نحوه کارکردن

نحوه کار در سه قسمت فریلنسر (مجری)، کارفرما و پرسش متداول توضیح داده شده است

پروژه های ارزشمند را پیدا کنید

حامی ورکس بستر فوق العاده ای است تا کارفرمایان بیشتری را پیدا کرده و کسب و کار خود را راه اندازی و گسترش دهید

 • آزادی برای کار کردن روی پروژه های دلخواه. در حامی ورکس شما کسب و کار خود را دارید و کارفرمایان و پروژه های مورد نظر خود را انتخاب می کنید.
 • تنوع گسترده و پرداخت های بالا. امروزه کارفرمایان پروژه های بسیاری و در صدها زمینه ی کاری ثبت می کنند و برای کارهای خوب قیمت های بالایی را پرداخت می کنند.
 • موفقیت های بیشتر و بیشتر. هرچه شما در پروژه هایی که انجام می دهید موفق تر باشید، شانس بیشتری برای استخدام شدن در حامی ورکس توسط کارفرمایان خواهید داشت.

آیا حامی ورکس مجریان را ارزیابی می کند؟

معیارهای مختلفی وجود دارد که به شما اطمینان دهد حامی ورکس یک بازار کار امن و قابل اعتماد هست.
ما از ابزارهای متنوعی برای ارزیابی صداقت مجریان استفاده می کنیم تا مشخص شود آنچه در مورد خود می گویند درست است یا خیر.
اطلاعات بدست آمده برای شما نیز نمایش داده می شود تا سطح مهارت هر شخص برای شما قابل درک شود. این اطلاعات شامل بخش های زیر است:

 • تایید اعتبار آدرس ایمیل
 • نمایش دادن بازخورد و امتیازهایی که مجریان از پروژه های قبلی خود کسب کرده اند.
 • دریافت مبلغی جهت ضمانت اجرای صحیح پروژه

در نهایت این شما هستید که باید مجریان مورد نظرتان را ارزیابی نموده و اطمینان حاصل نمایید که مهارت ها و تجربیاتشان پاسخگوی نیازهای پروژه شما هست یا خیر. شما می توانید در آگهی استخدام خود سوال های رایج ارزیابی را قرار دهید و با استفاده از سیستم پیام رسان حامی ورکس با گزینه های نهایی خود مصاحبه نمایید.

آیا حامی ورکس به من برای پیدا کردن مجریان کمک می کند؟

بله، ما در حامی ورکس از میان تمامی مجریان، آن هایی را که تخصص انجام پروژه شما را دارند، انتخاب کرده و پروژه شما را به طور خاص برایشان ارسال می کنیم تا نیازهای اختصاصی پروژه شما را ببینند.

جادوی اطلاعات علمی
Image

بهترین مجری را انتخاب کنید

از مجریان مورد نظر خود برای شرکت در مناقصه دعوت کنید و پس از بررسی آن ها بهترین را استخدام کنید.

 • از پروفایل ها نگاه اجمالی داشته باشید. پروفایل گزینه های نهایی برای استخدام را بررسی کرده تا رتبه، جایگاه، نمرات کارهای موفق آن ها و اطلاعات بیشتر را کسب نمایید.
 • پیشنهاد ها را بررسی کنید. پیشنهاد ها را ارزیابی کنید، شایستگی مجریان را بر اساس روش ها، مدت زمان اجرا و از همه مهمتر هزینه های پیشنهادی آن ها، در نظر بگیرید. چطور؟
 • یک صحبت دوستانه را برنامه ریزی کنید. سوال های تخصصی خود را بپرسید، شایسته ترین را شناسایی کنید و قرارداد ببندید.

در بخش مجریان دنبال چی باید باشم؟

شما می توانید با بررسی پروفایل حامی ورکس مجریان، آن ها را ارزیابی نمایید. هر مجری در بازار حامی ورکس یک پروفایل دارد. پروفایل آن ها می تواند شامل تجربیات و نمونه های کاری، بازخورد کارفرمایان و خیلی موارد دیگر باشد. شما همچنین می توانید در میان مجریان، آن هایی را که بالاترین رتبه و درخشان ترین استعدادها را دارند، پیدا کنید و با بهترن گزینه هایتان مصاحبه ای کوتاه کنید تا به سوال های مرتبط با پروژه شما پاسخ دهند.

در حامی ورکس چطور می توانم شخصی را استخدام کنم؟

پس از آنکه با یک آدرس ایمیل وارد سایت شدید، یک مجری را انتخاب کنید و گزینه استخدام را فشار دهید تا شروع شود. سری ویدئوهای چگونه را تماشا کنید تا بیشتر بدانید.

موثر و کارآمد کار کنید.

تمامی پروژه ها شامل یک فضای کار آنلاین بین شما و مجری شما است که به شما اجازه می دهد تا:

 • فایل ها را ارسال و دریافت نمایید. سرمایه های دیجیتال را در محیطی امن جابه جا کنید.
 • بازخوردها را در زمان واقعی به اشتراک بگذارید. از قسمت پیام ها در حامی ورکس استفاده کنید و با استفاده از پیام های متنی، صحبت های خصوصی و یا ویدیو ارتباط برقرار کنید. چگونگی آن را بیاموزید

چطور می توانم مطمئن باشم که مجری من صورت حساب درستی را برای پروژه من ارائه کرده است؟

در قراردادهای قیمت مقطوع، شما و مجری بر روی زمان هایی خاص توافق می کنید. زمانی که مجری به هر یک از آن مقطع های زمانی رسید، شما کار را بررسی کرده و پس از تایید، آن قسمت از پرداخت را برای مجری آزاد می کنید.

Image
Image

به راحتی و با آرامش خاطر، پرداخت کنید

در مورد آپارتمان شما طیف وسیعی از استعدادهای برتر را از برنامه نویسان به طراحان، نویسندگان، تکرار پشتیبانی مشتری و موارد دیگر خواهید یافت.

 • با ارسال یک کار شروع کنید. درباره پروژه و مهارتهای خاصی که لازم دارید، به ما بگویید. یاد بگیرند که چگونه.
 • کارآمدی نیازهای شما را تحلیل می کند. قابلیت جستجوی ما با استفاده از علوم داده برای برجسته کردن مترجمان آزاد بر اساس مهارت های خود، کمک به شما در پیدا کردن استعداد است که یک بازی خوب است.
 • ما به شما یک لیست کوتاه از کاندیداهای احتمالی ارسال می کنیم. شما همچنین می توانید سایت ما را برای استعداد جستجو کنید، و مترجمان آزاد می توانند کار خود را مشاهده کرده و پیشنهادات را نیز ارائه دهند.

چطور می توانم به مجری خود پرداخت داشته باشم و چقدر باید پرداخت کنم؟

حامی ورکس پرداخت به مجری را ساده و امن ساخته است. شما می توانید با هر یک از کارت های متصل به شبکه شتاب اقدام به پرداخت نماید.

آیا می توانم صورت حسابی رسمی دریافت کنم؟

بله، تمام پرداخت های به مجری صورت حساب دارد و شما می توانید آن را دانلود کرده و یا پرینت بگیرید.

پروژه ای برای انجام داری؟