درباره ما

Image

ما اینجایم تا شما کارفرمایان به راحتی بتوانید برای هر نوع پروژه ای، بهترین متخصص ها را از سراسر کشور پیدا کنید و انجام پروژه خود را به آن ها بسپارید.
ما اینجاییم تا شما انسانهای با انگیزه که تخصصی دارید بتوانید با سایر متخصصان برای انجام پروژه های مشتریان رقابت کنید و بازار کاری به وسعت کشور داشته باشید.

حامی ورکس یک مکان امن برای تمام کسانی است که نیاز به یک متخصص برای انجام پروژه هایشان دارند. یک کارخانه آنلاین است که با کاهش رفت و آمدهای غیر ضروری، سبک زندگی جدیدی برای فریلنسرها و کارفرمایان ایجاد می کند. از یک طرف به کارفرمایان کمک می کند تا بدون از دست دادن زمان، پروژه های خود را با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ها واگذار کنند و از سوی دیگر به فریلنسرها کمک می کند تا از وقت خود بهتر استفاده کنند و درآمد بیشتری کسب کنند.
قطعا حامی ورکس با پیشنهادها و نظرات کاربران خود می تواند دنیای بهتری را برای همه خلق کند و برای جهانی شدن گام های بلندی را بردارد. تمامی این اتفاقات بی نظیر با اعتماد و حمایت همه ی شما رقم می خورد.
اگر افرادی را می شناسید که دوست دارند با ما و شما همراه باشند همین امروز آنها را دعوت کنید و از این طریق هم کسب درآمد کنید.