فریلنسر

فریلنسر

فریلنسر به چه کسی می گویند؟

فریلنسر شخصی متخصصی است که بدون داشتن هیچ قید زمانی و مکانی و با انتخاب کارفرمای خود، کسب درآمد می کند.
قبل از انقلاب صنعتی و ظهور اینترنت، افراد به دنبال یافتن شغلی پایدار و رابطه ی همکاری بلند مدت با یک سازمان و یا شرکت مشخصی بودند و نسبت به حضور در مکانی خاص برای ساعاتی معین در روز، متعهد می شدند. اما با ظهور اینترنت، فرصت کار از راه دور فراهم شد و علاقمندی به داشتن شغل و تعهد بلند مدت به یک سازمان، شرکت و یا شخصی دیگر جای خود را به دریافت و انجام پروژه ها به صورت غیرحضوری داد.
از این جهت لغات معادل فریلنسر در زبان فارسی، آزادکار و دورکار انتخاب شده است. آزادی به معنای عدم تعهد بلند مدت به یک سازمان و یا یک شرکت مشخص می باشد و دورکاری به معنای انجام یک پروژه ثبت شده در هر نقطه از دنیا.

لغات معادل فریلنسر در زبان فارسی، آزادکار و دورکار انتخاب شده است.

مزایای فریلنسری چیست؟

1- شروع به کار آسان

از جمله دغدغه های جوانان برای آغاز هر فعالیت اقتصادی داشتن سرمایه و ارتباطات است. اما در کسب و کار فریلنسری نیاز به این دو فاکتور مهم نیست و هر شخصی می تواند با ثبت درخواست در سایت، به راحتی از تخصص خود کسب درآمد نماید.

2- درآمد نامحدود

کسب در آمد نامعین برای بسیاری از افراد جذاب است. در کسب و کار فریلنسری، درآمد وابسته به میزان تلاش و مهارت فریلنسر است و هیچ محدودیتی در میزان کسب درآمد وجود ندارد.

3- زمان و محل کار دلخواه

یکی از سختی های کار برای شرکت ها و سازمان ها حضور به موقع در محل کار و ثابت بودن محل کار است. در دنیای فریلنسری در هر ساعت و در هر مکانی که قریلنسر تمایل داشته باشد می تواند پروژه های دریافتی را انجام دهد.

4- شغل دوم

با توجه به آنکه در شغل فریلنسری می توان در هر ساعت از شبانه روز نسبت به انجام پروژه های دریافتی اقدام کرد، می تواند به عنوان شغل دوم در نظر گرفته شود.

5- حق انتخاب کارفرما

در هر شغلی ممکن است کارهایی به شما محول شود که تمایل به انجام آن ندارید. در دنیای فریلنسری شما می توانید از میان پروژه های ثبت شده، پروژه و کارفرمای دلخواه خود را انتخاب کنید.

6- تنوع در ارتباطات

کسب و کار فریلنسری انتخاب مناسبی برای آن دسته از افرادی است که تنوع طلبی جزو یکی از خصوصیات شخصی آنها می باشد. یک فریلنسر مجبور نخواهد بود تا یک کارفرما را برای سال ها تحمل کند.

درآمد فریلنسر بودن چقدر است؟

درآمد فریلنسر بودن چقدر است؟

دستمزد فریلنسر چطور و چه وقت به حسابش واریز میشه؟

دستمزد فریلنسر چطور و چه وقت به حسابش واریز میشه؟

با چه تخصصی میشه فریلنسر شد؟

اگر یکی از مهارت های زیر رو داری می تونی توی حامی ورکس به عنوان فریلنسر کسب درآمد کنی:

هزاران فریلنسر در حامی ورکس آماده ارائه خدمات هستند

  • برای هر کاری میشه تو حامی ورکس نیروی متخصص (فریلنسر) پیدا کرد.
  • کارها رو میشه سریع تر و ارزون تر انجام داد.
  • کارها رو میشه برون سپاری کرد.
فریلنسری کار کنیم یا کارمند باشیم؟