انجام پروژه با زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت (Javascript)
جاوا اسکریپت

انجام پروژه جاوا اسکریپت (Javascript)

بهترین فریلنسرهای پروژه جاوا اسکریپت (Javascript) را به راحتی انتخاب کنید. حامی ورکس مرجع فریلنسرهای ایران است. پروژه جاوا اسکریپت (Javascript) خود را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آن به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید.

جاوا اسکریپت Javascript

زبان برنامه نویسی را می‌توان یکی از  کاربردی ترین و موثر ترین دانش‌ها در دنیای امروز دانست، به گونه‌ای که اگر پیشرفت و گسترش دانش برنامه نویسی نبود، بسیاری از پیشرفت‌‌های دنیای امروز در زمینه‌های مختلف اتفاق نمی‌افتاد. برنامه نویسی یکی از پر درآمد ترین شغل‌ها در دنیا محسوب می‌شود و زبان‌های متنوعی دارد که یکی از محبوب‌ترین آنها جاوا اسکریپت Javascript است، در این متن قصد داریم توضیح مختصری در مورد این زبان کاربردی، خدمت شما ارائه کنیم. 

معرفی زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت یک زبان برنامه نویسی سطح بالا، داینامیک، شی‌گرا و تفسیری است که قابلیت پشتیبانی از شیوه‌های مختلف برنامه نویسی را دارد و اولین بار در سال 1995 توسط برند ایچ ساخته شد. با استفاده از این زبان می‌توان برای انواع اپلیکیشن‌های موبایل، بازی و اپلیکیشن‌های دسکتاپ، انواع سایت و ... برنامه نویسی کرد.
سطح بالا بودن جاوا اسکریپت به این معنا است که، از آن دسته زبان‌های برنامه نویسی است که به زبان انسان نزدیک است. بنابراین یاد گرفتن آن و کار کردن با ان بسیار آسان تر از زبان‌هایی است که به زبان کامپیوتر نزدیک هستند و یا اطلاحا سطح پایین هستند.
شی گرا بودن جاوا اسکریپت به این معنا است که در این زبان برنامه نویسی از جزء به کل می‌رسیم یا به زبان ساده تر در ابتدا واحد‌های کوچکی از برنامه نوشته می‌شوند، سپس با ارتباط دادن واحد‌های کوچک به یک دیگر قسمت های بزرگتر برنامه ساخته می‌شوند. این مسئله باعث می‌شود تا ویرایش و یا اصلاح برنامه برای شما راحت باشد و بتوانید هر بخشی را که می‌خواهید تغییر دهید.

مزایای استفاده از جاوا اسکریپت Javascript چیست؟معایب استفاده از جاوا اسکریپت Javascript چیست؟

جاوا اسکریپت محبوبترین زبان برنامه نویسی است و همین مسئله نشانگر مفید و کاربردی بودن آن است اما اگر بخواهیم چند دلیل مجبوبیت این زبان برنامه نویسی را نام ببریم می‌توانیم به مواردی مانند اینکه یادگیری و کار کردن با آن بسیار ساده تر از بسیاری از زبان‌های برنامه نویسی است، از سرعت بالایی برخوردار می‌باشد، ابزار زیادی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد، برای پردازش کردن اطلاعات و یا اجرا به کامپایلر احتیاج ندارد و .... اشاره کرد.

هیچ زبان برنامه نویسی بی عیب نیست و جاوا اسکریپت نیز دارای مشکلاتی مانند اجرا نشدن روی مرورگر‌های قدیمی، مشکل بودن یافتن خطا و اطلاح آن و .... است.

