اف ال استودید FL Studio
اف ال استودید FL Studio

اف ال استودید FL Studio

از بین بهترین فریلنسرهای به راحتی انتخاب کنید

حامی ورکس مرجع فریلنسرهای ایران است. پروژه خود را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت فریلنسر استخدام کنید.

فریلنسر

با پیوستن به مجموعه بزرگ حامی ورکس

به عنوان فریلنسر بصورت دورکاری کسب درآمد کنید

کارفرما

پروژه های خود را به راحتی برون سپاری کنید و

با خاطری آسوده فریلنسر استخدام کنید

اف ال استودید FL Studio

اف ال استودید FL Studio

پیشرفت روزافزون تکنولوژی موجب شده ‌است تا نرم افزارهای بسیار کاربردی، مانند کیوبیس Cubase، اوداسیتی Audacity، گاراژبند Garageband، ادوبی آدیشن Adobe Audition، اف ال استودیو FL Studio و .... برای ساخت و ویرایش فایل‌های صوتی پدید بیایند و به ساده‌تر و با کیفیت بالاتر انجام شدن این کار کمک شایانی بکنند. اف ال استودید FL Studio یک نرم افزار کاربردی برای ضبط، ویرایش، تنظیم، میکس و مستر موسیقی و مواردی از این قبیل است که در سال 1997 توسط یک کمپانی بلژیکی به نام Image Line، تولید شد و در طی این سالها با آپدیت‌های زیادی که داشته است، بسیاری از نواقص آن برطرف شده و امروزه به یک برنامه قدرتمند که طرفداران زیادی دارد، تبدیل شده‌است. یکی از مهم ترین مزایای این نرم افزار نسبت به دیگر نرم افزارها این است که رابط کاربر UI بالایی دارد و بسیار سبک طراحی شده‌است، بنابراین کار با آن ساده و لذت بخش است.

 شما می‌توانید با ثبت یک پروژه رایگان اف ال استودید FL Studio از طریق فرم، کار ساخت یا ویرایش فایل صوتی مد نظر خود به وسیله این برنامه کاربردی را با خیالی اسوده، به هرکدام از مجریان ما، که بر سر قیمت و شرایط انجام پروژه با او توافق کردید، بسپارید و یک تجربه کاری مطمئن داشته باشید.

فریلنسرهای اف ال استودید FL Studio

پروژه های اف ال استودید FL Studio

img
منقضی شده
تعداد پیشنهادها : 0
شروع :
1399-10-28 03:30:00
پایان :
-
میانگین پیشنهاد
تومان0
img
منقضی شده
تعداد پیشنهادها : 2
شروع :
1398-01-09 04:30:00
پایان :
-
میانگین پیشنهاد
تومان1,800,000