تبلیغات کلیکی و گوگل ادز (ادوردز)
تبلیغات کلیکی و گوگل ادز (ادوردز)

تبلیغات کلیکی و گوگل ادز (ادوردز)

در گذشته که تعداد سایتها کمتر بود و دسترسی به اینترنت ساده نبود، سایت‌ها بسیار راحت‌تر دیده می‌شدند. ولی امروزه به دلیل افزایش سایت‌ها و افزایش رقابت بر سر دیده شدن در این فضا و استفاده از بازاریابی اینترنتی (دیجیتال مارکتینگ) این مسئله مشکل شده است. گوگل به عنوان یکی از بزرگترین شرکت‌ها در این زمینه راههایی برای کمک به سایتهایی که قصد دارند بیشتر دیده شوند در نظر گرفته است که یکی از آنها تبلیغات کلیکی و استفاده از گوگل ادز (ادوردز) است. البته گفتنی است که این خدمات یکی از بزرگترین منابع درآمد گوگل را تشکیل می‌دهند.

فریلنسر

با پیوستن به مجموعه بزرگ حامی ورکس

به عنوان فریلنسر بصورت دورکاری کسب درآمد کنید

کارفرما

پروژه های خود را به راحتی برون سپاری کنید و

با خاطری آسوده فریلنسر استخدام کنید

تبلیغات کلیکی و گوگل ادز (ادوردز)

تبلیغات کلیکی چیست؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که هنگام سرچ کلمه مد نظر خود در گوگل، در بالا و پایین صفحه، نتایجی را مشاهده کرده باشید که همراه با کلمه Ad (یا تبلیغ) نمایش داده شده‌اند. اینها تبلیغات گوگل هستند و با نتایج طبیعی جستجو فرق دارند. وب‌سایت‌هایی که به شکل تبلیغ در نتایج نمایش داده می‌شوند، بابت هر کلیک کاربران هزینه‌ای می‌پردازند. این نوع از تبلیغات به این دلیل که پس از سرچ کلمات کلیدی سایت شما توسط کاربر نمایش داده می‌شوند بسیار موثر هستند و می‌توانند نقش موثری در افزایش بازدید سایت شما داشته باشند. مزیت دیگر تبلیغات کلیکی و گوگل ادز (ادوردز) این است که فقط زمانی از شما هزینه کم می‌شود که کاربر بر روی تبلیغ شما کلیک کند، در نتیجه بسیار بهینه خواهند بود.

انواع روشهای تبلیغ در گوگل ادز

تبلیغات کلیلکی که گوگل در اختیار کاربران قرار می‌دهد دو نوع است که شما بر حسب نیاز خود می‌توانید هرکدام را که می‌خواهید برگزینید. اولین نوع که تبلیغات در جستجو (Search Ads) نام دارد، تبلیغاتی است که در خود جستجوهای گوگل به صورت متنی نمایش داده می‌شود. دومین نوع نیز تبلیغات نمایشی (Display Ads) می‌باشد که در وب‌سایت‌های مختلف طرف قرارداد با گوگل نمایش داده می‌شود و می‌تواند حاوی محتوای چند رسانه‌ای هم باشد.

خدمات گوگل ادز (ادوردز) در ایران تحریم است. به دلیل اینکه گوگل، ایران را تحریم کرده است، تبلیغات مستقیم در گوگل برای ایرانیان ممکن نیست، با اینحال شرکت‌ها و مراکزی هستند که با ثبت شرکت در خارج، می‌توانند این کار را برای شما انجام دهند. نکته مهم دیگری که باید آن را مد نظر قرار دهید این است که در صورتی که دامنه شما متعلق به ایران و ir. است، برای تبلیغ دادن در گوگل می‌بایست یک دامنه غیر از ir.  ثبت کنید و سایت خود را بر روی این دامنه نیز بالا بیاورید. توجه داشته باشید که این دامنه به هیچ وجه نباید کاربر را به دامنه ir.  شما هدایت کند و لازم است یک سایت مستقل بر روی آن ایجاد کنید. در ضمن، خوب است که این سایت را در حالت noindex قرار دهید تا در نتایج طبیعی گوگل نمایش داده نشود و تداخلی با سایت اصلی شما نداشته باشد و مشکلی برای شما ایجاد نکند.

قیمت هر کلیک در تبلیغات کلیکی

تبلیغات در گوگل ادز به ازای هر کلیک قیمت مشخصی ندارد و به صورت مزایده‌ای است. به گونه‌ای که شما با کسانی که در رابطه با کلمه کلیدی شما قیمت داده‌اند، رقابت می‌کنید و هر کدام قیمت بیشتری داده باشید، جایگگاه بالاتری در سرچ گوگل دریافت می‌کنید. البته کیفیت تبلیغ شما نیز در این مزایده موثر است و حتی ممکن است باعث شود رتبه شما بالاتر از کسی که پول بیشتری پرداخت کرده است، شود.

همکاری با ما را امتحان کنید

اگر در زمینه تبلیغات کلیکی و گوگل ادز (ادوردز) نیاز به کمک یا مشورت داشتید، می‌توانید با ثبت رایگان یک پروژه از طریق فرم شانس همکاری با مجریان فعال سایت حامی ورکس را به دست آورید و پروژه خود را با قیمت توافقی و بهترین کیفیت برون سپاری کنید.

فریلنسرهای تبلیغات کلیکی و گوگل ادز (ادوردز)

پروژه های تبلیغات کلیکی و گوگل ادز (ادوردز)

img
منقضی شده
تعداد پیشنهادها : 0
شروع :
1399-09-16 03:30:00
پایان :
-
میانگین پیشنهاد
تومان0
img
منقضی شده
تعداد پیشنهادها : 1
شروع :
1399-02-07 04:30:00
پایان :
-
میانگین پیشنهاد
تومان15,000,000
img
منقضی شده
تعداد پیشنهادها : 0
شروع :
1398-01-16 00:57:12
پایان :
-
میانگین پیشنهاد
تومان0
img
منقضی شده
تعداد پیشنهادها : 0
شروع :
1397-12-04 03:30:00
پایان :
-
میانگین پیشنهاد
تومان0