انجام پروژه جی کوئری J Query

برنامه نویسی، یکی از رشته‌هایی است که درک آن، برای عموم مردم سخت است و کار کردن با آن نیاز به مهارت و خلاقیت دارد. در میان زبان‌های برنامه نویسی جاوا اسکریپت یکی از ساده‌ترین آنها محسوب می‌شود، اما با این وجود کار کردن با آن سختی‌ها و مشکلات خاص خود را دارد. جی کوئری J Query برنامه‌ای است که برای کمک به علاقه مندان به جاوا اسکریپت طراحی شده و کار کردن با این زبان برنامه نویسی را برای آنها ساده تر می‌کند. در حقیقت جی کوئری کتابخانه‌ای پر از ویژگی‌های زبان جاوا اسکریپت است که مشکل پیچیدگی این زبان را حل می کند. به طوریکه شما با نوشتن ده خط کد در جی کوئری می‌توانید به اندازه نوشتن صد خط کد در جاوا اسکریپت، نتیجه دریافت کنید. هم چنین جی کوئری با تمام مرورگرها سازگار است و نیاز نیست هیچ هزینه اضافی برای سازگار کردن آن پرداخت کنید. علاوه بر تمام اینها جی کوئری توانایی انجام تمام کاربرد‌های جاوا اسکریپت را نیز دارد. توصیه می‌کنیم که تردید نکنید و همین امروز با ثبت یک پروژه جی کوئری از طریق فرم، با استفاده از امکانات سایت حامی ورکس، پروژه خود را به یکی از هزاران مجری حرفه‌ای و با تجربه ما بسپارید و یک تجربه کاری لذت بخش داشته باشید.

انجام پروژه ری اکت React

زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت، یکی از محبوبترین زبان‌های برنامه نویسی در میان کاربران است و همین مسئله باعث می‌شود تا فریمورک‌هایی مانند انوگولار Angular، ویو Vue، ری اکت React و ... که کار کردن با جاوا اسکریپت را ساده تر می‌کنند نیز از اهمیت ویژه‌ای برخوردار باشند و انتخاب میان آنان مشکل باشد. در این مطلب توضیح مختصری در رابطه با فریمورک ری اکت خدمت شما ارائه می‌شود تا با آشنایی بیشتر، انتخاب برای شما ساده‌تر گردد.

ری اکت که اولین بار در سال 2011 توسط Jordan Walke ایجاد شد، یک کتابخانه کدباز جاوا اسکریپتی است که به طراحی و ساخت رابطه کاربری برای برنامه‌های تک صفحه‌ای کمک می کند. این کتابخانه می‌تواند به طور مستقل مورد استفاده قرار بگیرد یا با دیگر کتابخانه‌های جاوا اسکریپت ترکیب شود و بسته به نیاز شما مورد استفاده قرار بگیرد. از ویژگی ‌های این کتابخانه می‌توان به یادگیری راحت، سادگی، سرعت بالا، تست پذیری خوب و ... اشاره کرد. کار کردن با ری اکت برای علاقه مندان به زبان جاوا اسکریپت، بسیار آسان و لذت بخش است. اگر برای کار خود نیاز به یک پروژه‌ی ری اکت دارید، می‌توانید با ثبت یک پروژه از طریق فرم، کار خود را با خیالی آسوده به یکی از هزاران مجری فعال ما بسپارید.

