انجام پروژه مهندسی معماری
انجام پروژه مهندسی معماری

انجام پروژه مهندسی معماری

بهترین فریلنسرهای پروژه مهندسی معماری را به راحتی انتخاب کنید

حامی ورکس مرجع فریلنسرهای ایران است. پروژه معماری خود را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آن به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید.

فریلنسر مهندسی معماری

با پیوستن به مجموعه بزرگ حامی ورکس

به عنوان فريلنسر مهندسی معماری بصورت دورکاری کسب درآمد کنید

کارفرمای پروژه مهندسی معماری

پروژه های مهندسی معماری خود را به راحتی برون سپاری کنید و

با خاطری آسوده فریلنسر استخدام کنید

مهندسی معماری

گرایش های مهندسی معماری

رشته مهندسی معماری دارای گرایش های زیاد و پر کاربردی می باشد، از مهمترین گرایش های این رشته که سالانه فارغ التحصیلان زیادی نیز دارد می توان گرایش های معماری منظر، مدیرییت پروژه و ساخت، طراحی شهری، برنامه ریزی شهری، تکنولوژی معماری، انرژی معماری، مرمت ابنیه سنتی، مطالعات معماری ایران، معماری اسلامی را نام برد. در حامی ورکس فریلنسرهای توانایی انجام پروژه معماری در تمامی زمینه ها و گرایش ها را با کیفیت عالی و هزینه حداقل دارند، در ادامه گرایش های تحت پوشش فریلنسرهای حامی ورکس را مشاهده می کنید.

مهندسی معماری

پروژه های تخصصی مهندسی معماری

در رشته مهندسی معماری تخصص های زیادی وجود دارد که گاها بسیار متفاوت از هم می باشند، با توجه به جامعه آماری بالای فریلنسرهای Hamiworks امکان انجام پروژه معماری در تخصص های زیادی مقدور می باشد، برای مثال تعدادی از تخصص ها در زیر نام برده می شود:

  • طراحی نقشه های ساختمانی
  • دکوراسیون داخلی
  • طراحی، ترسیم و تحلیل سه بعدی ساختمان
  • طراحی شهری و شهرسازی
  • طراحی تک بنا
  • طراحی فضا
مهندسی معماری

نرم افزارهای کاربردی مهندسی معماری

رشته معماری یکی از مهمترین رشته های دانشگاهی و همچنین پر کاربرد در صنعت می باشد. در این رشته نرم افزارهای جامع و پرکاربرد زیادی وجود دارد، از پر کاربردترین آنها می توان MATLAB، AutoCAD، Autodesk 3D Max، Autodesk Revit، Vray، ArchiCAD، Floor Plan 3D، Sketchup، Tekla Structures، Architectural Desktop، Rhinoceros، Grasshopper، E-Learning Courses، Architectural Visualization، S.E.C Open Courses، Corona، Lumion، Photoshop، In Design و ... را نام برد. در حامی ورکس فریلنسرهای توانایی انجام پروژه معماری را با کیفیت عالی و هزینه حداقل دارند.

فریلنسرهای معماری

پروژه های معماری

img
منقضی شده
تعداد پیشنهادها : 0
شروع :
1399-05-26 04:30:00
پایان :
-
میانگین پیشنهاد
تومان0
img
منقضی شده
تعداد پیشنهادها : 1
شروع :
1398-01-14 04:30:00
پایان :
-
میانگین پیشنهاد
تومان90,000