نحوه کارکردن

نحوه کار در سه قسمت فریلنسر (مجری)، کارفرما و پرسش متداول توضیح داده شده است

پروژه های ارزشمند را پیدا کنید

حامی ورکس بستر فوق العاده ای است تا کارفرمایان بیشتری را پیدا کرده و کسب و کار خود را راه اندازی و گسترش دهید

 • آزادی برای کار کردن روی پروژه های دلخواه. در حامی ورکس شما کسب و کار خود را دارید و کارفرمایان و پروژه های مورد نظر خود را انتخاب می کنید.
 • تنوع گسترده و پرداخت های بالا. امروزه کارفرمایان پروژه های بسیاری و در صدها زمینه ی کاری ثبت می کنند و برای کارهای خوب قیمت های بالایی را پرداخت می کنند.
 • موفقیت های بیشتر و بیشتر. هرچه شما در پروژه هایی که انجام می دهید موفق تر باشید، شانس بیشتری برای استخدام شدن در حامی ورکس توسط کارفرمایان خواهید داشت.

چه پروژه هایی را می توانم در حامی ورکس انجام دهم؟

کارفرمایان در میان دسته بندی های مختلف موجود، گستره متنوعی از پروژه ها را جستجو می کنند. اینجا جستجو کنید تا تمام دسته بندی های کاری را ببینید و پروژه های در دسترس را انتخاب کنید.

جادوی اطلاعات علمی
Image

به سرعت استخدام شوید

حامی ورکس ارتباط با کارفرمایان و آغاز کارهای بزرگ را آسان کرده است.

 • استخدام آسان. الگوریتم پیچیده حامی ورکس پروژه هایی که شما برای آن شایسته هستید را برای شما برجسته می کند.
 • کارهای قابل توجهی با کارفرمایان برتر انجام دهید. قیمت گذاری حامی ورکس مجریان را تشویق می نماید تا تجربه استفاده از حامی ورکس و ارتباط با کارفرمایان را بارها تکرار کنند.

چطور توسط کارفرمایان استخدام می شوم؟

همه چیز با ساخت یک پروفایل فوق العاده و ثبت سابقه کار متقاعد کننده شروع می شود. دریافت کارهای آنلاین دورکاری بسیار شبیه جستجوهای سنتی است. شما درخواستی را برای یک پروژه ثبت می کنید و سپس کارفرمایان بالقوه را قبل از آنکه پروژه را به شما پیشنهاد دهند، تحت تاثیر قرار دهید. برای درک اهمیت یک پروفایل خوب پیشنهاد میکنم مطلب زیر را نیز مطالعه کنید.

 • عکس پروفایل شما ویترین توانمندی های شماست
 • ساخت پروفایل برجسته به عنوان ویترین کار شما. به پروفایل شخصی به عنوان مقدمه، رزومه و بروشور بازاریابی نگاه کنید که در یک صفحه ادغام شده است تا مهارت های تخصصی شما، نمونه کارهایتان، تحصیلات و دستاوردهایتان را برجسته کند. پروفایلی بهترین است که کامل، بدون غلط و دارای متنی مناسب باشد و تصویری حرفه ای و صمیمی از شما ارائه کند.
 • ارسال پیشنهاد متقاعد کننده به کارفرما. پیشنهاد مناسب شانس شما را برای دریافت مصاحبه کاری به صورت چشمگیر افزایش می دهد. بنابراین مطمئن شوید که پیشنهاد شما حرفه ای است و به خوبی و بدون غلط نوشته شده است. پیشنهاد شما باید به طور سفارشی برای کاری که به دنبال آن هستید نوشته شود و توانایی و مهارت های شما را نشان دهد.

آیا می توانم کسب و کار خود را در حامی ورکس ارتقا بدهم؟

بله، شما می توانید یک کسب آنلاین را ایجاد کنید که به صورت مستقیم و حرفه ای پاداش می دهد. زمانی که شما کارهای فوق العاده را به کارفرماهای خود تحویل دهید، موفقیت ایجاد خواهد شد. موفق ترین مجری ها کسانی هستند که:

 • نیازهای کارفرما را پاسخ می دهند.
 • در ارتباط با کارفرماها بسیار عالی هستند.
 • نسبت به توانایی و زمان هایی که اعلام می کنند متعهد هستند.
 • همیشه پروژه ها را در زمان مقرر و با کیفیت عالی تحویل می دهند.

به طور موثر کار کنید

با حامی ورکس، شما آزاد هستید تا زمان، مکان و چگونه کار کردن خود را کنترل کنید. هر پروژه شامل یک فضای کاری آنلاین است که در دسترس شما و کارفرمای شما می باشد و به شما این امکان را می دهد تا:

 • فایل ها را ارسال و دریافت کنید. دارایی های دیجیتال در محیطی امن تحویل دهید.
 • بازخورد ها را در زمان واقعی خود به اشتراک بگذارید. از سیستم پیام رسان حامی ورکس برای ارتباط از طریق نوشته، گفت و گو و تماس تصویری استفاده کنید.

حامی ورکس چطور من را در مدیریت کارهایم کمک می کند؟

حامی ورکس بستر کاربردی و ساده ای را ایجاد کرده است که به شما کمک می کند تا گفت و گو کنید، فایل های خود را به اشتراک بگذارید، زمان خود را پیگیری کنید و حق الزحمه خود را دریافت کنید.
برای پروژه های با قیمت ثابت:

 • برای هر بخش از پروژه، نقاط عطف و ضرب الاجل هایی را با کارفرما تعیین کنید.
 • برای هر نقطه عطف، کار انجام شده را ارسال کنید. کارفرما با تایید کار شما، حق الزحمه آن بخش را از سپرده های خود برای شما آزاد می کند.
Image
پرداخت

حق الزحمه خود را به موقع دریافت کنید

تمامی پروژه ها در حامی ورکس از سیستم حفاظت شده پرداخت، برخوردار هستند و به شما این اطمینان را می دهد که حق الزحمه شما برای پروژه هایی که به صورت موفق در سایت حامی ورکس انجام شده است پرداخت خواهد شد.

چگونه حق الزحمه خود را از کارفرما دریافت می کنم؟

تمامی پرداخت ها از سیستم پرداخت امن حامی ورکس انجام خواهد شد. پس از آنکه کارفرما کار تحویل گرفته شده را تایید نماید اقدام به آزادسازی وجه می نماید. حق الزحمه شما از طریق شبکه شتاب به حساب شما توسط حامی ورکس واریز خواهد شد.

چه هزینه هایی از مجری کسر می گردد؟

کسورات درآمد مجریان درصدی از درآمد آن ها خواهد بود. این درصد بسته به میزان درآمدی که از مجموع کلیه قراردادهایتان در حامی ورکس کسب کرده اید متفاوت است.

مهارت در انجام کاری داری؟