انجام پروژه ویو Vue

فریمورک ویو Vue برای اولين بار توسط یکی از برنامه نویسان شرکت گوگل، به نام ایوان ویو در سال 2014 طراحی و عرضه شد. ویو در ابتدا فقط یک کتابخانه کوچک بود که به علاقه مندان به زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت کمک میکرد. اما سپس ارتقا یافت و امکانات زیادی به آن اضافه شد تا جایی که به یکی از رقبای سرسخت فریمورک‌هایی مانند انگولار Angolar و ری اکت React تبدیل شد. یکی از دلایل محبوبیت فریمورک ویو را می‌توان شباهت آن به نسخه‌های اولیه انگولار دانست. به عبارتی دیگر ویو را می‌توان انگولار سبک شده معرفی کرد. هم چنین دلیل دیگر محبوبیت آن این است که یادگیری و کار کردن با آن ساده است و به راحتی می‌تواند نیازهای شما را برطرف کند. جامعه آماری بالای کسانی که از این فریمورک استفاده می کنند، بهترین شاهد برای نشان دادن کاربردی بودن آن است. اگر برای انجام پروژه خود به کار کردن با ویو Vue نیاز دارید ولی مهارت کافی ندارید یا به علت مشغله زیاد، فرصت انجام این کار را ندارید، می‌توانید با ثبت یک پروژه از طریق فرم، کار خود را با خیالی آسوده به یکی از هزاران مجری فعال و حرفه‌ای سایت ما بسپارید و با توافق بر سر قیمت و شرایط انجام کار با مجری مد نظرتان، به بهترین نحو پروژه خود را برون سپاری کنید.

انجام پروژه انگولار Angular

انگولار Angular یک فریمورک متن باز (Open Source) جاوا اسکریپت برای نوشتن برنامه‌های سمت کلاینت است. که اولین بار در سال ۲۰۰۹ توسط میسکو هوری و آدام آبرونز توسعه یافت. در حال حاضر این فریمورک توسط گوگل توسعه داده می‌شود و آخرین نسخه آن 1.4.3 است.

بیشترین استفاده از انگولار برای نوشتن برنامه‌های تک صفحه‌ای است. برنامه‌های تک صفحه‌ای یا SPA، برنامه‌هایی هستد که مانند سایر وب‌سایت‌ها، امكان اتصال از طريق مرورگر را به كاربر مي‌دهند اما مزيت آنها اين است كه با داشتن ظاهری شبيه به برنامه‌های کامپیوتری و موبایلی، امکان ایجاد محتوای پویای بیشتری دارند. منظور از محتوای پویا، محتوایی است که به وسیله تفییر مدام، خود را با کاربرانی که شما مشخص کرده‌اید سازگار می‌کند و باعث راحتی بیشتر کاربر می‌شود. مزيت اصلي يک وب سايت تك صفحه، به يك وبسايت معمولي، کاهش بسیار زیاد تعداد رفرش‌های یک صفحه SPA و در نتيجه سرعت بیشتر در باز شدن صفحه است.

ویژگی هایی مانند استفاده از قابلیت‌های مدرن پلتفرم وب برای ایجاد تجربه مشابه با برنامه‌های موبایلی، سرعت بالا در نصب و داشتن نصبی آفلاین و بی مرحله باعث شده تا کار با انگولار بسیار ساده باشد.

با ثبت یک پروژه‌ی انگولار از طریق فرم، می‌تواند انجام پروژه‌ی خود را با خیالی آسوده با مجریان حرفه‌ای ما بسپارید و با استفاده از امکانات سایت حامی ورکس یک تجربه کاری منحصر به فرد داشته باشید.

کاربرد جاوا اسکریپت (Javascript)

فریلنسرهای زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت حامی ورکس قابلیت انجام پروژه های مختلف در زمینه های زیر را دارا می باشند:

  • شبیه سازی مقالات علمی توسط زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت
  • کد نویسی و برنامه نویسی با زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت
  • اجرای الگوریتم های بهینه سازی با زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت
  • انجام محاسبات آماری و داده کاوی با زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت
  • انجام پردازش صوت و تصویر با زبان برنامه نویسی جاوا اسکریپت
در ادامه فیلمی در خصوص معرفی جاوا اسکریپت در 5 دقیقه را مشاهده خواهید کرد.

سوالات متداول

هزینه انجام پروژه جاوا اسکریپت چقدر است؟

هزینه انجام پروژه های جاوا اسکریپت توسط متخصصان و فریلنسر‌های حامی ورکس مشخص می‌شود که معمولا قیمتی منصفانه و رقابتی است.

دیدگاه خود را بیان کنید

1000 کاراکتر باقیمانده است