مزیت های نرم افزار LINGO دارا بودن HELP بسیار قوی، کامل و ساده این نرم افزار می باشد. به نحوی که با استفاده از HELP این نرم افزار می توان تا حدود زیادی بر این نرم افزار مسلط گردید. از دیگر قابلیت های نرم افزار لینگو که در انجام پروژه لینگو می تواند به کار کاربران این نرم افزار آید، می توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • عملکرد و سرعت بالاتر در حل مسائل خطی و غیرخطی نسبت به سایر نرم افزارهای برنامه نویسی
  • مدل سازی ساده و بصری از مسئله برای درک بهتر آن
  • امکان ورود انواع داده از پایگاه های داده اکسس و صفحات گسترده اکسل و نیز قابلیت خروجی گرفتن از درون برنامه برای این محیط ها
  • برخورداری از حل کننده های قدرتمند و سریع برای بهینه سازی خطی و غیرخطی مسائل مختلف در قالب یک پروژه Lingo

در ادامه این مقاله نیز به برخی از ویژگی های اصلی لینگو که می تواند کمک زیادی به فریلنسرهای این حوزه در انجام پروژه لینگو (Lingo) کند، اشاره می کنیم.

  • زبان برنامه نویسی جبری (مدل سازی جبری) : نرم افزار لینگو از یک زبان مدل سازی قدرتمند که مجهز به قابلیت تعریف و استفاده از مجموعه ها است، پشتیبانی می کند و به کاربر خود این قابلیت را می دهد تا در حین انجام پروژه لینگو (Lingo) مدل مطلوب را به صورت خلاصه بنویسد. همچنین قابل ذکر است که با کمک کدهای داخلی نرم افزار لینگو، یک فریلنسر و متخصص این حوزه، می تواند چندین برنامه را بصورت متوالی در یک فایل اجرا کند.
  • دارا بودن ابزارهای مناسب برای کار با داده ها : این قابلیت، کمک زیادی به یک متخصص در حین انجام پروژه لینگو (Lingo) می کند زیرا طبق این قابلیت، نرم افزار لینگو قادر است تا با صرفه جویی در وقت و بدون هیچ زحمتی، داده های شما را مدیریت کند.
  • وجود مدل های تعاملی و امکان فراخوانی فایل برنامه نویسی از برنامه های دیگر مانند فرترن، جاوا، سی پلاس پلاس و ... .
  • وجود یک راهنما در این نرم افزار، باعث شده تا کاربران آن، بتوانند با استفاده از آن بدون نیاز به هیچ منبع دیگر، این نرم افزار را یاد گرفته و مشکلات خود در انجام پروژه لینگو را به حداقل برسانند.

بازار کار نرم افزار Lingo

لینگو از نرم‌افزارهای شناخته‌شده و محبوب در بازار کار رشته مهندسی صنایع است. بطور کلی، آنچه که اهمیت حل مدل های مربوط به سیستم های اقتصادی را دو چندان می‌كند، درك برخی مشخصات نظیر هزینه نهایی منابع بدون استفاده و هزینه فرصت در كنار قیمت دو گانه منابع محدود می باشد. نرم افزار لینگو این قابلیت را دارد تا در حین انجام پروژه لینگو، این مشخصات را برای تحلیل دقیق تر به عنوان خروجی، به کاربر خود گزارش کند. از آن جایی که، حل یک مسئله بهینه‌سازی، این امكان را فراهم می كند كه حداكثر منفعت را عاید سیستم كرده، و متغیرهای خروجی‌ با حداقل هزینه جهت تصمیم در اختیار سیاست گذاران قرار گیرد و بعبارت دیگر، یک پروژه لینگو برای یافتن جواب های بهینه برای استفاده از منابعی نظیر پول، زمان، ماشین‌آلات، نیروی انسانی، انبار و غیره تعریف می شود، بنابراین قابل انتظار است که استفاده از نرم افزار لینگو، در پروژه‌های بزرگ و بین‌المللی روز به روز در حال افزایش باشد. بدین ترتیب یادگیری نرم افزار لینگو، می تواند سرمایه‌گذاری مناسبی برای موفقیت کاری هر چه بیش تر شما به عنوان یک مهندس صنایع، در سالیان آینده باشد.

چگونه از انجام پروژه لینگو پول دربیاوریم؟

از نرم افزار لینگو می توان به عنوان یک ابزار قوی برای حل مسائل بهینه سازی در هر نوع پروژه ای استفاده کرد. بد نیست ذکر کرد که بخشی از جامعه مشتریان پروژه Lingo، طیف وسیعی از دانشجویان رشته های مهندسی به خصوص رشته مهندسی صنایع هستند که مایلند تا برای خرید پروژه Lingo مورد نیاز خود، به سایت های مختلف فریلنسری مانند حامی ورکس مراجعه کرده و درنهایت پروژه خود را با حداقل هزینه تحویل بگیرند. همزمان، سایت فریلنسری حامی ورکس نیز، امکان به کارگیری فریلنسرهای متخصص که قابلیت تکمیل یک پروژه Lingo را دارند را فراهم کرده است. در حقیقت هدف سایت حامی ورکس، جمع کردن تیمی تخصصی از بهترین فریلنسرهای نرم افزار لینگو برای انجام پروژه لینگو است. بنابراین سایت فریلنسری حامی ورکس، فرصت خوبی برای فریلنسرها و متخصصان این حوزه فراهم کرده تا بتوانند بصورت دور کاری و با انجام پروژه لینگو برای مشتریان، کسب درآمد کنند.

در ادامه ویدئوی کوتاه از طریقه دانلود نرم افزار Lingo و بهینه سازی مسائل مشاهده خواهید کرد.

سوالات متداول

هزینه انجام پروژه لینگو (Lingo) چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های لینگو (Lingo) توسط متخصصان و فریلنسر‌های حامی ورکس مشخص می‌شود که معمولا قیمتی منصفانه و رقابتی است.

دیدگاه خود را بیان کنید

1000 کاراکتر باقیمانده است