انجام پروژه مهندسی کشاورزی

از بین بهترین فریلنسرهای رشته مهندسی کشاورزی به راحتی انتخاب کنید

حامی ورکس مرجع فریلنسرهای ایران است. پروژه مهندسی کشاورزی خود را به راحتی برون سپاری کنید و برای انجام آنها به صورت موقت نیروی متخصص استخدام کنید.

فریلنسر مهندسی کشاورزی

با پیوستن به مجموعه بزرگ حامی ورکس به عنوان فریلنسر مهندسی کشاورزی بصورت دورکاری کسب درآمد کنید

کارفرمای پروژه مهندسی کشاورزی

پروژه های مهندسی کشاورزی را به راحتی برون سپاری کنید و با خاطری آسوده فریلنسر مناسب خود را استخدام کنید

گرایش های مهندسی کشاورزی

رشته مهندسی کشاورزی دارای گرایش های زیاد و پر کاربردی می باشد، از مهمترین گرایش های این رشته که سالانه فارغ التحصیلان زیادی نیز دارد می توان گرایش های آبخیزداری، بیابان زدایی، بیولوژی و حفاظت چوب، جنگلداری، حفاظت و اصلاح چوب، شیلات، صنایع چوب، صنایع خمیر و کاغذ، فراورده‌های چند سازه چوب، مدیریت مناطق بیابانی، مرتعداری، اصلاح نباتات، اقتصاد کشاورزی، آبیاری و زهکشی، بیماری‌شناسی (کشاورزی)، بیوتکنولوژی در کشاورزی، ترویج و آموزش کشاورزی، توسعه روستایی، تولید و پرورش طیور، حشره شناسی، زراعت، سازه‌های آبی، شناسایی و مبارزه با علفهای هرز، صنایع غذایی، علوم باغبانی، علوم خاک، علوم دامی، علوم و تکنولوژی بذر، کشاورزی اکولوژیک (اگرواکولوژی)، مکانیزاسیون کشاورزی، مهندسی مکانیک بیوسیستم، مهندسی منابع آب، مهندسی آب و خاک، مهندسی تولیدات دامی، اصلاح گیاهان باغبانی، تولید محصولات باغی، هواشناسی کشاورزی، مدیریت کشاورزی را نام برد. در حامی ورکس فریلنسرهای توانایی انجام پروژه کشاورزی در تمامی زمینه ها و گرایش ها را با کیفیت عالی و هزینه حداقل دارند، در ادامه گرایش های تحت پوشش فریلنسرهای حامی ورکس را مشاهده می کنید.

پروژه های تخصصی مهندسی کشاورزی

در رشته مهندسی کشاورزی تخصص های زیادی وجود دارد که گاها بسیار متفاوت از هم می باشند، با توجه به جامعه آماری بالای فریلنسرهای Hamiworks امکان انجام پروژه کشاورزی در تخصص های زیادی مقدور می باشد، برای مثال تعدادی از تخصص ها در زیر نام برده می شود:

  • ارزیابی اثرات محیطی تولیدات کشاورزی و ارائه راهکارهای مناسب به منظور کاهش اثرات منفی زیست محیطی
  • طراحی ابزار و ماشین آلات کشاورزی با کمک نرم افزارها و برنامه های کامپیوتر
  • آزمایش و تست تجهیزات و ابزارآلات جدید مانند سم پاش ها، ماشین آلات برداشت و ذخیره سازی و ... برای اطمینان از درستی عملکرد آنها

نرم افزارهای کاربردی مهندسی کشاورزی

رشته کشاورزی یکی از مهمترین رشته های دانشگاهی و همچنین پر کاربرد در صنعت می باشد. در این رشته نرم افزارهای جامع و پرکاربرد زیادی وجود دارد، از پر کاربردترین آنها می توان MatlabSPSS، SAS، minitab، Splus، Southern blot، DNA Fingerprinting، Citrus Diseases & Pests، realtime، و ... را نام برد. در حامی ورکس فریلنسرهای توانایی انجام پروژه کشاورزی را با کیفیت عالی و هزینه حداقل دارند. تمامی نرم افزارهای تحت پوشش فریلنسرهای حامی ورکس را مشاهده میکنید.