رپورتاژ آگهی
رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی

هر روزی که می‌گذرد تعدا سایت‌ها یا امکانات‌ آنها، به طور چشمگیری افزایش می‌یابد و همین مسئله باعث شده تا، رقابت بر سر ديده شدن در اين فضا هر روز سخت تر شود. رپورتاژ آگهی را می‌توان یکی از موثرترین عوامل بر روی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو (Seo) دانست. که در این مطلب، ما توضیح مختصری در رابطه با آن خدمت شما ارائه می‌کنیم

 

فریلنسر

با پیوستن به مجموعه بزرگ حامی ورکس

به عنوان فریلنسر بصورت دورکاری کسب درآمد کنید

کارفرما

پروژه های خود را به راحتی برون سپاری کنید و

با خاطری آسوده فریلنسر استخدام کنید

رپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی، به خبر تبلیغاتی گفته میشود که جهت معرفی و تبلیغ خدمات و محصولات کسب و کار‌ها در قالب یک مصاحبه، گزارش و یا مقاله نوشته می شود و در خبر گزاری‌ها و سایت‌های خبری پربازدید منتشر می شود و معمولا شامل یک تیتر جذاب، چند پاراگراف متن، حداقل یک عکس جذاب و چند لینک به سایت شما می‌باشد. رپورتاژ آگهی را می‌توان یکی از محبوبترین روشهای تبلیغاتی دانست که موجب می‌شود بازخورد خوبی دریافت کنید، زیرا یک روش تبلیغاتی غیر مستقیم محسوب می‌شود. در نتیجه تاثیر بیشتری بر ذهن مخاطب خواهد گذاشت و از طرفی دیگر تبلیغی بلند مدت محسوب می‌شود زیرا مدت‌ها در سایت‌های پر بازدید خبری وجود دارد و محصول یا کسب و کار شما را معرفی می‌کند.

افزایش سئو سایت به وسیله رپورتاژ آگهی

الگوریتم‌هایی که گوگل از آنها برای تعیین رتبه یک سایت استفاده می‌کند بسیار زیاد و پیچیده هستند و هر روز، به روز می‌شوند، بنابراین نمی‌توان به طور دقیق در مورد آنها صحبت کرد. اما چیزی که می‌توان به آن اطمینان داشت این است که بک لینک سازی یا لینک بلدینگ یکی از مواردی است که تاثیر بسزایی بر سئو سایت دارد، به ویژه اگر از یک سایت پربازدید، لینک به سمت سایت شما وجود داشته باشد. بنابراین اگر رپورتاژ آگهی خود را در یک سایت خبری پر بازدید قرار دهید و سه تا پنج کلمه اصلی متن را به سمت سایت خود لینک دار کنید، تاثیر مثبتی در بهینه سازی سایت شما برای موتورهای جستجو خواهد داشت.

نکات مهمی که باید به آنها توجه کنید

اگر قصد استفاده از رپورتاژ آگهی برای معرفی محصول یا کسب و کار خود را دارید، باید دقت کنید که خبرگزاری انتخابی شما مخاطب بالایی داشته باشد و مطالب آن ترجیحا با محصول یا خدمات شما مرتبط باشد. هم چنین در نوشتن متن رپورتاژ آگهی دقت کنید که مقاله شما، به دیگر متن‌هایی که آن خبرگزاری منتشر می‌کند شبیه باشد تا خواننده در نگاه اول متوجه تبلیغ بودن آن نشود. سایت حامی ورکس مجموعه‌ای از مجریان با تجربه را گرد آوری کرده‌است که با ثبت یک پروژه از طریق فرم، می توانید با خیالی آسوده کار خود را به آنها بسپارید.